eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTeknik Direktörümüz Sergen Yalçın

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 29>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2017 saat 00:07
Alıntı yapılan essukru26

Adam senelik ucretinin hepsini pesin istemis ustelik çekip gidersem parayi geri vermem demis böyle bir dunya mi var kötu durumdayiz ya butun paragözler kullaniyor bu durumu

Nerde yazıyor bu? Ben hiçbir yerde görmedim
Ayrıca yönetim ödeme planlarını konuşmadan, resmi hesaplardan her konuda anlaşıldı diye duyuru yapmazdı diye düşünüyorum
Yukarı
argonath Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2017 saat 01:37
Açıkcası Sergen Yalçın ismi benim için süpriz oldu diyebilirim.Sergen Yalçın kısa teknik direktörlük kariyerinde sırasıyla Sivasspor,Gaziantep ve Kayserispor'da çalıştı.Bu üç takımdada tam 1 sezon görev almadı.Oynattığı futbol taraflı tarafsız herkesin beğenisi kazandı fakat hiçbir yerdede kalıcı olamadı.
Eğer bizde göreve başlarsa ben yine sezonu biterebileciğini sanmıyorum.Bizim bu kadar problemli başladığımız sezonda ilk olumsuzluk istifa eder.
Yukarı
turkkartal Liste gör
Deneyimli Yazar

ŞABAN ŞEN
Yer: BALIKESİR
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2017 saat 02:20
Alıntı yapılan argonath

Açıkcası Sergen Yalçın ismi benim için süpriz oldu diyebilirim.Sergen Yalçın kısa teknik direktörlük kariyerinde sırasıyla Sivasspor,Gaziantep ve Kayserispor'da çalıştı.Bu üç takımdada tam 1 sezon görev almadı.Oynattığı futbol taraflı tarafsız herkesin beğenisi kazandı fakat hiçbir yerdede kalıcı olamadı.
Eğer bizde göreve başlarsa ben yine sezonu biterebileciğini sanmıyorum.Bizim bu kadar problemli başladığımız sezonda ilk olumsuzluk istifa eder.
İşin özeti bu.Sergen en ufak sıkıntıda bırakır gider.Riskli.
KALBİMİZE DÜŞMÜSÜN BİR KERE....
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2017 saat 03:01
TD'lik zor sanattır,Sergen den TD. olmaz,sıkıya gelemez o tip insanlar herhalde o nun için istemiştir peşin sipalileri kayıtsız şartsız
Getirin takımın başına Özümüzden,Coşkun hocayı yada Serdal hocayı fişek gibi yapsınlar takımı 2 hafta kaldı liglere 2 hafta...
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2017 saat 04:07
Coşkun hoca neyse de bu Serdal Eroy takıntısı nedir anlamadım ki? Adam şovmen'in önde gideni. Saçma sapan itici bir adam kendisi. Yılmaz Vural'ın ünlenmemiş hali...
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2017 saat 07:12
Alıntı yapılan essukru26

Adam senelik ucretinin hepsini pesin istemis ustelik çekip gidersem parayi geri vermem demis böyle bir dunya mi var kötu durumdayiz ya butun paragözler kullaniyor bu durumu

Bilip bilmeden sallamayi bok atmayi ne kadar cok seviyorsunuz. Sergen babamin oglu degil ama milletini arkasindan konusmak gunahtir.

Baskan ibrahim uzulmezle en son konusmasi yaptiktan sonra beklemeye baslar. Sergen baskani ariyor ve teknik adamlik isini ne yaptiklarini soruyor. Baskanda i.uzulmezle gorsutuk 1m yuro istedi biz 600 bin teklif ettik diyor. Sergende ne 1m ne 600 bini. Ben geliyorum parayida soylemiyorum karar sizin diyor.

Azicik adam olun sallamayin kimsenin arkasindan
Eskişehir
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2017 saat 09:08
Her habere inanmamak lazım.Sergenin bedava çalışmasını istemiyoruz ama bir yıllık peşin istediğini falan zannetmiyorum.Bir sezonu tamamlarmı bilemem ama sergen bu takımı çalıştırmayı ister.şehrin yapısı taraftar profili karakterine uygun.Öngörüşlü olmadan gelirse sergenide takımla bütünleştirmek bizim görevimiz.Belkide çok başarılı olacaktır.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2017 saat 09:40
Alıntı yapılan 26_26_26

TD'lik zor sanattır,Sergen den TD. olmaz,sıkıya gelemez o tip insanlar herhalde o nun için istemiştir peşin sipalileri kayıtsız şartsız
Getirin takımın başına Özümüzden,Coşkun hocayı yada Serdal hocayı fişek gibi yapsınlar takımı 2 hafta kaldı liglere 2 hafta...

coşkun hoca geldi de napti allah aşkına Serdal hoca yıllarca şeker de naptin bırakın esk li dir ama iyi hoca değiller
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2017 saat 09:58
Alıntı yapılan 26

Alıntı yapılan essukru26

Bilip bilmeden sallamayi bok atmayi ne kadar cok seviyorsunuz. Sergen babamin oglu degil ama milletini arkasindan konusmak gunahtir.

Baskan ibrahim uzulmezle en son konusmasi yaptiktan sonra beklemeye baslar. Sergen baskani ariyor ve teknik adamlik isini ne yaptiklarini soruyor. Baskanda i.uzulmezle gorsutuk 1m yuro istedi biz 600 bin teklif ettik diyor. Sergende ne 1m ne 600 bini. Ben geliyorum parayida soylemiyorum karar sizin diyor.

Azicik adam olun sallamayin kimsenin arkasindan

Siteyi senaristler bastı artık.Hiçbir kişi ''çekip gidersem parayı vermem'' diye şart düşmez,iyice komik duruma düşüyorsunuz.
Daha lig başlamadan ve bir dayanışma yılı olacakken BEYİNLERE ZEHİR AŞILAYIP taraftarı hocaya karşı ANTİPATİK yapma isteğinizdeki amaç ne ?

Yıllar sonra doğruluğuna inadığımız bir yönetim,takım dağılmasın diye fedakarlık yapıp Eskişehir'i bırakmayan birçok futbolcuyla yola çıkarken bu yapılanların taraftarlıkla alakası yok diyorum.

KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2017 saat 10:06
Bir açıklama yapsalar da şu hoca muhabbeti bitse artık... Bu kadar dedikodunun çıkması doğal. Herkes yorum yapmakta özgürdür. Bunlara bir son verecek de yönetimin yapacağı bir açıklamaya bakar.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 29>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır