eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Felix Michel

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 14>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı oneman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2017 saat 23:06
Bu çocuk çok kart görür.

Takımı 10 kişi bırakır.
Her Zaman ESES
Yukarı
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2017 saat 00:24
merhaba,
bir umuttu,bir hayal gibi.
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
dr.dre26 Liste gör
Yazar

RAMAZAN DEMİRCİ
Yer: ANKARA
  Alıntı dr.dre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2017 saat 01:58
Felix'in topa müdahaleleri gayet yerindeydi. Paslarda ve pozisyon alışında bir amatörlük göze çarpıyor fakat bu amatör olduğundan ziyade uzun boylu bir futbolcu olmasından kaynaklanıyor. Servet Çetin'de benzer stilde bir oyuncuydu. yanında hızlı bir tandem olursa başarılı olacağını düşünüyorum.
Dr.dre26
Yukarı
Karadağlı Liste gör
Yazar

Hasan Ak
Yer: Düzce
  Alıntı Karadağlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2017 saat 08:57
Maçı seyrederken bir ara annem bu adamın ayağına ip mi dolamışlar, nasıl koşuyor, yürüyor dedi.Bana göre hiç özgüveni yok, defansta güven vermedi.
Nitelikli eğitim en büyük katma değerdir.
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2017 saat 09:21
Aldigi kısa sürede Semih Güler daha çok güven verdi bana.
__oldcity__
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2017 saat 09:24
Uzun boylu futbolcuların handikapları ayaklarına çok hakim olamamaları ve hantal kalmaları.

Felix'te bu biraz göze çarptı. Aykut mu Felix mi kıyasına girersek Felix bir adım öne çıkar. Bence şans verilmeli, hatalar yapacaktır muhakkak, fakat şans tanınmalı...
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2017 saat 11:36
Manisa maçında ben beğendim şahsen
Yukarı
ESZAFER Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER
Yer: Türkiye
  Alıntı ESZAFER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2017 saat 11:40
Fena degil ama defans adami biraz balta olmali rakibi isirmali bana biraz nazik geldi umarim is yapar en sorunlu bolgemiz cunku oynadigi mevki
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2017 saat 16:56
Dünkü maçla ilgili:

+++++ Fizik yerinde, hava topları iyi...Altyapısı sağlam, oyunu sürekli takip ediyor, kafası çalışıyor (mesela gol pozisyona girdiğimiz bir pozisyonda topu çok iyi şut çeken oyuncumuza servis etti, zekice bir hareketti)

------ yerden zayıf, ağır, ayaklarına tam hakim değil, maç tecrübesi az,topa kontrolsüz girebiliyor her an penaltı yaptırabilir (Geçen seneki manisa maçı gidenler hatırlar)

Çok iyi çalıştırılması ve sabredilmesi lazım... Potansiyel var ama şu an tam olarak güven vermiyor....
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 22:23
Ben beğendim kendisini.Korkak oynuyor ama hava topu vermedi.
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır