eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 27.Hafta Eskişehirspor - Adana Demirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AShen Liste gör
Usta Yazar

Ali
Yer: Hatay
Online Durum: Offline
  Alıntı AShen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2017 saat 00:03
35. dakikada yetişebildim maça.
Çabalayan adamlar çabaladı yine.
ADS yapabileceği en iyi işi yaptı. Bizim defans da ellerinden geleni esirgemedi tabi. Üçüncü golde neredeydi stoperler? Hürriyet top çıkartmaya çalışıyordu orada.
Alınmaca, gücenmece de yok; Adana taraftarını dinledik maçın büyük bölümünde.
Rakip maçı takip etmeye başladık yine, en sevmediğim iş. Umarım tez zamanda toplanırız.
E S E S
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2017 saat 00:06
maca gittim.
tarftarlarimiza asla söz yok.

takımda bir suursuzluk vardı.
Herşeyi bıraktım Malatya sivas puan kaybederse lehimize olur eğer Malatya puan alırsa bundan sonra şampiyon olacağız demeye gerek kalmaz

Malatya ve Sivasi bu oyuncular ile bu oyun anlayışı ile yenmemiz imkansız.

poke denilen oyuncudan 3 tane gol yiyorsun ve önlem almıyorsun.

Bugun yenilmemız tesadüf değil tekn ekibin ve oyuncularin basarisizliği.

haftaya bu Malatya ile Umarim bilal aykut kamil ahmet gibi oyuncularla maça çıkılmaz çıkılırsa artık skoru siz dusunun
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
Yer: Turkey
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2017 saat 00:08
Yine zehir ettiniz hafta sonumuzu yazıklar olsun size ruhsuz herifler ulan şu final niteliği taşıyan maçlarda bu hatalar yapılırmı..Bandırmaya yenilseydiniz bu kadar içimi acıtmazdı kendi evimizde bu takımlardan fark yiyerek yenilmek içimi acıtıyor canımı acıtıyor...
Yukarı
Kudret222 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı Kudret222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2017 saat 00:15
Bu maç nasıl kaybedilir aklım almıyor. Hocaya da kızmıyorum. Artık futbolcu bu kritik maçı ne yapacak edecek alacak. İş playoffa kalsa, size nasıl güveneceğiz beyler? Şu takımın hiç olmazsa evinde maç kaybetmeme özelliği vardı. Onun da canına okudunuz. Bu özelliğimizi bitirenlere de lanet ediyorum. Bir selam da Göztepe maçında küfredenlere gönderiyorum. Geçen senenin uğursuz Bursa maçında bile kışkırtıcılık yapan Bursalıların bile oyununa gelmemiştik.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2017 saat 00:18
Alıntı yapılan Android_26

20 dk şampiyonluk uzak değil girdik. Bir de saldir eskisehir var 3-5 kere yapilan. Beste çeşitliliği yok.

Beste çeşitliliği yok ondan yenildik.Foruma bakıyorum akla ziyan yorumlar.Ya takım sezon başından beri top oynamıyor hala beste derdindesiniz.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2017 saat 00:27
Alıntı yapılan furemen

Alıntı yapılan Android_26

20 dk şampiyonluk uzak değil girdik. Bir de saldir eskisehir var 3-5 kere yapilan. Beste çeşitliliği yok.

Beste çeşitliliği yok ondan yenildik.Foruma bakıyorum akla ziyan yorumlar.Ya takım sezon başından beri top oynamıyor hala beste derdindesiniz.

Takım oynamıyorsa biz ne yapalım? Taraftar olarak biz mi çıkıp oynayacağız? Lütfen söyler misiniz?
Taraftarın bugün takımı motive edemediğinden bahsediyoruz. Bizim işimiz takımı ateşlemek, motive etmek, rakibe baskı kurmak. Taraftar bugün görevini yapamadı. Herkes şampiyonuz moduna girmiş. Özellikle 15-26. dakikaları arasında bütün stad sessizliğe büründü. Ben tv'den protesto falan yapılıyor zannettim. Golü yiyince tamamen ADS tribünkeri dinledik.
ADS hem tribünlere hem de takıma çok güzel bir tokat attı. Umarım ders çıkarırız.
Ama hiç umudum yok.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
SakallıKedi Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı SakallıKedi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2017 saat 00:34

Alıntı yapılan azzuri26

Alıntı yapılan KIZILCIKLI SEKO

Her zaman söylüyorum taraftar bitik durumda ama bugün maç bitmeden stadı da terkettiniz ya ayıp ettiniz. Biz gurbettekileri rezil ettiniz. Sivas vb takımların seyircileri ile dalga geçerken düştüğümüz duruma bak. Samimi söylüyorum bursa ankaragücü trabzon kocaeli sakarya gelse allah muhafaza iyice rezil ederler bizi. Yazıklar olsun size. Eskidendi o seyirci mazimizle avunur dururuz artık. Sakın taraftarız diye gezmeyin adamlar rezil etti bizi.

Bugun cezali olduğum için tv başında izledim.
Şok oldum maraton alti ne zaman cekse adamlar keyifleri yerinde mac izliyordu.
Kimse masal anlatmasin neferin gobegindeki ilk blogun bile en onunde millet platforma dayanmis keyif catiyordu.
Takım kötü oynar kaybeder bunlar ayrı konu fakat tribünlerin bağırmama, kötü olma lüksü olamaz. 6-7 bin kemik taraftarın cezalı olmasınında etkisi var tabiki ama sadece bu değil. Genel olarak bir sıkıntı var. Söylenilen besteler o kadar sıradanlaştı ki, her maç bozuk plak gibi aynı besteleri söylemekten herkese gına geldi artık. Beste konusunda zaten kısıtlı bir tribünüz önceki yıllar söylenen güzel besteler vardı onlar dahi artık söylenmiyor her maç girilen bestelerin sıraları bile aynı olmaya başladı çok monotonlaştı. Statdaki insanlar bağırmaya hevesli, herkes bağırmak için bekliyor burada normalde olması gereken tribünün kemiğinin bestelere girmesi ardındanda settekilerin tribünün genelini gazlayıp bağıttırması fakat gel gelelim tribünün göbeğinde duran kemik tayfalar besteleri başlatıp sorumluluk alacakları yere set yönetiminin ağzının içine bakıyorlar. Sete çıkanlarda tribünlere yön veremediği için tribün organize olamıyor zayıf kalıyor bu yüzdende çok kötü performans gösteriyoruz. Nasıl düzelecek bu sorunlar bilmiyorum ama gidişat oldukça kötü ne yazık ki. Adana Demirlilerede parantez açmadan geçemeyeceğim tek kelimeyle 10 numara tribün yaptılar. Umarım seneye süper lige çıkarlar. 
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2017 saat 00:42
Şu fotoğraf bile utanç verici. Maç daha yeni bitmiş. Tribünlerin haline bakın. Maratonun yüzde 90'ı evine gitmiş bile.
Kendileri küfür ettiler, maça girebilmek için kendi cezaları kaldırtıp, küfür etmeyen taraftarı cezalandırdılar. Sonuç ortada !

Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-metu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2017 saat 00:46
Ali oynasaydi veli oynamasaydi , taraftar soyle yapsaydi boyle yapmasaydi ... En ufak ilgisi yok.

Topçular istedi mi alıyorlar maçı. Bu kadar basit. Ve isterlerse de süper lige çıkarlar . Basit. Yormayın kafanızı , güzel geçirin hafta sonunuzu.
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Turkey
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2017 saat 00:58
Hakan Çinemrenin Fb. de oynaması kesinlikle imkansız. Fb. böyle bir stoperi U 21 Takımında bile oynatmaz. Poteye golleri attırmak için elinden geleni yaptı. Kornerden gelen topta beyefendi zıplamadı bile. Aykut ile Bilal oğlan sanki fasülyeden oynuyor. Kiralıklar bu gün dinamit koydu Takımın altına. Demekki Bizimkiler Göztepeyi yenince ligi bitirmişler.
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır