eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 27.Hafta Eskişehirspor - Adana Demirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: TekirdağAlmanya
Online Durum: Offline
  Alıntı TrakEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 20:47
Alıntı yapılan CK_26

Eskisehirspor taraftari benim gozumde bu saatten sonra siradan bir anadolu taraftari gibi 35 bin kisi olsan ne yazar gol olduktan sonra bagiriyorsun adamlar resmen Ads diye inletti stadi. Sonra hepiniz takim kotü diyorsunuz ama bir protesto yapmıyorsunuz yapin ya yapin etkilenirse etkinensinler inceldigi yerden kopsun bir protesto kültüründen acizsiniz mac bitmeden cikti staddakiler ha maca gidemeyenlerde hemen cikardi. Verin artik su TEPKIYI VERIN. illa play oflardan elenmeyi mi bekliyorsunuz sonra stadi yakip ertesi seneyide heba ediyorsunuz. Özeniyorum bursa trabzon taraftarina adamlar şehire sokmuyor

Bundan haftalar önce Bursa taraftarının yaptığını yapmalıyız dediğimde, 2 3 tane tip çıkıp biz şampiyon oluruz direk çıkarız diye vıdı vıdı etti.

Geçen sene gibi sadece destek verelim protesto etmeyelim vs vs diyenler yüzünden bu sene ilk 2 ye falan giremeyiz. Geçen senede onlar yüzünden DÜŞTÜK zaten.

Çıkar yine 2 3 kişi yok şampiyon oluruz, destek verelim sadece ilk 2 ye kesin gireriz falan vıdı vıdı vs vs yazar.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 20:48
Oyunla ilgili bir sürü yorum yazılabilir ama hiç içimden gelmiyor.. Adana Demirsporu ve Taraftarını kutluyorum. Ha bide Aykut'u kutluyorum unutuyordum az daha...
Yukarı
turan1923 Liste gör
Yazar

Ali Turan
Yer: izmir
  Alıntı turan1923 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 20:48
Bu bizim genel huyumuz.Rakibi baskı altına alamamak.Önde bile olsan rakibin her ayağındaki topta ıslıklayacaksın.Öne geçiyoruz hemen lay lay lay lay.Gol yediğimizde hakeme yalandan iki ıslık bitiyor.Cezanında etkisi büyük.Oyuna biz etki etmek istiyorsak rakibin ayağındaki her topta ıslık,kaptığımız toplarda büyük bir alkış yapalım ki rakipte ne olduğunu şaşırsın.Bunu bir maçta yapabildik.Bakınız: Göztepe maçı.
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 20:49
Yazıklar olsun.
Belki Bir Gün!
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 20:49
Sezgin neden gönderildi ? Sezon başından beri Hakan'ın yanına denemediğimiz stoper kalmadı.Hepsi hüsran oldu.Bu maçta Hakanda fiyaskoydu.Sezgin Coşkun bu takımda kalmalıydı!!!
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
evrensel Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı evrensel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 20:50
sayın denizli şu bilal aziz'de ne buldunuzda tam 86 dakika oynattınız ? ve bence siz rakip takımların maçlarını izlemiyorsunuz.. pote denen adam geçen hafta ümraniye ye iki gol attı bize üç tane attı hiçmi önlem almadınız? adam bizi tek başına yendi..taraftar baskısıyla sadece kaleciye sarı kart göstertebildik..çünkü topu maça sokmakta geciktiğinde kaleci her zaman ıslıklandı kıssadan hisse çıkartmak gerekirse maçı domine etmek istiyorsak lay lay lom yerine aleyhimize olan her pozisyonu tıpkı avrupa taraftarlarının yaptığı gibi protesto etmeliyiz ki hakem etkilensin..
Yukarı
KIZILCIKLI SEKO Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: bolu
  Alıntı KIZILCIKLI SEKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 20:50
Her zaman söylüyorum taraftar bitik durumda ama bugün maç bitmeden stadı da terkettiniz ya ayıp ettiniz. Biz gurbettekileri rezil ettiniz. Sivas vb takımların seyircileri ile dalga geçerken düştüğümüz duruma bak. Samimi söylüyorum bursa ankaragücü trabzon kocaeli sakarya gelse allah muhafaza iyice rezil ederler bizi. Yazıklar olsun size. Eskidendi o seyirci mazimizle avunur dururuz artık. Sakın taraftarız diye gezmeyin adamlar rezil etti bizi.
KIZILCIKLI
Yukarı
rosenrot Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı rosenrot Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 20:51
Parmak kaldırmaya devam mı ? Ceza pahalıya patladı, Ads 1000 kişiyle stadı esir aldı. 2-2'den sonra bile tribün bitikti. Takım kötüydü tamam ama Göztepe maçının yarısı kadar bile destek olsa bu maç bu hale gelmezdi.
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 20:57
Tam su sirada trt sporda mac ozetleri var ve G.antep Alanya macinin ozeti var. Adamlarin stadda 1000 kisi var protesto yaptilar izlemiyordum hemen dikkatimi cekti. G.antep ha oyle taraftar kitlesi fazla olan bir takim degil😊
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
  Alıntı lokerenli-esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 21:03
Erkan cok bireysel oynadi, aykut, Bilal, Bruno, ofuedo Hic yoklardi. Kamil ve Hasan Belirli surelerde Iyilerdi. Macta Hakan hurriyet ile savunmayi toplamaya calistilar.
ANTI BIZANS
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır