eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 32.Hafta Denizlispor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2017 saat 21:11
Şu maçta alınacak beraberlik bile bizi ilk 2 yolunda önemli konuma getirecekti. Erkan o pozisyonda ya sert vuracaksın ya brunoya atacaksın. O gol olsa kazanırdık bile 2. gol olmazdı.
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Yer: Turkey
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2017 saat 21:14
Bu gibi maçlar taktik maçlarıdır.maçtan önce düşündüm sabit defans sabit ön libero oynayıp rolantide başlayacaktık maça.çünkü onlar biliyorki biz saldıracağız.ona göre taktik belirlemişler belli.salağa yatıp set oyunu oynayıp kitliceksin maçı.denizlide set oyunu yok.mümkün değil atamaz kalabalık defansta.atmasan bile yemezsin.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2017 saat 21:15
Hepimiz birer bardak soğuk su içip yarınki maçlarda Malatya ve Sivas'ın puan kaybetmesini bekleyelim. Burada kırıcı cümleler yazmaya gerek yok. Geçmiş olsun. Daha her şey bitmedi.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
essukru26 Liste gör
Yazar

şükrü gültekin
  Alıntı essukru26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2017 saat 21:20
Sivas ve malatya tarafindan sözde reklam adi altinda tesvikler verilmis ve buda sahada cok net ortaya cikmistir mactan önce heryere yazdim dolaplar dönüyor diye hakem atamalarindan belli diye hakemde bugun tüm sert hareketlere göz yumdu ve sira serkan tokatta unutmayin bunu oda malatyaya calisacak hersey belli siyasi olaylar dönuyor korkum bizim playofftada önümuzu kesecekler
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2017 saat 21:22
Cok net penaltiyi vermedi ya la
Yukarı
ESESJUNİOR Liste gör
Yazar

kenan
  Alıntı ESESJUNİOR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2017 saat 21:27
Seneye oynanacak eses ankaragücü maçında tribünleri doldururuz artık fb bjk gs bursa maçlarında değil.
Yukarı
Kudret222 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Kudret222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2017 saat 21:30
Tam bir kabus akşamı... Bize bu akşamı yaşatan futbolculara ve teknik heyete milyonlarca sevgilerimi gönderiyorum. Hani şair demiş ya: İstemem artık gelme diye. İşte öyle bir şey...
Öncelikle federasyonu anayım. Maçlarımızı özellikle önceye koyarak, takım kollamanın alasını yaptınız. ADS-Malatya maçına sülalece bize kin güden hakemi görevlendirdiniz. Bu yaptıklarınızla asırlar boyu lanetle anılsanız, yine içimiz serinlemez. Belediye takımlarını kayırarak, 4 büzükler denen çeteleri örtülü ödeneklerle besleyerek Türk futbolunun anasını ağlattınız. Ve sayenizde Türk futbolu resmen yok olmanın eşiğine geldi. Şu son haftalarda, hatta ligin en başından beri bize yapmadığınız kötülük kalmadı. Şu maçta teşvik primlerinin, aleni koltuk çıkmaların olmadığını düşünmek aptallığın dik alasıdır. Bravo size, başardınız. Artık tamamen belediye takımlarıyla oluşturduğunuz sahte liglerde, sırnaşana vereceğiniz madalyalarla güle oynaya yaşarsınız.
Denizlispor'u da ayrıca tebrik ederim. Şimdiye kadar sizi 4 büzüklere karşı, hatta Avrupa kupalarında bu kadar gayretli görmemiştim. Adeta vatan savaşında gibiydiniz. Ziya denen futbolcu kılığındaki provokatörü, cansiperane kalesini savunan Asil(!) kaan'ı gözlerinden öperim. Sizi bu kadar motive eden şeyi biz biliyoruz. Anladınız siz onu.
Yönetime fazla yüklenmeyelim diyorum da, bu takıma oynanan oyunlara karşı sesinizi yükseltmeyeceksiniz de ne işe yarayacaksınız? Ulan 3 yıldan beri şu taraftarın çektiği azabı bir roman yazan gelse de yazsa... Keçiboynuzu yemeden seyrettiğimiz bir maç yok anasını satayım. Ulan gerile gerile, bi daha gerile gerile maç yapa yapa bütün Anadolu'yu bize düşman ettiniz be. Ulan kanseri veremi geçtik artık be. Bizi bu ruh haline sokan bütün adamların iki yakası bir araya gelmesin.
Mustafa Hoca, Alpay rezilinden sonra sana büyük umut bağlamıştık. Bu takımın hali ne böyle? Şampiyon takım böyle mi oynar? Sen de bütün umutlarımızın katilisin. İddia ediyorum, psikolojik olarak iyi hazırlanmış bir takım asla ama asla bu maçı kaybetmezdi.
Gelelim futbolculara. Federasyonun üzerimize oynadığı oyunları, birazcık yaptığı işe saygısı olan farkeder. Şu maçın onur maçı olduğunun farkında değil misiniz? Şu maçı alamamak gibi bir mazeret olabilir mi ya? Ulan 10 kere zıplayıp, 20 kere takla atıp şu maçı alacaksın ya. Karşınızda hiç bir iddiası olmayan, bitse de gitsek diyecek bir takım var. Bu nedir ya? Bir taneniz de mi iyi oynamaz. Ben bugün, sahada futbolün f'sini uygulayan bir kişiye rastlamadım. Hem de final maçında. Ulan ben size hakkımı helal etsem, Allah etmez be. Hepiniz rezildiniz de, Tarık'ın rezilliğini anlatmaya sözcükler yetmez. Tam bir leş gibi oynadı. Ya bu çocuğun zekasında problem yoksa -ki kesinlikle var-, ağır psikolojik sorunları var. Bu adam zihinsel bir terapiye girmezse, bizim bütün maçlarımızda, resmen bir bomba...
Enseyi tabi ki karatmayacağız, amatöre düşsen de arkandayız kuşkusuz. Ama bu akşam biz, yıllar boyu izi silinmeyecek bir yara aldık. artık ne yaparsanız yapın, ne diyeyim yani...
Yukarı
Ahmet Liste gör
Yazar

Ahmet
  Alıntı Ahmet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2017 saat 21:31
Müdahale edin, itiraz edin diye ağzımızda tüy bitti.
Malatya maçının hakemi kim. Serkan Tokat.
Biz Malatyanın kaybetmesini bekleyeceğiz.
Adamlar kasıtlı olarak bu tetikçiyi atıyorlar ki bunu yapan da amcaoğlu Metin Tokat.
Bakın bakalım Serkan Tokat denen adam TFF 1. Ligde hangi takımların maçını yönetmiş?
23.10.2016 Göztepe-Eses 3-0 (-6 puan),
17.12.2016 Bandırma-Sivas 0-1 (-3puan),
21.01.2017 Malatya-MİY 2-1 (-3puan),
11.03.2017 Malatya-Urfa 2-1 (-3 puan. Bu maçta bir sürü itirazlar oldu),
02.04.2017 Sivas-Manisa 2-0 (-3 puan),
ve bu hafta ADS-Malatya sizce Malatya kaybeder mi?
Bu adam tam 18 puana bizim aleyhimize etki ederek ekmeğimize kan doğramış.
Kısacası maçlar malesef sadece sahada kazanılmıyor.
Defalarca söylediğimizde kimse iplemedi.
Şimdi oturup düşünün bol bol.
Sadece senin maçına bu adamın verilmemesi işi çözmüyor.
Adam diğer maçta senin rakibine çalışıyor.
Sen de ağzı açık bakıyorsun. (Yanlış anlaşılmasın bu sözüm mesaj yazan iyi niyetli arkadaşlara değil. Lobi yapması gereken, zamanında bu işler olurken itiraz dahi etmeyen yöneticilere)
Yukarı
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: TekirdağAlmanya
  Alıntı TrakEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2017 saat 21:32

Ne TFF ye, ne RUHSUZ TOPÇULARA ses çıkaran mı var?

Yoksa sonuç bu olur çok normal.

Bakınız: 2015-2016 sezonu

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2017 saat 21:38
Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan atlantis_es

Zor olacak. Kimse mersin samsun maçları gibi olmasını beklemesin.

Aksine ben aynen öyle bir maç bekliyorum rahatım

Yanılmayı çok isterdim. Ama korktuğum başımıza geldi.
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır