eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ilkeronair Liste gör
Deneyimli Yazar

İlker S.
Yer: Osmangazi
Online Durum: Offline
  Alıntı ilkeronair Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 08:09

Geldiğinden beri fazlasıyla agresif bir oyuncu olduğu aşikar o yüzden bu maçta takımı sattı bilerek kart gördü gibi suçlamaların doğru olduğunu düşünmüyorum. 90 dk maçı izledim bu kadar yüklenilmeyi hakediyor mu bilmiyorum ama formayı yere değil sinirden yedek kulübesindeki koltuğa attı adam belki de gerçekten haksız yere kırmızı gördü ne dediğini hangimiz biliyoruz ki ikinci sarı kartta? Biraz sakin olalım lütfen... 5 sayfa sallanmış..

Rüzgar ol, fırtına ol..
Yukarı
liq26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
Yer: Turkey
  Alıntı liq26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 08:44
e.toraman bu maçta kötü oynadı diyen kişinin ben aklından şüphe ederim formayı atmaya gelince o anki sinirle ben şortu bile atarım haksız yere kırmızı kart gördü adam
Bu AlEmDe KrAl BiZiZ ES-ES lİyİz EFSANEYİZ...
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 09:04
         Ne yazık ki aynı sözleri tekrarlamam gerekiyor.Sapla samanı karıştırmayalım.Emre geldiğinden beri çoğu maçta iyi oynadı ve her maçta da kart görmeye çok yakın.Bu sadece dünkü maça ait bir durum değil.Dün de bazıları öfkeyle inkat etse de takımın iyilerindendi.Bugüne kadar ne verdiğine diğer sayfalarda bakabilirsiniz. Çoğu maçta olumlu sözler kullanılmış.Forma atma meselesinde öfkesi formaya değil,çok açık.O oynadığında 1-2 maç hariç hep formanın hakkını verdi,Emre, Sergen değil.Eğer attığı o müthiş şutu kaleci çıkarmasa farklı şeyler yazılacaktı.Ben dün takımın genel oyununu ve Emreyi beğendim....
Yukarı
liq26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
  Alıntı liq26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 10:24
Alıntı yapılan faust

Ne yazık ki aynı sözleri tekrarlamam gerekiyor.Sapla samanı karıştırmayalım.Emre geldiğinden beri çoğu maçta iyi oynadı ve her maçta da kart görmeye çok yakın.Bu sadece dünkü maça ait bir durum değil.Dün de bazıları öfkeyle inkat etse de takımın iyilerindendi.Bugüne kadar ne verdiğine diğer sayfalarda bakabilirsiniz. Çoğu maçta olumlu sözler kullanılmış.Forma atma meselesinde öfkesi formaya değil,çok açık.O oynadığında 1-2 maç hariç hep formanın hakkını verdi,Emre, Sergen değil.Eğer attığı o müthiş şutu kaleci çıkarmasa farklı şeyler yazılacaktı.Ben dün takımın genel oyununu ve Emreyi beğendim....
doğru bi yaklaşım bence de tamam e.toramanın hataları oldu onun bize belki de bi özür borcu var.ama dün e.toraman bu foruma yazılan allah senin belanı versin gibi sözleri işitecek kadar kötü bi futbol oynamadı
Bu AlEmDe KrAl BiZiZ ES-ES lİyİz EFSANEYİZ...
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 10:35
Alıntı yapılan faust

Emre geldiğinden beri çoğu maçta iyi oynadığını söylüyorsunuz..Allah Aşkına maçları siz mi yoksa ben mi izlemiyorum. Burada Emre Toraman'ın yaklaşık olarak oynadığı 10 maçtaki hatalarını sıralayım mı ..Emre'nin transferi oldukça gereksizdi... Dünkü maça gelirsek takımın iyilerinden di ama çıkışta yaptığı o hareket kesinlikle kabul edilemez. Forumda bir arkadaşın yazdığına göre Rizespor'dan da Forma atma yüzünden gönderilmiş.Bir insan aynı hatayı ikinci kez yapamaz.. Hem burası Eskişehir ve attığı forma Eskişehirspor forması .. Sonuç ne olursa olsun.. O Forma yere atıLamaz.. Eğer atıyorsun da bunun bedeline katlanacaksın..!
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 11:15
Emre Toraman'ın Çaykur Rizespordan KOVULMASININ nedeni ?                       

Basın Sözcüsü Ferah’tan Açıklama

Çaykur Rizespor Kulübü Basın Sözcüsü Aykut Ferah, Emre Toraman'ın kendi isteğiyle değil, Yönetim Kurulu kararı doğrultusunda kadro dışı bırakıldığını söyledi. Ferah, yaptığı açıklamada, Emre Toraman'ın ligin 10. haftasında deplasmanda yaptıkları Ankaragücü ile maçının 65. dakikasında Teknik Direktör Saffet Susiç tarafından oyundan alınmasının ardından, saç bandını yere, formasını ise yedek kulübesine fırlattığını belirtti. Bu davranışı sonrasında Teknik Direktör Susiç'in raporu doğrultusunda Emre'nin kadro dışı bırakıldığını ifade eden Ferah, ''Emre, şimdi bazı yayın organlarına Ç.Rizespor'dan ayrılmak istediğini söylüyor. Biz zaten Ç.Rizespor formasını yere atan bir kişiyi kadromuzda tutmayı düşünmüyorduk. Ancak Emre, yaptığı açıklamalarda kendisini masum ve haklı gibi göstermeye çalışıyor. Bunlar gerçeği yansıtmıyor.” dedi.

Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 11:18

Bu ikinci Forma atma vakası olmuş. Şimdi diyeceksiniz ki adam Sinir'den formayı yere attı.. Eskişehirspor taraftarıda oldukça sinirlidir.. Yere atılan o formayı görünce oldukça sinirlenmiştir. Şimdi taraftarda bu sinir ile Emre Toraman'a birşey yapsa haklı mı olacak...

Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 11:26
Bu adamın Eskişehirsporla hiç bir ilişkisinin kalmaması lazım. 
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
salca Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

alper
Yer: Bulgaria
  Alıntı salca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 11:32
Alıntı yapılan liq26

Alıntı yapılan faust

doğru bi yaklaşım bence de tamam e.toramanın hataları oldu onun bize belki de bi özür borcu var.ama dün e.toraman bu foruma yazılan allah senin belanı versin gibi sözleri işitecek kadar kötü bi futbol oynamadı
_popupControl();

kesinlikle katılıyorum.. allah belanı versin demekle kendini avutuyor arkadas.. orta sahada EMRE den iyisini bulursa oynatsın hoca...
no signature..just for eses..
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 11:41
Alıntı yapılan salca

Alıntı yapılan liq26

Alıntı yapılan faust

_popupControl();

kesinlikle katılıyorum.. allah belanı versin demekle kendini avutuyor arkadas.. orta sahada EMRE den iyisini bulursa oynatsın hoca...

Emre'ye bu kadar iyi diyorsunuz..

Diyarbakırspor maçındaki golde yaptığı bariz hata ne olacak..

Yada Altay-Eskişehirspor maçında Emre Toraman'ın oyundan çıkıp, yerine Birol girince oyunda o dakikaya kadar ezilen takımımızın birden dengeyi sağlamasının nedeni ne ?

Eskişehirspor-Giresunspor maçında ilk yarı 1-0 yenikken, İkinci yarıda Emre'nin oyundan çıkarak yerine Mustafa Sevgi girdiğinde durumu 2-1 yaptık..

Ayrıca gereksiz gördüğü kartlar ve Bursaspor ile oynadığımız hazırlık maçında bile hakemin üzerine yürüyerek orada bile kırmızı kart gören bir futbolcu..

Üstelik Samsunspor maçında formayı yere atıyor..

Hala diyorsunuz ki daha iyisini varsa Hoca oynatsın...

Dünkü maçta Emre takımın iyilerindendi ve buradaki kendisine yapılmış olan sözleri savunmuyorum ama geldiğinden beri bir genelleme yaparsanız... O hiç beğenmediğimiz Mehmet Akif'in bile bu kadar hatası olmamıştır..

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır