eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Türkiye - İzlanda 6 Ekim Grup Eleme Maçı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Elbruz Liste gör
Yazar

Engin
Yer: Afyonkarahisar
Online Durum: Offline
  Alıntı Elbruz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2017 saat 21:50
Saatinde girip de bilet bulamayan renkdaşlara anlam veremedim. Ben saat 10.05-10.10 gibi girdim nasılsa kırmızı üyelik var rahat buluruz diye, ben girdiğimde 1-2 satışta yoktu ama 3. kategori hemen her yerden bilet vardı, güney altta kenarlar kuzey altta orta 115 hariç ve güney kuzey üstte bütün bloklar görünüyordu. Ben nereyi alsam acaba diye oyalanırken 10 dakika içinde güney alt bitti kuzey alt azaldı, güney üstte de ortalardan başlayıp yanlara doğru bitmeye başladı, ben de güney üst 234'ten 4 bilet alabildim. Sonra tekrar girdim kuzey üstte 4 blok görünüyordu hala. Aşağı yukarı 10 buçuğa kadar kuzeyde bilet vardı.

Facebook sayfalarında merak etmeyin biletler tükenmedi Ümraniye maçında görüşürüz yazmışlar. Gruplara herhalde elden bilet verilecek, öyleyse hiç değilse tribün olur. Doğru olması da muhtemel çünkü ben girdiğimde güney alt ve kuzey altın orta blokları yoktu kuzey altta daha fazla açık olmak üzere kenar bloklar vardı üstler komple vardı.
Yukarı
heisenberg_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cullen Bohannan
Yer: torino
  Alıntı heisenberg_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2017 saat 21:59
kırmızı üye olduk 40 liradan olduk 10.08 de girdim bilet yok bu kadar kısa sürede nasıl tükenir 35000 kişilik stad böyle maçlarda sponsora falan bilet verilmesin milli takımın maçına da beleş girilecekse vay halimize
karaborsa da 3.kategori yani kale arkası 150-200 arası fiyat çekiyorlar normal bilet fiyatı 15 liraydı bu kadar 150 200 lira veren ağır enayidir.
Görürsünüz bu maçta tribün anlamında fazla bir şey beklemeyin.
TFF nin de suçu var kırmızı üyeliği övüyor yok şöyle ayrıcalıkları var yok şöyle imtiyazları var diye milletin paraları cukkalıyor neyse bilet alamadık ama kazanırsak arda selçuk burak için prim paraları bizden çıkmış olur gerçi kaybetselerde prim isteyecekler
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2017 saat 00:49
Sosyal medyada bunları duyurmak lazım.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2017 saat 08:37
Şehirce şu milli takıma gösterdiğimiz enerjinin yarısını kendi takımımıza göstersek bu sene süper lige çıkardık. Ne bitmez muhabbetmiş.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
flaneur2016 Liste gör
Deneyimli Yazar

aydın tufan
  Alıntı flaneur2016 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2017 saat 08:44
Alıntı yapılan Android_26

Şehirce şu milli takıma gösterdiğimiz enerjinin yarısını kendi takımımıza göstersek bu sene süper lige çıkardık. Ne bitmez muhabbetmiş.

Geçen sene taraftar enerjisini gösterdi takım çıkmak istemedi bu senede ligde kalmak istemezmiş gibi oynuyorlar ama milli maça fazla ve gereksiz önem verildiğini düşünüyorum bende daha önce yazmıştı arkadaşlar milli maça harcanan bir maçlık bilet parasıyla kombine alınır almıyor kimse maça gitmesekte alalım son günler
Yukarı
eseslimurat Liste gör
Yazar

Murat Sağlamer
  Alıntı eseslimurat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2017 saat 10:34
Elbette Milli Takımımız hepimizin baş tacı. Mutlaka destekleyeceğiz.
Ancak söylemeden edemiyorum. Kırmızı üye olup hala kombine almayan arkadaşlar bir zahmet kombine de alsak.
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
Yer: Turkey
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2017 saat 11:05
Alıntı yapılan Elbruz

Facebook sayfalarında merak etmeyin biletler tükenmedi Ümraniye maçında görüşürüz yazmışlar. Gruplara herhalde elden bilet verilecek, öyleyse hiç değilse tribün olur. Doğru olması da muhtemel çünkü ben girdiğimde güney alt ve kuzey altın orta blokları yoktu kuzey altta daha fazla açık olmak üzere kenar bloklar vardı üstler komple vardı.

Gruplarla işim olmasa da Antalya'da ki maçta çok ta kızsam.Umarım milli maç için bilet ayırmışlardır.Üstelikte kombine karşılığı bilet dağıtırlar inşallah ta milli maçın bize de bir faydası olur.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
anadolu_fatihi Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil
Yer: Turkey
  Alıntı anadolu_fatihi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2017 saat 11:28
Alıntı yapılan levos26

Alıntı yapılan Elbruz

Gruplarla işim olmasa da Antalya'da ki maçta çok ta kızsam.Umarım milli maç için bilet ayırmışlardır.Üstelikte kombine karşılığı bilet dağıtırlar inşallah ta milli maçın bize de bir faydası olur.

Önceki iki maçta da oğlum gruplardan bilet temin etti. Biletler ücretsiz bilet olmasına rağmen normal bilet fiyatını ödedi. Gruplardan bedava bilet beklemeyin.

Yukarı
26birkannn Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26birkannn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2017 saat 14:26
Alıntı yapılan anadolu_fatihi

Alıntı yapılan levos26

Alıntı yapılan Elbruz

Önceki iki maçta da oğlum gruplardan bilet temin etti. Biletler ücretsiz bilet olmasına rağmen normal bilet fiyatını ödedi. Gruplardan bedava bilet beklemeyin.

Gruplara neden bilet veriliyor? Ya da veriliyorsa neden üzerinde satılamaz yazan biletlere para ödeyip alıyor taraftarımız. Hangi Takım taraftarı olursa olsun, satılamaz yazan bileti satmak suçtur.
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2017 saat 16:42
İstanbul da bazı AVM lerdeki çalışanlara bedava bilet dağıtılmış.

bu sponsor olayı çok can sıkıcı birşey. Eskişehir deki maç için diğer şehirlerde bilet dağıtacaksan o zaman maçı Eskişehir e verme.

Adam kırmızı üye oluyor 40 tl veriyor Eskişehir de yaşıyor bilet yok. diğeri İstanbul da yaşıyor kırmızı üyelik, beyaz üyelik hiç bir şey bilmez, tribün anlamında birşey bilmez belki futbolun f sinden anlamaz adama bedava bilet.

nasıl bir mantalite ile Türk futbolu yönetiliyor inanılır gibi değil.
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır