eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.LİG 7.HAFTA ADS - ESKİSEHİRSPOR

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
Online Durum: Offline
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2018 saat 20:30
Kageyi hiç bu kadar iştahlı görmedim. kırmızı kartın günahını çıkartıyor herhalde. 2.gole kol Ah H.U. ah ne değiştire lisans alabildik bunu açıkla.
Yukarı
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2018 saat 20:31
Resmen acı çekiyoruz.
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2018 saat 21:01
Alıntı yapılan ypeker

Bu haliyle tabii ki küme düşme adaylarından biriyiz, sanki yeni bir şeymiş gibi burada moral bozmanın anlamı yok. İlk yarı sonuna kadar iç sahada ne kadar puan toplanırsa o kadar iyi. Gençlerimiz tecrübe kazanıyorlar, onları desteklemekten başka çaremiz yok. ADS güçlü takım, antrenman maçı gibi şu anda onlar için durum, fark olmasın yeter. Play-off hedefi ancak yeni transferler monte edilebilirse olur ama o zamana kadar yine de iç sahada gençlerin alacağı puanlara da bağlı bu.

Evet moral bozmaya gerek yok. Takımın kapasitesini en başından beri biliyoruz. Çok tecrübesiz ve defansif olarak hata yapmaya meyilli bir takımımız var. İlk yarı bitimine kadar evimizde birkaç maçta daha puan koparabileceğimizi düşünüyorum. Mesela cuma oynanacak Hatay maçının önemi büyük. İşi olmayan herkesin o maça gelmesi gerek.
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2018 saat 21:04
adamlar her geldiğinde gol oluyor. Azcık bassalar tarihi fark yer bu takım. ben ekranı kapadım.  boşuna moral bozmaya gerek yok. bu takımın deplasman maçını izleyip de önceden belli sonucu tastiğe gerek yok. hepimize geçmiş olsun.  bu takımın yöneticilerinin ikinci yarı transfer tahtasını açacağına inanmıyorum. açılsa bile kümede kalamyız ya. açılmayınca  belli ki takım paraşütsüz düşecek. yazık koskoca takımın geldiği hale bakın.
Yukarı
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2018 saat 21:20
Ulan H.U. yatacak yerin yok. Resmen camiaya acı cektiriyorsun
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2018 saat 21:28
Evet, hiç olmazsa Kayacan, Hürriyet ve Bruno ile son ana kadar bir fırsat vardı madem transfer tahtası açılamayacaktı, çok büyük kumar oynadı HÜ.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2018 saat 21:29
ceza ligde ise ligde çekecek diye biliyorum kage nasıl kupada ceza çekti kural hatası varsa 3 0 hükmen kazaniriz çünkü kage kart cezalısi değil mi oynadı
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2018 saat 21:30
Deplasman maçlarında oynadığımız rakiplerin hepsi ligin ilk 5 sırasında. Bu sonuçlar gayet normal. Önümüzde Hatay maçı var, hedef seyirci baskısıyla 3 puan olmalı.
Yukarı
gravityes Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Bursa
  Alıntı gravityes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2018 saat 21:32
endişeye mahal yok sevgişi renktaşlarım.
deplasmanda yenildiğimiz takımlar ligde 1 3 4 ve 5. sıralarındaki takımlar... bunlar hedef maçlar değildi zaten ama fark yemesek takımın özgüveni açısından iyi olacak...

fikstürün zor kısmı bitti bundan sonra hatay altınordu istanbulspor osmanlı elazığ adana vs takımlarla oynayacağız...ilk yarının son haftası boluspor maçına 10-18 puan arası gireceğimizi düşünüyorum...

ama şunu da eklemek gerekir... evet futbol hatalar oyunudur gol yiyebilirsiniz ama gol atamazsanız fark yemeye mahkumsunuz...
bu takımın savunmadan ziyade hücumda sıkıntısı var... şutlar çok zayıf pas oyunu başarısız savunma arkasına atılan toplara bizimkiler yetişemiyor... ama napalım eldeki malzemeler bu gençleri desteklemeye devam edicez
Şampiyonluk çok uzak değil Eskişehiirr yeterki sen yürekten oynaa Eskişehiiirr
Yukarı
ouzhannov26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ouzhannov26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2018 saat 21:40
Ilk 6 için baraj en düşük 50 oluyor. Bizim ilk yarıyı en az 15puanla bitirip Ikinci yarı 35puan almamız lazim gibi duruyor ama bana sorarsanız ne ilk yari 15 puanı görürüz ne de ikinci yarı 35puani. Neyse Hatay ı yenip moralleri duzeltiriz inşallah.
Bu arada Gençler Bolu Ads ilk 3 sırada olurlar. Karabük ise düştü
Uyutmadı sevdan bizi geceleri Eskişehir.. ki 3 - 4
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır