eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Türkiye - İzlanda 6 Ekim Grup Eleme Maçı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2017 saat 23:49
Kendi takımında bile oynamayan Arda'nın maç eksikliği oyundan düşmesine neden oldu ve bu da takım düzenini bozdu.
Emre Mor gibi oyuncun varken Ozan Tufan'ı da oyuna alan bu zihniyete mağlubiyet yakıştı doğrusu.
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
Yer: Eskişehir
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2017 saat 23:50
Sazova parkının kaşısındaki otopark. Dışarıdan binlerce organize edilmiş taraftar gelmiş.

[/IMG]
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2017 saat 23:58
Eskişehirspor taraftarı mükemmel diye gaz verip bizi kullanan, biletleri başkalarına peşkeş çekenlereYAZIKLAR OLSUNAngry
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2017 saat 00:07
Maçı yorumlamaya gerek yok. Her şey ortada.
Tribünlere gelirsek. Tribünlerin %75'i Eskişehir dışından gelmiş. Apaçık belli oluyordu. Yukarıdaki otobüs fotoğrafı da kanıtı. Tv'den izlediğim kadarıyla ilk yarı fena değildi tribünler.
2. yarıda yine bizim taraftar elinde geleni yapmaya çalıştı. Ama 3-4 bin kişiyle olacak iş değil. %50'ye yakın bir ağırlığımız olsaydı 3-0'dan sonra efsane tribün yapılırdı.
Protesto etmemek en doğru karardı. Daha fazla dikkat çekmeye gerek yoktu. Son bölümde Es-Es bestelerine hiç girilmeseydi daha iyi olurdu sanki. Yine de Eskişehir'deki son milli maç olduğunu düşünerek fazla önemsemiyorum. Önümüzdeki Avrupa Şampiyonası eleme maçları için Trabzon, Bursa, Samsun, Kocaeli gibi alternatif stadlara yönelirler artık.
Eskişehir'deki kapanışı keşke güzel yapsaydık ama olmadı. Biz artık Eskişehirspor'a odaklanalım.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2017 saat 00:11
Alıntı yapılan Tevez32

Bide adımız yalakaya çıktı arkadaş, son 15dk saçma sapan besteler girmek yerine adam akıllı bir protesto edemedik...

Yazıklar olsun

Tribün forumlarda lanet okuyorlar bize; Eskişehir besteleri söyledik, tepki göstermedik diye.

Arkadaş vermesinler maç falan bizim kendi derdimiz bize yeter.

İyi tribün yapılır Eses harika , tepki göstermedik diye yerlere vururlar.
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2017 saat 00:15
Alıntı yapılan emrah

Maçı yorumlamaya gerek yok. Her şey ortada.
Tribünlere gelirsek. Tribünlerin %75'i Eskişehir dışından gelmiş. Apaçık belli oluyordu. Yukarıdaki otobüs fotoğrafı da kanıtı. Tv'den izlediğim kadarıyla ilk yarı fena değildi tribünler.
2. yarıda yine bizim taraftar elinde geleni yapmaya çalıştı. Ama 3-4 bin kişiyle olacak iş değil. %50'ye yakın bir ağırlığımız olsaydı 3-0'dan sonra efsane tribün yapılırdı.
Protesto etmemek en doğru karardı. Daha fazla dikkat çekmeye gerek yoktu. Son bölümde Es-Es bestelerine hiç girilmeseydi daha iyi olurdu sanki. Yine de Eskişehir'deki son milli maç olduğunu düşünerek fazla önemsemiyorum. Önümüzdeki Avrupa Şampiyonası eleme maçları için Trabzon, Bursa, Samsun, Kocaeli gibi alternatif stadlara yönelirler artık.
Eskişehir'deki kapanışı keşke güzel yapsaydık ama olmadı. Biz artık Eskişehirspor'a odaklanalım.
Asıl bugünden sonra bizim stada daha çok maç verirler. Okkalı bi protestoyu haketmişti takım ve federasyon ama bizim tribün gruplarından çıt çıkmadı. Salak salak bir de Es Es besteleri söylediler. Bizim tribün gruplarımız rezil kepaze, ne varsa çekirdekçi denenlerde var. Millete malzeme vermekten başka bir şey yaptıkları yok.
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2017 saat 00:18
Girin bakın tribündergi'nin formuna herkes lanet okuyor Eskişehir tribinlerine. Tribündergi'de tribünden futboldan anlayan ülkenin en büyük taraftar sitesidir. Kısacası rezil olduk.
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2017 saat 00:20
Alıntı yapılan SerifOkan

Alıntı yapılan Tevez32

Bide adımız yalakaya çıktı arkadaş, son 15dk saçma sapan besteler girmek yerine adam akıllı bir protesto edemedik...

Yazıklar olsun

Tribün forumlarda lanet okuyorlar bize; Eskişehir besteleri söyledik, tepki göstermedik diye.

Arkadaş vermesinler maç falan bizim kendi derdimiz bize yeter.

İyi tribün yapılır Eses harika , tepki göstermedik diye yerlere vururlar.

Bende o forumları takip ediyorum arada. Bugün de baktım ve şaşırmadım. Tribün camiasının çoğunda Eskişehir antipatisi var. Bizi gömmeye yer arıyorlar. Bizimle alakalı bir durum oldu mu kanlı bıçaklı olanlar karşımızda birleşiyor. Böyle adamlara prim vermemek lazım. Çoğu kıskançlıktan yapıyor, bizi zaten bilen bilir.

Desteğimizi verdik tribünün çoğu peşkeş çekilmişken ancak bu kadar olur. Protesto edince Dünya kupasına gelin demiyorlar, öyle olsaydı her kupaya en başta biz giderdik   
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2017 saat 00:24
Katılıyorum ben de aynı şekilde yazarak çekildim.

Zaten kötüleyenlere bakarsak hepsi Göztepe,Antalya,Ksk.

Madem tepki vermekten çekindik . Eses bestesi yerine,
Ne mutlu Türküm diyene gibi Türklük vurguları yeterdi.
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2017 saat 00:36
Tribündergi'nin sahibi başta olmak üzere modları ve yazarları yıllardır Eskişehirspor düşmanlığı yaparlar. 2009 yılıydı sanırım, forumdaki bütün Es-Es'liler ortak karar alarak Tribündergi'yi terketmişti. Şu an yazan 3-4 kişi var. Onların da bir an önce bırakmalarını öneririm.
Forumun sahibi Galatasaray'lı. Bizi hiç sevmez. Antalyaspor'lu bir moderatör var. Antalyaspor'la ilgili yapılan ufacaık bir yorumda hemen üyeliğini siliyor.
Eskişehirspor tribünlerini ilgilendiren bir konu olsun Bursa, Ankaragücü, Göztepe, Sakarya vs. ne kadar düşman varsa bir araya gelip bize saldırıyorlar. Ayrıca o forumdaki Kocaeli, Kayseri, Samsun gibi nötr olduğumuz tribünlerin taraftarları bile bize nefret duyuyorlar.
Şu an girip yorumları okumadım ama neler yazdıklarını tahmin edebiliyorum.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır