eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 32.Hafta Denizlispor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2017 saat 22:11
Eses taraftari 20binde olsa 30binde olsa kuru kalabalıktır artik gozumde. Hic bir vasfı olmayan taraftar olduk siz buralarda herkesi gezdirdiniz bu sehirde ama onune gelen caminizi kirdi tasladi. Vallah Denizli bile 3 5 kisiyle tasliyorsa gitmeyin deplasmana falan. Yarin o tas daha buyuk facia yaratir en azindan sevdiklerinizi uzmeyin. O kadar vasifsiz olmusuzki hic bir istegimizi gerceklestiremiyoruz. Kim ne derse desin o eski taraftar yok. O taraftar olsa ne bugun o futbolcular buraya rahat gelirdi nede o it herifler o tasi atabilirdi.
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
Yer: Turkey
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2017 saat 22:33
Oysaki maçtan önce her şey belliydi..Yeni gelen hocalarının açıklamaları işte asbaşkanlarının konuşmaları...Buna rağmen neden bu kadar rahat oynadınız değerli futbolcu kardeşlerim oysaki elinize kadar gelmiş altın tepside bize sunulmuş direk süper lige çıkmak varken neden elinizin tersiyle ittiniz? Bu asil kaan denilen zevzeği ve ziya denilen ..... mutlu ettiniz bunlara atacaktınki 2-3 gol bakbakalım bir daha kafalarını kaldırabiliyorlarmıydı? Ve o 3-5 denizli taraftarının maç sonu yaptığı tezaurat...Koskoca sezonda bugün üzüldüğüm gibi kahrolduğum gibi bir maç olmadı...ama bizlere bunu yaşatan değerli futbolcu kardeşlerim bunları bizlere yaşattığınız için tşk ederim...
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2017 saat 22:43
Aynen ya bundan sonra sırf siz gittiğiniz deplasmanda rahat edeceniz diye kimseye evimizde sevgi gösterinde bulunmayın
Yukarı
Nejmet28 Liste gör
Usta Yazar

Nejdet
Yer: Lübnan
  Alıntı Nejmet28 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2017 saat 23:02
Çok şeyler söylemek geliyor içimden ama yazamıyorum. Kaç gündür uykularım kaçıyor bu maçı düşünmekten. Hiç bir hedefi olmayan denizli oyuncularına bak birde bizim yense %90 işi bitirecek oyuncularımıza. Golü yedik mi çıkaramıyoruz. Pozisyonu yakaladın mı atacaksın. Bencillik beceriksizlik ruhsuzluk. Yine hayallerimiz yıkıldı yazık bize yazık....
Her zaman her yerde en büyük Eses
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2017 saat 23:05
Alıntı yapılan CK_26

Eses taraftari 20binde olsa 30binde olsa kuru kalabalıktır artik gozumde. Hic bir vasfı olmayan taraftar olduk siz buralarda herkesi gezdirdiniz bu sehirde ama onune gelen caminizi kirdi tasladi. Vallah Denizli bile 3 5 kisiyle tasliyorsa gitmeyin deplasmana falan. Yarin o tas daha buyuk facia yaratir en azindan sevdiklerinizi uzmeyin. O kadar vasifsiz olmusuzki hic bir istegimizi gerceklestiremiyoruz. Kim ne derse desin o eski taraftar yok. O taraftar olsa ne bugun o futbolcular buraya rahat gelirdi nede o it herifler o tasi atabilirdi.

taraftar ses olarak çok iyiydi tvye ses gelmedi. ayrıca taş atanlar çoluk çocuk atıp kaçıyorlar bunun tek çözümü eğitim o da bizim taraftarın görevi değil.
Yukarı
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
  Alıntı oneman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2017 saat 23:06
Geçen sezon biterken deselerdi ki;''Seneye playofd oynayacaksınız!''

Herhalde havada kabul ederdik. Sağolsun Ünal başkanın (ki geçmişye çok eleştirmişliğim vardır) şapkadan tavşan çıkarmasıyla buralara geldik.

Ancak itekaka (parasızlık, yaşlı oyucular,Alpay faktörü vs.vs..) biraya kadar.

Ama hiçbir şey bitmedi. Daha lig tamamlanmadı. Herşey olabilir. En kötü playoff tayız. Saha cezası, kart cezası, trübin cezası almayalım.

En kötü playofftan çıkarız inşallah..
Her Zaman ESES
Yukarı
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
Yer: Ankara
  Alıntı es_gokhan_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2017 saat 23:08
Yine tükendik, yine bittik...
O kadar çok kritik maç kaybettik ki bu sezon...
Çözümü nedir, kimdedir onu da bilmiyorum.
Kimseye kızmıyor, kızamıyorum...
Canın sağolsun Es-Es'immm
...
Es - Es
Yukarı
Elbruz Liste gör
Yazar

Engin
Yer: Afyonkarahisar
  Alıntı Elbruz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2017 saat 23:31
Bu sezon şu iki Denizli maçı kadar zorlandığımız delirdiğimiz maç olmadı içerdeki Sivas maçı dahil. Aferin bize uyuyan devi uyandırdık, iyi bok yedik oraya ek kontenjan açtırıp 3 bin kişi gitmekle. Adamlar zaten deplasman takımı ne bok yemeye gittik orada ev sahibi olmaya kalktık? Yüzde 5 kontenjanı açtır maçtan önce havalara girme rakibin sayfalarında atıp tutma adamları hırslandırma. Tamam siz aslansınız kaplansınız de git deplasmanını oyna al 3 puanını gel. Sanki evimizde 25 bin kişiyle yüzümüz gülmüş gibi ne var oraya çıkartma yapıp topçusunu seyircisini havaya sokuyorsun?

İsmimiz var da hissettirme onu, biz böyle triplere girdik mi herkes İstanbul takımlarıyla oynuyor gibi hırs yapıyor bize, bir de bunların kaybedecek kazanacak bişeyi yok, keşke düşme hattına yakın olsalar da kalan iki maçta bunları parçalasalar küme düşseler diyeceğim o da yok.
Yukarı
canegemen Liste gör
Yazar

Egemen
Yer: ADANA
  Alıntı canegemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2017 saat 23:34
Yazdım sildim, yazdım sildim ... ama artık dayanamıyorum be kardeşim.
İnsan her hafta sonu kalp ağrısı çeker mı? Ben çekiyorum. Ya bir gün kafayı yiyecem ya da kalp krizinden gidecem.
Ey futbolcu kardeşim! Yaşım 36. Belki hepiniz benden küçüksünüzdür. Bu işten para kazanıyorsun, biraz koş, efor sarfet, saldır, yeri geldiğinde tekmeye kafanı sok, yeri geldiğinde ciğerlerin patlasın. Ama ben böyle bir hadise göremiyorum sizlerde.
Bugüne kadar bu takımın her maçını takip ettim. Vakti geldi en uzak deplasmana gittim. Görüyorum ki biz taraftar olarak tükenme noktasına gelmişiz. Bir kibirlenme bir büyüklenme almış başını gidiyor. E be kardeşim lütfen birazda bunu skora yansıttır. Eski ESES taraftarını gören rakip takımın futbolcularının ayakları titrerdi. Bu İşler atarla giderle olmuyor.
Daha çok şey yazmak istiyorum da kimsenin kalbini kırmak istemiyorum.
Son sözüm kim kibirlenmişse mutlaka karşılığında hüsrana uğramıştır. Selametle...
Seninle daha Şampiyonluk göreceğiz be ESES'im...
Yukarı
turan ankara Liste gör
Yazar

TURAN GÜÇLÜ
Yer: ANKARA
  Alıntı turan ankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2017 saat 23:41
Gelde uyu
TGUCLU
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır