eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 1.Hafta İstanbulspor-Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 26>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2017 saat 12:13
Sağlık-Sen Eskişehir Şubesi olarak, Eskişehirsporumuza destek olmak adına Takımımızın TFF 1.Lig 1.hafta mücadelesinde deplasmanda İstanbulspor A.Ş. ile oynayacağımız karşılaşmanın deplasman masraflarını karşılayacaklarını belirterek, 9 Ağustos Çarşamba günü saat 10:00'da Vali Hanefi Demirkol tesislerimizde basın toplantısı ile kamuoyuna duyurulacağını ifade ettiler.
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !
Yukarı
tg.26 Liste gör
Yazar

Tuncay
Yer: Bursa
  Alıntı tg.26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2017 saat 13:04
Bein Box Office 3 kanalı verecekmiş maçımızı.
EsEs
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
Yer: Turkey
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2017 saat 13:22
Bu maçı mutlak kayıpsız atlatmalıyız. Malum geçen sene bırakın kaybedilen puanı ikili averajların bile ne kadar değerli olduğunu gördük. Onun için ne yapıp ne edip bu maçı kayıpsız atlatmalıyız bu sene alacağımız her bir puan o kadar değerli ki...
Yukarı
nkÜnieses Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
  Alıntı nkÜnieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2017 saat 14:30
Alıntı yapılan enginu

İstanbul maçı için cezalı olduğumuz söylendi , stad önü gişede ki görevli. 1 maç içeri , 1 maç dışarı tüm taraftar cezalı olduğunu bildirdi.
Bilgisi olan var mı?
NOT: Antalya'da ki finale gidememiştim.

Antalya ya gitmediyseniz İstanbul deplasmanına gidebilirsiniz içerdeki 2 maç komple cazalıyız
ES-ES
Yukarı
ESserdengeçti Liste gör
Yazar

Fatih
  Alıntı ESserdengeçti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2017 saat 11:19
Maçın biletleri satışa çıkmış , Eskişehirspor tarafı 22 TL maça gidecek olan renkdaşlarımıza hayırlı yolculuklar.
Yukarı
tolga_esk Liste gör
Yazar

Tolga
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı tolga_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2017 saat 11:25
digitürk beinsport u aradım, esesimizin maçını izlemek istiyorum (tek maç) dedim daha ücretleri belli değil dediler. ne zaman belli olur dedim ma günü arayın bakarız dediler:)

digitürk beinsizsport :)

Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2017 saat 12:04
biletler satışa çıkmaya başladı
Yukarı
enginu Liste gör
Yazar

Engin
  Alıntı enginu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2017 saat 13:03
Bileti aldım bugün.
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2017 saat 13:49
Heyecanlanmaya başladım. Tahmini kadrom :

Kayacan
Dorukhan - Jaka - Felix - Kaan
Hasan - Hürriyet - Uğur
Ofoedu - Bruno - Erkan

Yedekler : Gökhan, Semih, Aykut, İsmail, Bilal, Hasan, Enes, Andaç, Semih, İbrahim

Sonradan 50-60 arası Uğur-Hasan değişikliği, 70'ten sonra Aykut ile Semih girer, ileri üçlüden biri ve defanstan biri çıkar. Golü erken atar ikinci yarı oyunu tutar ve sonlara doğru kontradan bir tane daha yazarız.

Tahmini skor : İstanbul izlediğim kadarıyla maça pek hızlı başlamayan ve çok kapanmayan bir yapıya sahip. Herkes kolay gol yiyeceğimizi düşünüyor ancak ben gol yemeden 2-0 alırız diyorum. Gol yiyeceğimiz tek yer duran top olur. Goller : Bruno ve Ofoedu.

Haydi rastgele.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2017 saat 13:57
                  kayacan

akaminko     aykut       felix        kaan

hürriyet(60dk.H.Ayaroğlu)
    dorukhan                    hasan

erkan
    ofoedu                      bruno

en mantıklı 11 olur bence
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 26>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz