eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Türkiye - İzlanda 6 Ekim Grup Eleme Maçı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2017 saat 15:49
ESKİŞEHİR (AA) - DENİZ AÇIK - Eskişehir'de 2006'da çeşitli meslek gruplarından 40 Eskişehirspor taraftarınca oluşturulan Bando Es-Es, siyah-kırmızılı ekibin yanı sıra A Milli Futbol Takımı'nın yaptığı maçlarda tribünleri coşturuyor.

Eskişehirspor'un iç saha ve deplasmanda yaptığı maçlarda futbolseverleri coşturan Bando Es-Es, geçen yıl Fransa'da düzenlenen 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda (EURO 2016) milli takıma tribünden destek verdi.

Ay-yıldızlılar için "Biz bitti demeden bitmez" adlı özel beste yapan Bando Es-Es, millilerin Konya ve Eskişehir'de yaptığı maçlarda da desteğini sürdürdü.

Bando Es-Es, A Milli Takım'ın bugün Eskişehir'de 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu'nda İzlanda ile yapacağı müsabakada da tribündeki yerini alıp, ay-yıldızlılara destek verecek.

- "Milli takımın da simgesi olduk"

Bando Es-Es'in şefi Ali Ulusoy, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Uğur Kürkçüoğlu ile Temmuz 2006'da bandoyu kurduklarını belirterek, o günden bu yana 40 kişilik bir ekibe ulaştıklarını kaydetti.

Bando Es-Es'in çeşitli meslek gruplarında çalışan kişilerden oluştuğunu aktaran Ulusoy, şöyle konuştu:

"Bando Es-Es, Eskişehir ve Eskişehirspor ile özdeşleşti. Geçen yıl Türkiye Futbol Federasyonunun davetlisi olarak EURO 2016'da milli takımımızı destekledik. Konya ve Eskişehir'deki milli maçlarda bando olarak tribündeki yerimizi aldık. Buradaki taraftar desteğini herkes gördü. Bugün yapacağımız İzlanda maçında da ateşli taraftarımızla milli takıma destek vereceğiz. Biz de İzlanda maçı için hazırlıklarımızı tamamladık. İzlanda maçının ardından Finlandiya'daki karşılaşma için de yurt dışına gitmek isteriz. Biz orada da milli takımımızı destekleriz. Eskişehir'in dışında milli takımın da simgesi olduk."
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2017 saat 17:12
Alıntı yapılan Darkevil_26

güney kale arkası üst var kuzey üst ile takas etmek istiyorum arkadaşlar
05545959342

renkdaşım kuzey alt var istersen takas edebiliriz
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2017 saat 17:25
Yaklaşık 1/2 saat önce trtspor canlı bağlandı Eskişehir ATATÜRK Stadyumu'na;
120 izlandalının geleceğini, balina tezahuratında tüm stadın susarak bu şovu izlemesi gerektiğin şahsım adına düşünüyorum vs. gibi cümle kurdu.

İyiki tüm stad bu şovu yapmalı demedi.

Bu şovu hiç yapmadık diye hatırlıyorum. Onlar bizden birşeyler görsünler, ülkelerine götürsünler.
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2017 saat 17:57
tolga abii mesaj attımm :( yeni gördüm
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2017 saat 18:51
Alıntı yapılan marcus

geçmiş olsun artık nasip değilmiş teşşekkur ederım abaicim yinede

12000 bilet siyasi partilere(partiye) ayrıldıysa bir o kadarda sponsorlara ayrıldığını tahmin edememek zor değil.TFF nin de siyasi partilerin(partinin) de karaborsaya yardım ettiğini görebiliyoruz.Sözde bilet satan malum sitenin bu biletleri kimlerden aldığı da gayet ortada.
ESKİŞEHİR TRİBÜNLERİ, ANADOLU TRİBÜNLERİ YAPILAN BU YANLIŞI UNUTMAZ !!

dedim ya adamların bir kulak arkası kaldı s.....dikleri neyse
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2017 saat 19:27
Alıntı yapılan marcus

Kardeş cokta üzülme. Talip cokmus. Sen kac veriyorsun diyor. Karaborsaya karsiyiz biz. Gitmeyiveririz
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2017 saat 19:56
Alıntı yapılan ersin2626

Alıntı yapılan marcus

Kardeş cokta üzülme. Talip cokmus. Sen kac veriyorsun diyor. Karaborsaya karsiyiz biz. Gitmeyiveririz

Babam çok istiyordu gitmek bu 10000 bilet gençlik kollarına gtiitgini ogrenınce gideni ..... dedi hatta 1 saat once biri gel abi dedi komsumuz karısı ile gidicekmıs senle daha zevklı olur diye kabul etmedı sogudu adam
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2017 saat 21:11
Milli maçta Eskişehirspor taraftarının tribün gücünü kullanıp biletleri kendi düşüncesinde olanlara aktaranlara yazıklar olsun.
Gitmiyorum ,desteklemiyorum
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2017 saat 21:19
Alıntı yapılan ekinoks_26

Milli maçta Eskişehirspor taraftarının tribün gücünü kullanıp biletleri kendi düşüncesinde olanlara aktaranlara yazıklar olsun.
Gitmiyorum ,desteklemiyorum

madem gitmiyoruz

Madem

Bende gitmiyorum sponsorlardan gelen 3 biletimin üçünü de az önce verdim

VArsa Yoksa Es Es
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2017 saat 21:54
Şunlari duydukça nalet olsun diyorum ulan bilet alma özgürlüğü yok mu bu ülkede bunada mı el atildi yaziklar olsun ne demek 12 bin bilet genclik kollarina
AnTiBiZaNs
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır