eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 27.Hafta Eskişehirspor - Adana Demirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
turan1923 Liste gör
Yazar

Ali Turan
Yer: izmir
Online Durum: Offline
  Alıntı turan1923 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 20:38
Sivas maçının sonucu kaderimizi etkileyecek.Berabere bile kalsalar iyidir.Malatya'dan 1 puan aldığımız an evimizdeki Sivas maçıyla finali yaparız.Senaryo böyle olur.İkinci yarının başından beri ki kafamdan geçen senaryo umarım gerçek olmaz.Eskişehir-Göztepe playoff finali.

Elimizle hediye ettik.Burası ptt 1.lig değil gerizekalılar ligi.Her hafta bir takım diğerine resmen hediyeler sunuyor.Buyrun siz çıkın kardeşim.Aaa olur mu ne demek siz üste çıkın.Şaka gibi bir tablo.
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
Yer: Eskişehir
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 20:39
Eskisehirspor taraftari benim gozumde bu saatten sonra siradan bir anadolu taraftari gibi 35 bin kisi olsan ne yazar gol olduktan sonra bagiriyorsun adamlar resmen Ads diye inletti stadi. Sonra hepiniz takim kotü diyorsunuz ama bir protesto yapmıyorsunuz yapin ya yapin etkilenirse etkinensinler inceldigi yerden kopsun bir protesto kültüründen acizsiniz mac bitmeden cikti staddakiler ha maca gidemeyenlerde hemen cikardi. Verin artik su TEPKIYI VERIN. illa play oflardan elenmeyi mi bekliyorsunuz sonra stadi yakip ertesi seneyide heba ediyorsunuz. Özeniyorum bursa trabzon taraftarina adamlar şehire sokmuyor
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 20:40
Tek bir şey yazıp çıkıcam.Arkamdan yazılanları okumak istemiyorum.Bu takım bu taraftarı hak etmiyor.Malatyayı yenseler bile Sivas maçına bir kişi bile gitmemeli.10 tane taraftarı olmayan 2 -3 milyonluk takımlar(ADS yi kastetmiyorum)bize kök söktürüyor.İnsanda biraz onur olur.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
ouzhannov26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ouzhannov26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 20:43
Arka 4 lü bir Pote yi tutamadı.
Uyutmadı sevdan bizi geceleri Eskişehir.. ki 3 - 4
Yukarı
karamürsel-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı karamürsel-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 20:44
Her maçta rakipten bir kahraman üretme hastalığımız devam ediyor.Erkan ve kalecimiz gününde olmayınca da dağılmamız kaçınılmaz oluyor.Aykut bu ligin en kötü oyuncuları arasında,bırak formamızı başka bir takımda 26 numara giyse yakıştıramam o beceriksize!Malesef çıkamayacağımızı düşünüyorum,çünkü bu takımda turnuva havasıda hiç yok!
karamürselden..
Yukarı
ouzhannov26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ouzhannov26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 20:45
Katılıyorum. Düşerken protesto yok çıkarken yok futbolcular baskı hissetmiyorlar bence gereken tepki her kötü oyunda gösterilmeli. Bencede 15 bin bile çok bu takıma karşılıksız sevdik diye bu kadar kanser olacak değiliz
Yukarı
esparta_ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Hatay
  Alıntı esparta_ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 20:46
Yazıklar olsun hepinize sinirimden masaya tekme attım ağrısından duramiyorum
HATAY'IN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...AKDENİZ ESES (2020...) KARADENİZ ESES (2014-2019)...ESPARTA(2008-2012)
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 20:47
Maç hakkında birşey söylemek istemiyorum... Şu anda tek hissim şu: tebrikler Adana Demirspor... Özellikle taraftarınla EsEs im gibi özelsin... Yense de yenilse de EsEs im seviyoruz seni...
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 20:47
Bizim rakım iyi kapanan takımlara karşı bir şey yapamıyor. Solda ikili verkaclar da olmayınca (tarik olmayinca) takım kilitlendi. Boffinde gününde değildi. İlk golde ileri çıkması hataydı. Hakan bugün kotuydu. Ofeudo iki haftadir kötü. İnşallah Sivas ta yenilir de fark açılmaz.
Yukarı
ouzhannov26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ouzhannov26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 20:47
2-2 den sonra 22 dakika vardı oyunu tutalım dedim ama şuursuzca saldırıya geçtik. Bu kadar tecrübeli oyuncuların böylesine amatörce oynaması maçı kaybettirdi.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır