eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 96979899100 110>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Es-Astaraftar Liste gör
Yazar

Sabri
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Es-Astaraftar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2017 saat 23:05
Eskişehirspor, teknik direktör Sergen Yalçın'ın istifası sonrası Yücel İldiz ile anlaşmaya vardı.
Teknik direktör Sergen Yalçın'ın flaş ayrılığı sonrası Eskişehirspor, takımı Yücel İldiz'e emanet etti.

TFF 1. Lig ekibi, son olarak Giresunspor'da görev yapan tecrübeli teknik adam ile anlaşmaya vardı.

Önder Özen ile de görüşen Es-Es'in idarecileri, son olarak İldiz'de karar kıldı.
"akıllı bir seçim" olmuş hayırlı olsun
Taraftar doğduk biz
Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2017 saat 23:07
Adam gibi biri gelsin. Sergen'in futbol bilgisini ve yorumlarını beğenirdim ancak zoru görünce kaçtı gitti. Zaten zor olacağı belli olan bir yola çıkmıştı ama karakter o kadar.
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
Es-Astaraftar Liste gör
Yazar

Sabri
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-Astaraftar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2017 saat 23:11
Alıntı yapılan buonanotte

Adam gibi biri gelsin. Sergen'in futbol bilgisini ve yorumlarını beğenirdim ancak zoru görünce kaçtı gitti. Zaten zor olacağı belli olan bir yola çıkmıştı ama karakter o kadar.

geldi geldi kaynak sağlam"http://www.anadolugazetesi.com/eskisehirspor-yucel-ildiz-e-emanet--73597.html
Taraftar doğduk biz
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2017 saat 03:05
Sonunda güzel bir haber teknik direktörümüz var artık
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2017 saat 09:25
Sene başında İbrahim Üzülmez olmazsa Yücel İldiz'in gelmesini istemiştim buraya da yazmıştım. Bizim iyi defans yaptırabilen bir adama ihtiyacımız var,arka tarafımız çok zayıf. Bir şekilde gol atıyoruz zaten.

Yücel İldiz'in takımlarına bakın hep az gol yemiştir. Kariyerinde 200 maça çıkmış, maç başına yediği gol ortalaması 1.2, son iki senede ortalama 1 gol yemiş daha da geliştirmiş kendini.Sergen yalçın 80 maça çıkmış 1.65 gol yeme ortalaması var. Bizim çok gol atabilen değil az gol yiyen bir takım yapısına ihtiyacımız var. Mesela İbrahim Üzülmez de Yüzel İldiz gibi az gol yiyen takımlar oluşturuyor onun performansı da maç başına 1 gol.

Savunmayı oturtup maç başına 1 gol seviyesine çekersek her iki maçın birini kazanırız bu forvet hattıyla. 1-0'a 2-1'e kitlediğimiz çok maç olacaktır Yücel hocayla ben inanıyorum. Geç kalınmış olsa da doğru tercih aslında sene başında gelmeliydi.

Bu hamle ile 4 senedir içinde bulunduğumuz gerileme dönemi de bitecektir inşallah.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2017 saat 13:54
Alıntı yapılan Android_26

Sene başında İbrahim Üzülmez olmazsa Yücel İldiz'in gelmesini istemiştim buraya da yazmıştım. Bizim iyi defans yaptırabilen bir adama ihtiyacımız var,arka tarafımız çok zayıf. Bir şekilde gol atıyoruz zaten.

Yücel İldiz'in takımlarına bakın hep az gol yemiştir. Kariyerinde 200 maça çıkmış, maç başına yediği gol ortalaması 1.2, son iki senede ortalama 1 gol yemiş daha da geliştirmiş kendini.Sergen yalçın 80 maça çıkmış 1.65 gol yeme ortalaması var. Bizim çok gol atabilen değil az gol yiyen bir takım yapısına ihtiyacımız var. Mesela İbrahim Üzülmez de Yüzel İldiz gibi az gol yiyen takımlar oluşturuyor onun performansı da maç başına 1 gol.

Savunmayı oturtup maç başına 1 gol seviyesine çekersek her iki maçın birini kazanırız bu forvet hattıyla. 1-0'a 2-1'e kitlediğimiz çok maç olacaktır Yücel hocayla ben inanıyorum. Geç kalınmış olsa da doğru tercih aslında sene başında gelmeliydi.

Bu hamle ile 4 senedir içinde bulunduğumuz gerileme dönemi de bitecektir inşallah.

Ben de dahil sezon başlamadan çoğunluğun aklına yatan dilinde söylediği isim di Yücel İldiz...
Bunun büyük sebebi; bulunduğu ligi en iyi bilen başka liglerle karıştırmayan
ve kurduğu takımları yukarı oynatan hocaların başında olması...
Ve ellerine sağlık ki işin istatiksel kısmını da sen vermişsin...
Artık bilimsel kısmı da hoca ve futbolculara kaldı...
2x2=5 eder mi?!!!
Göreceğiz..!!!
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
flaneur2016 Liste gör
Deneyimli Yazar

aydın tufan
  Alıntı flaneur2016 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2017 saat 15:27
imza işi ne oldu ses yok mu daha
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2017 saat 15:55
Alıntı yapılan Android_26

Abim yazdiklarina katiliyorum, bende Yücel Ildiza karsi birisi degilim ama yazdiklarini bizim takimimizda gerceklestirmesi zaman alacaktir. Oyunculari degistirme imkani yok, elinde olan malzeme ile idare edecek. Senin bahsettigin istatistiklerde takimini kendi kurmustu, transferlerini düsündügü sisteme göre yapmisti. Bizde olay biraz farkli. Taktiksel olarak bir farklilik yaratabilir.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Tuna_26_Eses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
  Alıntı Tuna_26_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2017 saat 15:59
Yücel İldiz'in iyi bir savunma düzeni oturtup, takımın kolay gol yeme alışkanlığından sıyrılacağını düşünüyorum.
Geçen yıl Giresun'dayken takip ediyordum. Oldukça vasat hücum hattına sahip takımı az gol yedirterek play-off a kadar getirdi. Bizim hücum gücümüz çok daha iyi.
Tek kötü tarafı, takımı öne geçirince çok yaslayan bir hoca. Son dakikalarda inşallah başımız ağrımaz
ESKİŞEHİR BEKLİYOR UYUMAZ GECE
Yukarı
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
Yer: Turkey
  Alıntı oneman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2017 saat 16:29
İmza ne oldu?
Her Zaman ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 96979899100 110>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır