eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6667686970 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KIZILCIKLIEMRAH Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: Palestine
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2008 saat 22:48
Alıntı yapılan durukan

maçta önce edilen küfürler hoş değildi orda olanlar duymuştur etrafındaki insanlar bilinçlide toplu küfüre dönmedi. Bir kişi var orda başka takımlara küfür etmekten başka birşey bilmeyen takımı destekleyici tezahuratlarada sadece maçı izleyen millet sustuğundana yada devre arasında kardeş dediğimiz külüplere söven... Tribün liderleri bu duruma neden seyirci kalıyor anlamıyorumm

Bu yoruma aynen katılıyorum bugun Engin Arkadasımla birlikte macı tribunumuzun acık tribune gore sol ust kosesinden izledik daha dogrusu tribunu izledik desem yeri var.Erciyes macı baslıgındada ozelestiriyi yaptım bugun tum tribunler olarak iyi degildik.Ayrıca Abuk subuk, "baska bir takıma" yazılmıs kufurlu beste nasıl olduda soylenmesine izin verildi bende anlamadım.Samsun deplasmanındada yolda giderken cok soylenmiş.Ve bu besteyi yapanlarında yaslarının 16-17 olduguna eminim.

Eger bu yazıyı o arkadaslardan okuyan varsa bazı seyler kolay kolay olmuyo..Daha acık konusurdum ama ortamı germemek  gerekiyor.. İsteyenle ozel den paslasırız..
Yukarı
durukan Liste gör
Deneyimli Yazar

durukan
Yer: tekirdağ
Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2008 saat 23:05
Daha acık konusurdum ama ortamı germemek  gerekiyor... size aynen katılıyorum ortamı germeye gerek yok birde siz bu bestelerden sadece birini duymuşsunuz 16-17 yaş grubu dışında kızılcıklının ayder tarafında olan 25-30 yaş grubu vardı kaydırmadıkları kalmadı desem yeridir
iSTaNBuLDa HaVaLaR NaSıL
aNaDoLuDa ŞiMŞeKLeR ÇaKıYoR

HaKKARiNiN KıRMıZı ŞiMŞeKLeRi
Yukarı
durukan Liste gör
Deneyimli Yazar

durukan
Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2008 saat 00:41

birde açıkta açığın sağ altındaki bayrağa o bayrak...... diyenler vardı ben ondan bahsediyorum ne bayrağı olduğunu söylememe gerek yok anlayan anlamıştır sanırım

iSTaNBuLDa HaVaLaR NaSıL

Yukarı
Deneyimli Yazar

Emrah
Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2008 saat 10:21
Alıntı yapılan durukan

Daha acık konusurdum ama ortamı germemek  gerekiyor... size aynen katılıyorum ortamı germeye gerek yok birde siz bu bestelerden sadece birini duymuşsunuz 16-17 yaş grubu dışında kızılcıklının ayder tarafında olan 25-30 yaş grubu vardı kaydırmadıkları kalmadı desem yeridir

Kendi tribunumuzdeydik ve ayder tarafı en ustteydik herseyi gorduk..Olan oldu umarım bundan sonra olmaz olmaması icin caba sarfedicez..
Yukarı
umutjohn Liste gör
Deneyimli Yazar

Umutcan Ünlü
Yer: American Samoa
Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2008 saat 13:09
her taraftar grubundan, özellikle kızılcıklıdan yeni besteler yeni tezahuratlar duymamak ve güzel ve anlamlı pankartlar görememek,her maç aynı tezahuratları yaparak kendilerini yenileyememelerini üzülerek izliyorum.Umarım artık buna bir çare bulunur ve o deli dolu günlere geri dönülür,bunlar tüm taraftar grupları için geçerli ama bütünlük sağlayabilirsek (taraftar gruplarının birleşmesi) işte o zaman eski günlerimize döneriz umarım...
TEK GRUP,TEK YÜREK,TEK SES...
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2008 saat 13:21
Alıntı yapılan durukan

kızılcıklının ayder tarafında olan 25-30 yaş grubu vardı kaydırmadıkları kalmadı desem yeridir
O şahıslar takıma destek icin gelmedigi belli idi.Stres atmak icin orda oldukları herhalinden gözleniyordu.Ramazan ve Yusufu cagırmalarına bile karşı cıktılar.En kötüsü ise söylemek istemiyorum orda olanlar görmüştür.Böyle capulcular aramızda oldugu surece esesim bir cok deplasmanda otobuslerin camları kırık geri dönmek zorunda kalırız.
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
durukan Liste gör
Deneyimli Yazar

durukan
Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2008 saat 14:58
Alıntı yapılan eS___eS

Alıntı yapılan durukan

kızılcıklının ayder tarafında olan 25-30 yaş grubu vardı kaydırmadıkları kalmadı desem yeridir
O şahıslar takıma destek icin gelmedigi belli idi.Stres atmak icin orda oldukları herhalinden gözleniyordu.Ramazan ve Yusufu cagırmalarına bile karşı cıktılar.En kötüsü ise söylemek istemiyorum orda olanlar görmüştür.Böyle capulcular aramızda oldugu surece esesim bir cok deplasmanda otobuslerin camları kırık geri dönmek zorunda kalırız.

sonunda bahsettiğim kişilerin başkasınında dikkatini çektiğini görmek güzel
iSTaNBuLDa HaVaLaR NaSıL

Yukarı
eskobar Liste gör
Deneyimli Yazar

umut çil
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2008 saat 16:30

Ben  her  hafata  ordayım  yani  konu  bahse  geçen  yerde  bu  hafta  ilk  yarı  herkez  gördü   orda  kimin  olduğunu  zaten  bende  ilk  yarı  aşağıya  indim  ikinci  yarı  çıktım  oraya  ben  bütün  maçlara  kız  arkadaşımla  geliyorum  bende hoşlanmıyorum o tiplerden ama  her  hafta  ordan  küfür  edilmiyo   bunu  unutmayın bu  hafta  ilk  yarı  değişik  oldu  malesef...  bende  durmadım  zaten  ilk  yarı . Ama  düzelecek  herşey  düzelecek  kimse  merak etmesin....

Yukarı
Deneyimli Yazar

Emrah
Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2008 saat 17:02
Alıntı yapılan eskobar

Ben  her  hafata  ordayım  yani  konu  bahse  geçen  yerde  bu  hafta  ilk  yarı  herkez  gördü   orda  kimin  olduğunu  zaten  bende  ilk  yarı  aşağıya  indim  ikinci  yarı  çıktım  oraya  ben  bütün  maçlara  kız  arkadaşımla  geliyorum  bende hoşlanmıyorum o tiplerden ama  her  hafta  ordan  küfür  edilmiyo   bunu  unutmayın bu  hafta  ilk  yarı  değişik  oldu  malesef...  bende  durmadım  zaten  ilk  yarı . Ama  düzelecek  herşey  düzelecek  kimse  merak etmesin....

Umut Abi Seni biliyorum Maclara Kız arkadasınla Geliyosun.Sende Gorsen Beni Bilirsin Hoş Tribunde Bilmeyen Yok Gokmeydan Tayfayı..Sadece İsim olarak beni cıkaramayabiilirsin.Dediklerinde Haklılık payın var  Ama o şahısların uyarılmasıda şart.Cunki Tribunu Duzelme yolunda bu yıl buyuk adımlar attı bunlara sekte vurmamak gerektigini dusunuyorum. Bende Daha guzel bir tribun olacagımıza inanıyorum.Saygılar.
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2008 saat 15:19
Yazılanları hiç okumadan bi yorum yapıyım.
Tribünde bu haftalık sankı ruh yoktu ve İlk kes tribünde bagırmayı bırakıp En üst köşeye geçtik arkadasla (Ayder tarafı)
ve ayakta hem tribüne hem maça baktık .
Bu sefer gercekten performans cok kötüydü. Sanırım sıcak ve açıgın tutumu etkiledi.
İnşallah önumuzdekı Ordu maçında hersey cok güzel olacak.
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6667686970 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,564 saniyede hazırlanmıştır