eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 32.Hafta Denizlispor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6061626364 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
Online Durum: Offline
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2017 saat 02:25
Uyku tutmuyor. 2008'de yine bitime 3 hafta kala sezonun en önemli maçında yine deplasmana çok sağlam gittiğimiz maçta Kocaelispor'a yenilmiştik. Şampiyonluk gitmişti. Tesadüfe bak ya.

ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2017 saat 03:10
Aynen bugün aklimada geldi bu maçtan önce o gün yaşadıklarımız. Golü yedikten sonra baya karışmıştı ortalık ne kadar koltuk varsa sökülüp sahaya atılmıştı. Bildiğin 2008 in kopyasını yaşıyoruz. Yine play off yolu gözüküyor bize.
O sezon Metin Diyadin -Nejat Biyedic değişikliği yapmıştık bu yıl Alpay Özalan-Mustafa Denizli.
Sergen-Metin Diyadin krizi yaşanmıştı bu sezon Erkan-Mustafa Denizli krizi yaşandı. Allahtan çabuk çözüm bulundu. Lakin o sezonla bu sezon arasında çok benzerlikler var. Play off da olsa sonuda aynı şekilde mutlu biter umarım.
Yukarı
homfa Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
  Alıntı homfa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2017 saat 03:17
İçimden küfürleri saydırasım geliyor. Geçen yıl ki Antep, Başakşehir maçları geliyor aklıma. Dua etsinler de bugün Bandırma, ADs kazanır yoksa playoff hazırlıkları şimdiden başlasın. Kondisyon yüklemesi mi yapılır şut mu çektirilir bilmem artık. Bu taraftar huzur istiyor. En güzel protesto hiç kimsenin stadyuma gitmeyerek protesto yapılmasıdır. Bizsiz, hiçsiniz mesajı verilmesidir. Bir pankart hazırlanarak Bizsiz, Hiçsiniz mesajı verilmesi gerekir. Yeter bıktım artık.
Yukarı
ouzhannov26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ouzhannov26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2017 saat 04:18
Biraz önce geldim eve. Güneş yağmur yorgunluk üstüne yenilgi perişan olduk..
Sezonun en önemli kırılma maçını kaybettik yüzde 90 playoff
Playoffta Mustafa Hoca forvette Semih ile oynamali tecrübe 1 adım önde olacaktır
Uyutmadı sevdan bizi geceleri Eskişehir.. ki 3 - 4
Yukarı
emrahaydogmus104 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı emrahaydogmus104 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2017 saat 04:42
Benı de uyku tutmadı ve bursa ıle oynadığımız kupa macı aklıma geldı izmire akın akın gittiğimiz ve ruhsuzca oynanılan 3-0 kaybettiğimiz maç.O da beni çok uzmustu bu da :(
Yukarı
Mesut_ES_1971 Liste gör
Deneyimli Yazar

Mesut
Yer: Bursa
  Alıntı Mesut_ES_1971 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2017 saat 05:10
Alıntı yapılan CK_26

Alıntı yapılan SakallıKedi

Alıntı yapılan CK_26

Arkadaslar su an sinirden yatamiyorum sinirin sebebi yenilgi degil. Simdi ben sunu anlamiyorum Denizli 1000 taraftarla koyduk mu? Diye bagiriyor koskoca taraftariyla marka olmus Eskisehirsporun 3000 taraftari yuhalamiyor. Yine toplasan 5000 taraftari olan Sivasin 400 taraftari 25000 Eskisehir taraftari onunde ayaga kalkin ... Cocuklari diye bagiriyor ama Eses taraftari mudahale etmiyor ustelik 25000 kisiyle. Yine Malatya 6000 bin taraftariyla ana avrat küfür ediyor koskoca Eses taraftari mudahale etmiyor. Sindiremiyorum bunu artik hani bunlar bursa sakarya ts agucu taraftari gibi saglam olmadigi halde bize bunlari yapiyor. Silkelen kendine gel artik sen KOSKOCA MARKA BIR ŞEHIR TAKIMININ MARKA TARAFTARISIN!
Değerli renktaşım sinirini çok iyi anlıyorum. Bu sezonki çoğu maçtan sonra bende seninle aynı duyguları yaşadım bir çok kez. Gerek içeride olsun gerek deplasmanda rakip tribünlerin bize yaptıkları göndermelere cevap verilmemesinde bu passolig denen paçavra sistemin büyük etkisi var. Özellikle göztepe maçından sonra tribüne ceza gelmesin diye çoğu kişi bu konuda temkinli davranıyor ama bugün tribün olarak doğru yapıldığını düşünüyorum. Denizliler ısrarla koyduk mu dedikçe tükenmiş nefeslere bestesini daha güçlü söyledik ardından tapmadık asla paraya pula ve her zaman her yerde en büyük es-es çekmemizde sahada yenilebiliriz ama tribünde asla mesajını 10 numara vermiş olduk. Denizli gibi Sivas gibi Malatya gibi takımların maçlarına giden insan topluluğu (taraftar demiyorum) asla bizim dengimiz olamaz. Bu yüzden onların sataşmalarına yaptıkları göndermeleri kaale almayıp kendi bestelerimizi onlar sataştıkça dahada gür söylemek tıpkı bugünkü gibi en iyisi. Lakin bursa gibi gözgöz gibi ksk gibi a.gücü gibi ads gibi sakarya gibi kocaeli gibi sağlam agresif tribünleri olan takımları ciddiye almak lazım dediğinize katılıyorum. Hepimiz yeri geliyor kızıyoruz, eleştiriyoruz sitem ediyoruz fakat ne olursa olsun marka bir taraftarımız var. Düşmeyede oynasak, çıkmayada oynasak içeride, dışarıda tribünleri mümkün olduğu kadar dolduruyoruz, coşkulu tutkulu bağırıyoruz deplasmanlarda tek tribünde olduğumuz için daha sağlam tribün yapıyoruz içerideki maçlarda yeni stada geçilmesiyle tribün anlamında eksiklikler var elbet bunuda zamanla oturtacağımıza inanıyorum.

Vallah hocam ben tvden hic ses falan duymadim sadece mac baslarken bagirdilar
Simdi bu 3 takimin taraftari bir oldu bize sallıyor sosyal medyalarda ve bu futbolculara küfür etmekten bugün baya günaha girdim. Ayrica biz pasoligten korkuyoruz da bu paso sadece bize mi isliyor? Kufur eden Malatya veSivas taraftari neden korkmuyor o zaman anlamiyorum

Pasolig ESES, Fener, Karşıyaka gibi son demlerini yaşamaya çalışan takımlara çıktı da ondan, bu kadar edepsiz diğer taraftarlar demiyecegim, soytarılara çıkmadı...
ESES li Doğmuşum
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2017 saat 08:51
Alıntı yapılan EgoEs

Maçtan sonra sinirle yazmayayım dedim. Tamam takım kötü oynadı. Ama rakibin aşırı hırsı, yöneticilerinin ahlaksız tavırları ve hakemin aleyhimizde verdiği hatalı kararlar gözümden kaçmadı. Maç yayını başladı kanal58 in reklamını gördüm,içime bir Kurt düştü. Genede geçen maçtaki oyunu düşününce alırız dedim. İlk 10 dakika biraz rahatladım. Sonrasında kaleci köpeği ve diğer kahpe çocuğunun hırsını görünce anladım ki bu maç 1 gün önce olabilecek en adi şekilde oynanmış. Teşviğin adı reklam olmuş, bu en salak insanın bile anlayabileceği kadar bariz. Kimbilir bizim görmediğimiz,duymadığımız neler oldu. O yüzden takıma kızmıyorum. Eminim bugün 5 gol atsak Denizli 6 atacaktı. Yanlız bir oyuncu değişikliği sırasında kahpe dölü zekinin giren oyuncuya birşey tarif ettiğini gördüm ve 2.gol o şekilde oldu gibi geldi. Kimseyi zan altına sokmak istemem ama bugün bazı unsurlarımız haddinden fazla tutuklu. Mustafa Denizli'nin oyuncu değişikliklerine bakarsanız neye ne şekilde önlem almaya çalıştığını anlarsınız. Ama malesef 3 değişiklik hakkı vardı, oda yeterli gelmedi. İnşallah ben sinirle yanlış düşünüyor ve yanılıyorumdur. Yok haklıysam gerçekten bize yazık oluyor.

Çok haklısın Abi..

Yine reklam panolarında Y.Malatya'nın sponsoru 'Battalbey' reklamı vardı.. İlk başta pek anlamadım dikkatimi çekti sonradan 'Kanal 58' reklamını da gördüm.. Denizlili oyuncuların hırsı da birleşince dedim ki bu işte bir iş var..

Şimdi bu şike olmuyor mu peki? Bence şikayet etmeliyiz.. Yazık değil mi yağmur çamur demeden ta oralara kadar giden taraftara, koskoca kulübe?

Bunu bence yüksek sesle dile getirelim.. Karıştıralım ortalığı.. Hakkımızı yedirmeyelim..

Yapılan şey alelen şikedir.. Reklam adı altında olması birşey ifade etmez..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: TekirdağAlmanya
  Alıntı TrakEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2017 saat 09:34
TRT koyduk mu çeken denizli seyircilerini aralıksız gösterdi.

Bizim taraftarı 10 sn göstermedi.

YAVŞAKSIN TRT PANKARTI MI AÇSAK SON MAÇ !

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2017 saat 09:55
Alıntı yapılan TrakEs

TRT koyduk mu çeken denizli seyircilerini aralıksız gösterdi. b

Bizim taraftarı 10 sn göstermedi.

YAVŞAKSIN TRT PANKARTI MI AÇSAK SON MAÇ !

Yavşak spiker bi de "maçtan önce Eskişehirspor taraftarının deplasmana hoşgeldiniz göndermesine bu şekilde cevap veriyorlar" gibisinden yorumunu da yaptı. Açık seçik ortada işte; bünyemizde bizans barınamadığı için federasyonundan hakemine yayıncı kuruluşundan rakip takım oyuncusuna spikerinden rakip tribününe herkes bizim karşımızda.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2017 saat 10:04
Nasıl elimize geçen fırsatları böyle tepiyoruz aklım almıyor. Sivas ve Malatya bir olup da açık açık reklam vererek teşvik primi uyguluyorsa bizim başkanımız da gerekeni yapmalıdır. Futbolcularımızı anlayamıyorum çık çatır çatır oyna ölümüne oyna. Uğurun kaç haftadır formsuz olduğunu biliyoruz. Teknik heyet bunu neden göremiyor. Taraftara tebrikler. Bu taraftar olduğu sürece biz hep şampiyonuz. Allah büyük hala şansımız var.
Belki Bir Gün!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6061626364 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır