eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 32.Hafta Denizlispor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
Online Durum: Offline
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2017 saat 16:11
Bandırma 3 Malatya 0
42 dk
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2017 saat 16:17
gotTepe 0 sivas 1
dk 40
Yukarı
KÖRFEZES Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: KOCAELİ
  Alıntı KÖRFEZES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2017 saat 18:07
Kalan uç maçı aldığımızda süper ligde yiz artık,stres zamanı malatyada
Yukarı
oyaman Liste gör
Usta Yazar

oyaman
Yer: Turkey
  Alıntı oyaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2017 saat 18:30
denizli deplasmanı kolay değil , fakat son 2 haftadır oynadığımız oyun;
futbolcularımızdaki hırs, istek ve beceri bu maçtada olursa kolay geçeriz.
aynı taktik, motivasyon ve sabırla bu maçıda alacağımızı düşünüyorum.
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !
Yukarı
Mer Liste gör
Usta Yazar

Mertcan
Yer: İst - Plovdiv
  Alıntı Mer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2017 saat 18:37
Bu hafta stresli olacak, inşallah 3 puanı alırız ve artık süper lig'e doğru yelken açarız. Takım resmen takım oldu .Mustafa hocanın aylar önce dediği puan tahminleri tutacak gibi
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2017 saat 19:07
En zor maç. (Bu haftaki maç)
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
Erayovic26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray
  Alıntı Erayovic26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2017 saat 19:32
3 0 alırız benim düşüncem.Güzel bir deplasman olacak inşallah kontenjan açarlar.
EsEs
Yukarı
Es-Astaraftar Liste gör
Yazar

Sabri
  Alıntı Es-Astaraftar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2017 saat 19:37

4 MART TARİHLİ MUSTAFA DENİZLİ AÇIKLAMASI
Eskişehir Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Boluspor maçının ardından yaptığı açıklamada 32. haftayı işaret etti ve 'ümit ediyorum o haftalarda hesaplarımız gerçekleşir' diye konuştu. Denizli, Beşiktaş'ı çalıştırdığı dönemde de buna benzer bir çıkış yapmıştı. Tecrübeli çalıştırıcı o dönemde '26. hafta da lideriz, bir adım geriden gelerek hedefimize ulaşacağız' demişti.
İşte Mustafa Denizli'nin Boluspor maçı sonrasında yaptığı açıklamalar;
"Bugün 1 puan kazanıp 2 puan kaybettik mi bunun değeri önümüzdeki haftalarda ortaya çıkar. Geçen haftaki oyun çizgimizin gerisindeydik. Karşımızda play-off için iddialı bir takım vardı. 90 dakikayı değerlendirdiğimiz zaman bugünü böyle geçmek çok sağlıksız değil. Sene sonunda maçları tamamladığımız zaman tablomuz ne olacak, bu tablonun herhangi bir şekilde gerisine düşmeyiz. Bunu hem ben, hem futbolcularımız biliyor. Ümit ediyorum 32'inci hafta civarında hesaplarımız gerçekleşir. Bunun dışında bir şey düşünmüyoruz. Bugün erken yenilen gol bizim zaaflarımızı ortaya çıkardı. Serbest atıştan rahat gol yiyen takım bunu telafi etmek mecburiyetinde. Önümüzdeki haftalarda bunu mutlaka telafi edeceğiz."
Taraftar doğduk biz
Yukarı
Es-Astaraftar Liste gör
Yazar

Sabri
  Alıntı Es-Astaraftar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2017 saat 19:40
bandırma maçlarını mı hesap etti acaba
Taraftar doğduk biz
Yukarı
essukru26 Liste gör
Yazar

şükrü gültekin
  Alıntı essukru26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2017 saat 19:42
Bu mac cok zor gececek denizli bize hep ters gelmistir 1 0 alalim ama kayipsiz gecelim ins bugun malatya tüm ipleri elimize verdi eger bu firsati kullanamazsak kimseye kizmayalim kendimize kizalim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,265 saniyede hazırlanmıştır