eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Projeler - Öneriler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 13>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2017 saat 03:36
Ben Skoda dan umutluyum 14 yeni tramvay gelecek eti de desteği kesmezse en azından transfer yasağı puan silme olmazsa bir nevi işimiz olur diye düşünüyorum
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2017 saat 03:44
Herkes iyi niyetli olarak bazı öneriler sunuyor... Ama sms kampanyaları, store ile falan bu iş yürümez bunlar çok çok küçük meblağlar tutar... Unutmayın bizim milyonluk bir taraftar kitlemiz yok...

Taraftarın içinden bir yönetim falan çıkarmak da kulübü daha da bataklığa sürükler... Bu işler profesyonel işler ve öyle taraftarlar içinde 10-15 kişinin çıkmasıyla halledilecek işler de değil... Böyle maceralara atılmaya romantizme dalmaya gerek yok... Bu tarz yönetim kadroları şehrin ileri gelenleri tarafından ciddiye alınmaz destek de görmez... Taraftarların stadı doldurması falan da para etmez Allah muhafaza yok olur gideriz...

Eskişehirspor'un şu anda tek kurtuluşu yeni stadın isim hakkı... Bu isim hakkı en azından bu senenin transfer yasağının kaldırılmasına yetecek kadar paraya satılsa dahi yeterli olur... En azından seneye umutlu girmek için...

İkincisi ise Eskişehir Basket'in başkanı Sinan Özeçoğlu'nun bir şekilde ikna edilip Eskişehirspor başkanlığına getirilmesi... Kendisinin basketbol aşığı bir adam olduğu söyleniyor ama ikna edilebilirse Eskişehirspor başkanlığına da geçebilir... Böylece Eskişehir Basket takımı da Eskişehirspor bünyesine katılıp, basket şubesi gibi iş görebilir...

Ama adam buna yanaşır mı bilmiyorum... Kendisi memleketini seven bir sanayici ve son yıllarda da yükselen bir çizgisi var... Şehrin diğer önde gelenlerinin desteği ile büyük işlere imza atıp Eskişehirspor'a bambaşka bir çehre kazandırabilir...

Son ihtimal Halil Ünal'ın yine bir şekilde şehrin dinamiklerini harekete geçirip, transfer yasağının kaldırılacak parayı bulup, hatır gönül işleriyle kiralama yolluyla yeni ve iddialı bir takım kurabilmesi... Ama bu sefer ayakları daha yere basan bir kadro ve ciddi anlamda başarıya aç bir teknik direktörle...

Bizim bu sene aşağıya düşmememiz gerekiyor, buna kendimizi alıştırmamamız lazım... Eğer bunu kabullenirsek bu takımın sonu bölgesel amatör lig... ve oradan da geriye dönmemiz 10-15 seneden çok daha fazla zaman alır bu da bir neslin kaybolması demek...

Ama şu bir gerçek ki taraftarın çabalamasıyla, sms gönderip, kombine, forma almasıyla falan bu iş kısa vadede çözülemez...

Yukarı
typhones26 Liste gör
Deneyimli Yazar

typhones26
  Alıntı typhones26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2017 saat 08:09
Transfer yasağı ve puan silme alırsak bence amatorden yeni bi takımla başlasak daha iyi
Yukarı
Da Da Ding Liste gör
Yazar

Cihancan
  Alıntı Da Da Ding Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2017 saat 08:23
halil ünallar, murat diriler ve diğer mide bulandıran unsurlardan kurtulmamıza vesile olacaksa amatöre düşmekte bi beis görmüyorum. ben 30 senelik taraftarım, her ligi gördüm, varsın amatör eksik kalmasın. benim artık midem kaldırmıyo bu kadar pisliği. tüm türkiyenin nefret ettiği bi takım haline dönüstük. acın sosyal medyayı okuyun bi göztepeye sempati besleyenlere bakın, bize oh olmus cekenlere bi bakın. ben tüm türkiyenin gıpta ettiği eses'i geri istiyorum. varsın süperlig eksik kalsın.
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2017 saat 08:46
poseidon yazacağım çoğu şeyi yazmışsın eline sağlık.

- Bence de artık taraftardan bişeyler istemeyelim, utanıyorum ben taraftardan artık. Ne dolmayan çilemiz varmış arkadaş. Maddi manevi bu kadar destek ama hep hayal kırıklığı. Bu iş taraftarla olmaz. Maddi olarak tek çıkar yol isim hakkı ve stad ismi olarak görünüyor. Diğer saydığımız konular ek gelir olur ancak.
- Bir diğer konu yönetim. Ben şu anki durumda Halil Ünal'ın devam etmesi taraftarıyım. Evet zamanında kendisine çok sövdüm ve gitmesini çok istedim ancak şu anki durumda hatır gönül ve ikili ilişkilerle futbolcu ikna etme ve maddi kaynak konusunda Eskişehirde eline su dökecek adam yok. Kendi içimizden birini çıkaralım eyvallah da kimden para kopartabiliriz, hangi banka kredi verir ve hangi futbolcuyu parasız getirebiliriz.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
eses_erkann Liste gör
Deneyimli Yazar

ERKAN
Yer: Turkey
  Alıntı eses_erkann Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2017 saat 10:38
Kapatalim kızılcıklı caddesini oturalim eti plaza nın önüne kanatlı ya destek olsun yada klubün yönetimine el koysun
Yukarı
iso1965 Liste gör
Yazar

İSMAİL
  Alıntı iso1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2017 saat 10:41
herşey bir an evvel belli olsa da önümüze baksak. Tüm taraftarlar organize olup şehirde büyük bir yürüyüş düzenlense destek için, ne bileyim bişey yapılsın. Canım çok acıyor, haketmiyoruz bulunduğumuz durumu, bu takım ayakta kalmalı, şehrin en önemli dokusu,ruhu,sevinci, hüznü , birleştiricisi herşeyi bu takım. Birşeyler yapmalı......
şortlularla,kravatlılar gider. Geriye ATKILILAR kalır.
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2017 saat 10:59
daha öncede yazılmış kulübün iki şeye ihtiyacı var

1-şirketleşme
2-profesyonel bir yönetim

birincisi olduğu takdirde bence ikinciside otomatik olarak olur , şirket oldugumuzda kulubğn başına her geçen istediği gibi at koşturamaz bunun sayesinde halil ünal gibi hoşcan gibi reklam peşinde eskişehirspor sayesinde prim yapmaya çalışan adamlardan sıyrılır külüp ve daha aklı başında kişiler şirket olduğumuz için mecburen daha dürüst yönetirler takımı.

bende eskişehir basket le birleşsek iki takımda aynı çatı altında buluşsa aynı yönetimle çok başarılı oluruz diyorum
Yukarı
eseslimurat Liste gör
Yazar

Murat Sağlamer
  Alıntı eseslimurat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2017 saat 11:04
Hiç boşuna proje falan üretmeyin arkadaşlar.
Sadece zamanınız gider başka da bir şey olmaz.

Bence olması gereken adam gibi bir yönetim.
Adam gibi bir taraftar grubu.
Yukarı
iso1965 Liste gör
Yazar

İSMAİL
  Alıntı iso1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2017 saat 11:11
Samsunspor önümüzdeki sene iyi bir takım kuracak gibi, keşke bizde de sarar,eti...vb kuruluşlar birleşip profosyonel bir ekip kurup yönetimi alsalar.

Ekonomik sıkıntılarla boğuştuğu için averajla ligde kalan Samsunspor’da camiaya heyecanlandıracak iddia...

FANATİK’in ulaştığı bilgiye göre Kırmızı-Beyazlılar’ın efsane başkanları Kazım Yılmaz, Galip Öztürk ve İsmail Uyanık’ın birleşerek güçlü bir ekiple yönetime talip olacak.

Süper Lig hedefiyle yola çıkacak ekibin projeyi önümüzdeki günlerde açıklaması bekleniyor
şortlularla,kravatlılar gider. Geriye ATKILILAR kalır.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır