eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTeknik Direktörümüz Sergen Yalçın

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 29>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
essukru26 Liste gör
Yazar

şükrü gültekin
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2017 saat 10:31
Alıntı yapılan 26

Alıntı yapılan essukru26

Adam senelik ucretinin hepsini pesin istemis ustelik çekip gidersem parayi geri vermem demis böyle bir dunya mi var kötu durumdayiz ya butun paragözler kullaniyor bu durumu

Bilip bilmeden sallamayi bok atmayi ne kadar cok seviyorsunuz. Sergen babamin oglu degil ama milletini arkasindan konusmak gunahtir.

Baskan ibrahim uzulmezle en son konusmasi yaptiktan sonra beklemeye baslar. Sergen baskani ariyor ve teknik adamlik isini ne yaptiklarini soruyor. Baskanda i.uzulmezle gorsutuk 1m yuro istedi biz 600 bin teklif ettik diyor. Sergende ne 1m ne 600 bini. Ben geliyorum parayida soylemiyorum karar sizin diyor.

Azicik adam olun sallamayin kimsenin arkasindan

Oncelikle adamligi senden ogrenecek degilim haddini bil sonra benim bu bilgim efsane kaptan ayhan huseyinoglunun bilgisidir ne ben ne ayhan huseyinoglu iftira atacak kadar karaktersiz degiliz beni tanimiyor olabilirsin ins ayhan kaptani taniyorsundur oncelikle elstiri yapiyosan bile duzgunce yap adamliktan bahsediyosun bok atmak diye tabir kullaniyosun ne kadar adam oldugun belli ben sadece duydugum seyi soyledim ayhan abiyede sonuna kadar guvenirim o adam boyle birseyi bosuna soylemez amacimiz kimseye iftira etmek degil yonetimide elestirmek degil olmasa bile bir sebebi vardir yonetimin elestiri yaparken bile bari kaba tabirleri birak duzgun elestiri yaparsan bizde sana ona uygum cevap yazariz
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2017 saat 10:51
Sergen Yalçın'la anlaşılamadı diye bir haber göremedim, bugün Istanbulda GS maçında takımı ìzleyeceği yazıldı. Bugün netleşir. Biraz sabır.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2017 saat 11:02
Alıntı yapılan ypeker

Sergen Yalçın'la anlaşılamadı diye bir haber göremedim, bugün Istanbulda GS maçında takımı ìzleyeceği yazıldı. Bugün netleşir. Biraz sabır.

haber yok yönetime yakın isimlerin ilk ağızdan duyumları var

bende bu şekilde duyum alıp paylaştım sonrasın da farklı renkdaşlarımda aynı şekilde paylaşımlarda bulundu dediğiniz gibi bugun muhtemelen belli olur
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2017 saat 11:15
Bugün imza atacak törenle noldu bilen yok mu aksama hazırlık maçı var
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2017 saat 12:28
Akşama netleşir.Söylentilere dedikodulara prim vermeyelim.Eğer sözü geçen nahoş olaylar olmuş ise çıkar ortaya.O zaman gömersiniz.Biraz sabırlı olun.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
essukru26 Liste gör
Yazar

şükrü gültekin
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2017 saat 12:38
Alıntı yapılan furemen

Akşama netleşir.Söylentilere dedikodulara prim vermeyelim.Eğer sözü geçen nahoş olaylar olmuş ise çıkar ortaya.O zaman gömersiniz.Biraz sabırlı olun.

Usta bizim amacimiz kimseyi gömmek degil bazi haberler var ortada bu haberlerde guvenilir kisilerden oldugu icin paylastik adamliktan bahsediliyor ne sergen yalcin nede baskasi bizim icin tek gercek esestir yorum yapabilir herkes yazdiklarimizida begenmeyebilir ama herkes yazdiklarina dikkat etmeli bizim amacimiz kimseye muhalefet olmak degil yönetime karsi kötu bir niyetimizde yok insallah basarili olsun o piril piril insanlar yanlis görduklerimizi elestiri maksatindada yazamayacakmiyiz herkes yorum yaparken yapici olmali kimse kimseyi tanimadan adamliktan bahsediyor kusura bakmayin rahatsiz ettiysem
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2017 saat 12:58
Arkadaşlar yönetim iyi güzel işler yapıyor yapmaya çalışıyor ama bazen amatörce davranıp iş kesinleşmeden oldu diye duyuruyorlar.. Önder Özen meselesinde de aynı şey oldu.. Tüm Türkiye'nin diline düşüyoruz sonra.. Öğrenecekler bu işleri ama ne zaman..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2017 saat 13:02
Erkan Midilli‏ @Erkanmidilli26 3 dk.3 dakika önce
Daha fazla
Eskişehirspor'un yeni teknik direktörü Sergen Yalçın Cuma günü saat 18.00 de tesislerde imzayı atarak resmen göreve başlayacak
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2017 saat 14:46
#BİLGİ | Sergen Yalçın'ın imza töreni yarın saat 18.30'da tesislerde gerçekleşecektir.
Kaynak: Kırmızı Şimşekler
Yukarı
tolga_esk Liste gör
Yazar

Tolga
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2017 saat 16:32
cuma günü sergen hoca imza atarak başlıyor paylaşılan bilgiler doğrudur.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 29>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,891 saniyede hazırlanmıştır