eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 27.Hafta Eskişehirspor - Adana Demirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
Online Durum: Offline
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 00:01
Kesinlikle 3 puan başka çare yok...Maç saatine kadar maraton ve bir kale arkası dolarsa iyi.
Yukarı
Elbruz Liste gör
Yazar

Engin
Yer: Afyonkarahisar
  Alıntı Elbruz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 00:37
Alıntı yapılan grezores

Çok önemli bir maç bu maçtan 3 puan alırsak önümüz açık. Haftaya Malatya'ya yenilsek bile Sivas'ı evimizde yenersek 2.liği almış oluruz. Sivas bence Elazığ ve Ümraniye maçlarından birinde puan kaybedecek. O yüzden bu maçtan mutlak 3 puan almak çok çok önemli. Taraftarımız sakın maç seçmeye kalkmasın. Adana Demirspor taraftarı kendine ayrılan yeri dolduracak çok köklü bir camia ve maçın önemi büyük. Böyle bir maçı es geçmek gerçekten taraftarımıza yakışmaz. Cezalı olmayan,işi olmayan herkes maçta olmalı bu maçı küfür etmeden ettirmeden kazandırmalı.

Bu arada cezalı olan arkadaşlar bilet alırken uyarı veriyor mu bilet alıp da cezalı olan renktaşlarımız olabilir maça girişte üzülmesinler.

İnternette bilet almaya çalıştım, koltuk seçimine kadar geliyor tc kimlik tanımlamada bir önceki maçta giriş yaptığınız tribün ceza aldığı için bu maça bilet alamazsınız diyor. O açıdan sıkıntı yok yani.
Yukarı
Karadağlı Liste gör
Yazar

Hasan Ak
Yer: Düzce
  Alıntı Karadağlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 01:08
satılan bilet sayısı kaç bin oldu acaba..
Nitelikli eğitim en büyük katma değerdir.
Yukarı
ouzhannov26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ouzhannov26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 01:20
Ceza mı aldım uzaklaştırmamı bilmiyorum bayadir giremiyordum foruma. Öncelikle yaklaşık 7bin civarı seyirci az değil bende cezalıyım. Yarın en az 2 bin daha biletin satılmasını bekliyorum umarım kazanırız.
Uyutmadı sevdan bizi geceleri Eskişehir.. ki 3 - 4
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 01:42
Eskişehirspor cumartesi günü ilk maçta deplasmanda 1-0 yendiği rakibi Adana Demirspor ile karşı karşıya geliyor.

Eskişehir Yeni Stadyumu'nda oynanacak karşılaşma 18.30'da başlayacak.

Karşılaşmayı Manisa bölgesi hakemlerinden Koray Gençerler yönetecek.

ZORLU MAÇLAR

Eskişehirspor evinde Adana Demirspor'u ağırlarken, lider Evkur Yeni Malatya'nın rakibi

Ümraniye, Sivasspor'un rakibi ise Elazığspor olacak. Malatya ve Sivas bu haftaki maçlarını deplasmanda oynayacaklar.

MAÇA HAZIRIZ

Eskişehirspor bu maçla ilgili son hazırlığını dün yaptı ve kampa çekildi.

Siyah kırmızılılar son çalışmasını dün akşam saatlerinde basına kapalı olarak gerçekleştirdi.

DOSTLUK RÜZGARI 

Eskişehirspor taraftarı Eskişehir'deki maça gelecek olan Adana Demirspor taraftarını dostça ağırlamaya hazırlanıyor.

5 Kasım 2016 tarihinde Adana'da oynanan karşılaşmada iki takım taraftarları arasında dostluk rüzgarları esmiş, sonrasında Es-Es taraftarı Adana emniyetine ve taraftarına teşekkür mesajları göndermişti.

Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 08:41
Alıntı yapılan erkaneses2626

Alıntı yapılan esmutlu

Adana Demir'in Mavi şimşekleri kendilerine ayrılan biletleri neredeyse bitirmişler...
Ama ev sahibi Kırmızı şimşekler de aynı rağbet yok gibi görünüyor...
Yer yer değil her yerde büyük boşluklar var...
3-5 bin kişi anca olacak gibi...

şuan kombinelilerle birlikte 10-11 bin kişi var malesef

Maç saatine en az 20 binleri bulsun inşallah...

Çok önemli ve telafisi mümkün olmayan haftalara geldik artık...
Hem ceza almamalı ve hemde destek devam etmeli...

Not:
Bu arada Adana Demirspor taraftarınada başsağlığı diliyorum...

http://www.fanatik.com.tr/2017/04/06/seher-ana-hayatini-kaybetti-1286983

...
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
  Alıntı eseslifirat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 09:10
6-7 bin bilet satılmış. Kombinelileri de eklerseniz 11-12 bin arası şu anda. Maksimum 15 bin kişi oluruz. Bu da iyi rakam aslında. Tabi ki kombinelilerde de cezalılar vardır; onu bilemiyorum.
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 09:11
Alıntı yapılan eseslifirat

6-7 bin bilet satılmış. Kombinelileri de eklerseniz 11-12 bin arası şu anda. Maksimum 15 bin kişi oluruz. Bu da iyi rakam aslında. Tabi ki kombinelilerde de cezalılar vardır; onu bilemiyorum.

maç saatine kadar 2000-3000 daha ekle 16 bin filan oluruz bence
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 09:14
Eskişehir'de maç olduğunda yılın-ayın-haftanın en soğuk günü oluyor valla çözemedim.
Belki Bir Gün!
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 10:37
Balıkesir-umraniye maçları kadar olmuş işte neredeyse. 6-7 bin cezali olmasa malatya-göztepe maçları ayarında bir doluluk olurdu
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır