eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9495969798 110>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KÖRFEZES Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: KOCAELİ
Online Durum: Offline
  Alıntı KÖRFEZES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2017 saat 18:21
Yücel ildiz için yönetime yuh diyenler kendinize gelin.yonetimi hocayı ikna edebildikleri için tebrik edin.Sanki her şey sut liman hocayı beğenmiyorsunuz.Herşey yolunda olsa bile Yücel hoca doğru bir tercih derdim bu durumda süper bir seçim.manasız eleştirilerdense destek verelim.
Yukarı
mak Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı mak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2017 saat 18:24

Sergen geldiğinde de yuh demiştim şidide yuh diyorum Nedir ya bu yabancı hocaların bokunda boncukmu var hayırlı olsun Giresunun gönderdiği Yücel İldiz ne diyimki başka.

Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2017 saat 18:42
Alıntı yapılan mak

Sergen geldiğinde de yuh demiştim şidide yuh diyorum Nedir ya bu yabancı hocaların bokunda boncukmu var hayırlı olsun Giresunun gönderdiği Yücel İldiz ne diyimki başka.

MOD lar şu hesapla bi ilgilenin, her şeye muhalefet oluyor, ayrıca küfür vs de mevcut
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2017 saat 18:49
Yönetim ilk hatasını kulübe sallayan Sergen'e 1,5 milyon pesin verip tsk ederek yaptı.Yücel İldiz ile anlasarakta büyük bi basarı gösterdi👏👏
Baskan Sinan Özecoglu nokta atısı yapmıstır. Bize bu ligin hocası lazımdı ve o da oldu. Artık cıkısa gecme zamanı resmen baslamıstır...
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2017 saat 19:24
Yücel İLDİZ ismini her ne kadar sevmesemde şu an için bize gelebilecek en iyi hocadır. İnş. maya tutar ve başarılı olur...Camiamız için hayırlı uğurlu olsun...
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2017 saat 19:30
Alıntı yapılan mak

Saçmalama istersen hacı abi..

Gördük kendi çocuğumuz Hasan Hüseyin'i.. Bir de öbür taraftan Erkan Zengin'i.. Çok değil iki ay önce sadece..

Bırakın şu kendi çocuğumuz vs palavralarını.. O devirler çağın gerisinde kaldı.. Futbol evrensel bir oyun artık.. Eskişehirli hangi topçudan hayır gelmiş son 40 senede de şimdi gelecek?

Altınordu'nun geçen yıl kaşarları gönderip alt yapıdan çocuklar ile iyi bir mücadele verdiğini söylemişsiniz ama hiç hesaba katmamışsınız onların alt yapı olanakları ile bizimkini..

Son kupa maçını izleyin de görün bizim ruhsuz gençleri..

İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2017 saat 19:31
Alıntı yapılan mak

bu ligde yabancı hoca yok
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2017 saat 19:34
Eskişehirli hoca var da biz mi almadık? Saçmalamayın.
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2017 saat 19:43
Zafer tüzün , Burhanettin beadini, serdal eroy, coşkun demirbakan, Ergin Işık , Şenol ulusavaş...

Benim aklıma gelen takımımızda zamanında hocalık yapmış yerli yani eskişehirli isimler...

Bu arkadaşların hangisinin gram katkısı oldu takıma?
Bırakın bu yerli saçmalıklarını artık.
Yukarı
ezbol Liste gör
Deneyimli Yazar

erol bakırcı
  Alıntı ezbol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2017 saat 20:24
Alıntı yapılan ezbol

Yucel ildiz hocamin yanina Zafer sahin kaptan ve bu kadro ile ilk 2 den cikariz.hemde -6 puan silme cezasina ragmen varsa iddiaya giren buyursun😏

Temmuz ayinda soylemisim ve iddia etmisim.en azindan 3 puan daha alabilirdik.takim otururdu.ligi taniyan hoca neyse ligde kalmak adina iyi transfer.
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9495969798 110>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,734 saniyede hazırlanmıştır