eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Süperlig için..Uğruna Ne Verirdiniz?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2008 saat 16:20
Alıntı yapılan salca

sen takımını niye destekliyosun? başarılı olsun diye degil mi?

evlat,

bu takımı başarı için destekliyor olsaydık (ki bu takım en son 1996da süper ligde mücadele etti) şu anda bu takımın bir tane bile taraftarı olmazdı. senin gibileri aramızda istemiyoruz, senin gibileri aramızdan ayıkladığımızda zaten başarı kendiliğinden gelecektir..

takımım için sağlığımdan (zamanında bunu yaptım) ve kariyerimden bile fedakarlık edebilirim Smile
KKŞ
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2008 saat 16:20
   salca ;profilinizi tam olarak doldurmadığınız için nasıl hitap edeceğimi de bilmiyorum.Ancak ne dediğinizin farkında mısınız???Eskişehirsporlu,tek takım tutar.Eskişehirspor'u sadece tutkusu olduğu renkleri için ve arması için takıma bağlıdır.Aksi düşünülemez,bunlar Eskişehirsporlu olmanın bilincidir ve temelidir.Bunları kabul etmeden Eskişehirsporlu olunamaz.Eğer başarı istiyorsan bak size önerim var.Bu akşamki malum maçı izleyip,malum takımı tutarsınız.Aman dikkat maçtan sonra Eskişehir hariç her yerde sevinebilirsiniz.
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2008 saat 16:20
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

SaLÇa olmaya çalışıyor işte  :)

Ben zaten Salça'nın yazdığı diğer konu başlıklarını takip ediyordum. Emre Toraman'ın Eskişehirspor'un en iyi oyuncularından olduğunu söylüyor.. Millet Sergen konu Başlığında Sergen'i eleştirirken tek başına Sergen olmasaydı şu anda küme düşmemeye oynuyorduk diyen birisi... heryerde millete salça olmuş :D

Hüseyin yukarıda hangi takımı tutyorsun diye sorduğunda cevap vermemişti...Sergen sergen unakıtan unakıtan diye tutturduğuna göre kargaspor'u tuttuğunu belli etti.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2008 saat 16:22
Alıntı yapılan Dorylaion

Hüseyin yukarıda hangi takımı tutyorsun diye sorduğunda cevap vermemişti...Sergen sergen unakıtan unakıtan diye tutturduğuna göre kargaspor'u tuttuğunu belli etti.

KargasporLOLLOLLOL
Yukarı
salca Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

alper
Yer: Bulgaria
  Alıntı salca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2008 saat 16:24
Alıntı yapılan Dorylaion

Alıntı yapılan salca

Ben takımımı sevdiğim için,aşık odluğum için destekliyorum...Başarı için desteklicek olsam senin gibi 3 kücük takımı tutarım....Nasıl olsa en kötü 3.oluyorlar....Hadi Eskişehirpordan haberin yokta Eskişehirsporluluktan da mı haberin yok be..
_popupControl();

ben eskişehirde değilim ama heryerde eskişehiri savunurum tutarım.. ikimizin de düşünceleri farklı saygı duyuyorum kardesim ne diyelim.. kafanızı şişirdik
no signature..just for eses..
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2008 saat 16:27
Alıntı yapılan salca

ben eskişehirde değilim ama heryerde eskişehiri savunurum tutarım.. ikimizin de düşünceleri farklı saygı duyuyorum kardesim ne diyelim.. kafanızı şişirdik

Valla abi sen bizi her yerde bu düşüncenle savunuyorsan,vay halimize...
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2008 saat 16:27
Alıntı yapılan salca

Eskişehirde olmanız gerekmiyor Eskişehirspor bilincine ulaşmak için, bugün Türkiyenin ve hatta dünyanın dört bir yanında Es-Es sevdalıları inanın benden bin kat daha iyi Eskişehirsporlu belkide;yani o bilince sahipler..

Ama yazılarınızdan anladım Eskieşhirde olamadığınızı ve Eskişehirsporu pekte takip etmediğinizi...Eskişehjirsporlu olduğunuzuda sanmıyorum,belki Sergen falan geldiğinden sizde bir seneliğine Eskişehirsporlu olmuşsunuzdur..Ama lütfen siz Eskişehirsporu ne bir yerde savunun nede bir daha Eskişehirsporu ağzınıza alın.Siz ve sizin düşünceleriniz bize büyük zararlar vermektedir.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2008 saat 16:27
Alıntı yapılan salca

Alıntı yapılan Dorylaion

Alıntı yapılan salca

Ben takımımı sevdiğim için,aşık odluğum için destekliyorum...Başarı için desteklicek olsam senin gibi 3 kücük takımı tutarım....Nasıl olsa en kötü 3.oluyorlar....Hadi Eskişehirpordan haberin yokta Eskişehirsporluluktan da mı haberin yok be..
_popupControl();

Bence Eskişehirspor'u Savunma..!! Sadece ve Sadece ReziL edersin Eskişehirspor'u
Gurbetteki EsEsLiler Kemal Unakıtan ile anılmaktan bıkmışken, sen çıkıpta Eskişehirspor'un yanına Unakıtan yazılsın diyebiliyorsun...Milleti ne deyipte savunacaksın EsEs'i merak ediyorum..Suç bizdeki hala sana yazıyoruz..
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2008 saat 16:28
Okul,aile,arkadaş,sosyal hayat hepsinden fedakarlık ettik ancak olmadı...Bilsek ki süper lige çıkacağını ESESin canımızı bile seve seve veririz...Wink
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
esme_deli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erol
Yer: Turkey
  Alıntı esme_deli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2008 saat 16:30
Alıntı yapılan salca

eskişehirsporun yanına unakıtan yazsınlar isterlerse yeterki çıkalım.. _popupControl();

Eğer gerçek ESESli isen Bank Asya 1.lig de oynayan takımların forumlarına gir ve bizden nasıl bahsettiklerine bak ve ondan sonra yorumunu tekrarla.Saygılar.
İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,781 saniyede hazırlanmıştır