eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 1.Hafta İstanbulspor-Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 26>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2017 saat 14:18
Play off finalindeki arkadaşlar bu maçta cezalı. 14-15bin taraftarımız bu deplasmanda olamayacak
.
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2017 saat 14:23
Sabırsızlıkla bekliyoruz.. Özledik be Esesim..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2017 saat 14:28
Öyle günler geçirdik ki maça odaklanamıyoruz bile. Hadi artık üstümüzdeki ölü toprağını atalım herşey güzel olacak
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2017 saat 14:44
Manisa maçında ki hazırlık maçından sonra Akaminko'nun hazır olmadığını hepimiz gördük . Onun yerine Aykut daha diri ve istekli göründü ve bence bu maçta ilk 11 başlayacak . Sakatlığını atlatan Kayacan da sahada ki yerini alacaktır . İstanbul yeni bir takım ve fazla transfer yapmadılar . En önemli ismi orta sahaya Elazığ'dan transfer ettikleri ve Bosna-Hersek milli takım forması da giymiş olan Aldin Cajic . Cajic'i oynatmadığımız sürece kalemizde sıkıntı çekeceğimizi düşünmüyorum . Sergen hoca bu konuya el atacaktır . Biz ise ileri uç oyuncularımızla önde baskı yapıp geriden uzun topa zorlayacağız gibi bir beklenti içerisindeyim . 1-0 olsun bizim olsun lige iyi başlayalım , hep iyi gitsin .

Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2017 saat 15:13
Deplasman trübününde 40 bilet satılmış.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2017 saat 18:23
Naçizane kendime göre bir kadro oluşturdum.
-Dorukhan her ne kadar sağ bekte iyi olsada orta sahada çok daha etkili bir oyuncu. Günümüz futbolunda orta saha faktörü göz önünde tutulursa oyunu çift yönlü oynayabilen Dorukhan' ın orta alanda olması gerektiğini düşünüyorum.
-Sağ beke Akaminko' yu koyma sebebim ise Ofoedu ile Afrikalı olmaları nedeniyle uyum gösterebilirler. Bu bölge için diğer bir artısı da hızlı olması. Ayrıca İsmail Erdoğan' da bu mevkide alternatif belkide ilk 11 olabileceği konusunda bir ışık göstermişti hazırlık maçında.
-Stoperde ise geçen sezondan o mevkiye alışkın olan Uğur İnceman' ı tercih ettim. O bölgede soğukkanlı oluşu ile orta alana göre daha fazla güven veriyor.

Yukarı
Stark Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Vardar
  Alıntı Stark Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2017 saat 18:52
Bu ilk 11 çok iş yapar kanısındayım bende görmek gerek tabii , bir önce ki paylaşılan kadroda hem felix hem de Aykut'un stoperde olması handikap olur çok ağır kalır defans bölgesi.
Eskişehirliyiz niye şampiyonluğunu televizyondan göreceğimiz takımları tutalım ?
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR !
Yukarı
dr.dre26 Liste gör
Yazar

RAMAZAN DEMİRCİ
Yer: ANKARA
  Alıntı dr.dre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2017 saat 19:51
Akaminko'nun sağ bekte tercih edilmesi gayet mantıklı olmuş. Çünkü sert müdahalelerini merkezde yaptığı zaman aleyhimize serbest atışlar tehlikeli olabiliyor. Aynı zamanda teknik kapasitesinin yüksek olması kanattan yapacağı ortalarla katkı sağlayabilir.
Şu anda Ofeodu tam hazır değil. Ben Erkan'ı sağda, Hasan Ayaroğlu'nu solda düşünürdüm.
Felix mantıklı bir tercih fakat yanındaki tandemine hızlı bir oyuncu olması lazım, Uğur Aykut'a nazaran daha hızlı bir oyuncu, fakat Semih Güler tercihi de kullanılabilir. Hazırlık maçında ve antremanlarda ayağı yere basan kendine güvenen bir oyuncu gibi geldi bana.

Ama her zamanki temennim Eskişehirspor'un kazanması,
ben yorumlarımda yanılsam da kazandığımızda sevinirim:))
Dr.dre26
Yukarı
tolga_esk Liste gör
Yazar

Tolga
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı tolga_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2017 saat 20:48
renktaslarim digiturk beinsport ile trt görüşme yapıyormuş yada yaptı tam bilmiyorum ama tff 1.lig maçları trt de de yayınlanacakmış.

Konuyla ilgili doğru bilgiyi kim verir? 2 gün kala böyle birşeyin olması gerçek dışı haber de olabilirmi ?
Yukarı
Ülkü Hoca Liste gör
Deneyimli Yazar

Ülkü Bey
Yer: İstanbul
  Alıntı Ülkü Hoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2017 saat 22:46
33 Futbolcumuzun lisansı çıkartılmış. TFF org sitesinden incelediğimde kalecimiz Kayacan'ın ve Semih Şentürk'ün ismi gözükmüyor. ??
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 26>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,891 saniyede hazırlanmıştır