eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 27.Hafta Eskişehirspor - Adana Demirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2017 saat 17:09
En kritik haftalara giriyoruz takım biri göztepeye 4 atıp son 2 maçını kazanmış,35 bin kişiyle milli maç çoşkusundan çıkmışız şu an ki hava yakışmıyor bize. Onu da bırak ülkenin en iyi tribünlerinden biri geliyor ve deplasman tribünü dolu olacak sırf bunun için bile cezalılarıda hesaba katarsak en az 16-17 bin kişi olmamız lazım. Herşey iyi giderken ne oluyo da en ufak bişeyde maç seçiyor taraftarımız anlamıyorum.
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2017 saat 17:28
Vip den yerimizi aldık
16.00da stadda olacağız inşallah

ESES 4 ads 0
Yukarı
NADİR Liste gör
Yazar

nadir
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı NADİR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2017 saat 18:06
kafanızı yormayın gençler yarın bilet satışları hızlı olur taraftar desteğide herzamanki gibi süper olur endişeniz olmasın
1965'den beri.
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2017 saat 18:12
Alıntı yapılan Elbruz

Ceza havamızı bozdu yapacak bişey yok. Sağımdaki ve solumdaki bloktakiler gidebiliyor ben gidemiyorum, gidebilenler iyi bağırsın sıkıntı çıkmaz, seyircisiz oynamaktan iyidir. 10 bin kişi iyi bağırdı mı yeter gene.

Aynen ceza havamızı bozdu.. Kemik taraftarın çoğu ceza aldı..

"Bu maç ceza varmış.." algısı maça ara ara gelen taraftarımızda heves bırakmadı.. Aslında bu ceza olmasa hepimiz milli maçtan sonra yapacağımız türübünü bekliyorduk ve en kalabalık türübünün bu milli maç sonrası olacağını düşünüyorduk.. Fakat bazı beyinsizler herşeyi berbat etti..
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2017 saat 18:40
Alıntı yapılan ati26

Alıntı yapılan since65

Alıntı yapılan ati26

kimsenin tartışmasına gerek yok,
itiraf ediyorum küfürü ben başlattım.
pişman da değilim, ancak aldığımız cezaya çok üzüldüm.
maç bittikten sonra gözlemcinin böyle bir rapor yazacağını
ve ceza alacağımızı düşünemedik, umarım böyle bir durum tekrar etmez.

Adana Demirspor maçını evlerinde seyretmek zorunda bıraktığın ES ES'liler 90 dakika sana küfür ettiklerinde hiç gocunmayacaksın o zaman.

Sevgili Vehbi Bey (Ağabey, Amca)

Tahmin ediyorum ki bu yaşınıza kadar bir çok maça gitmişsinizdir.
Gittiğiniz onca maçın 1 tanesinde bile küfür etmedim diyorsanız, sizi kutlarım.
Ben bunu bur da açık yüreklilikle yazdım, üzüntümü de belirttim. İlla kendimize bir hedef arayıp açısını bir yerden çıkarmaksa amacınız buyrun benden çıkarabilirsiniz.

Sevgili Atilla kardeşim , bu sevda Vefa, Feriköy, PTT maçları ile başladı. Önemli bir engel olmadığı sürece 50 yıldır maçlara giderim.Değil maçlarda,özel yaşantımda bile ağızımdan küfür duyan olmamıştır. Mesele bu değil. Başkasının ettiği küfür yüzünden benim ES ES'in maçını izleme hakkımın elimden alınmış olması benim açımdan çok onur kırıcı.Küfür etmene rağmen belkide sen maçı stadda izleyebileceksin.Umarım benim yerimede ES ES imize destek olursun.
since1965
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2017 saat 18:45
Statta küfür duyduğumuz an ıslıklamalıyız gerekirse küfür edenlere tepki göstermeliyiz. Küfür etmekle Eskişehir tribünü büyümez aksine küfür etmezsek daha çok sempati duyarlar, milletin gıptayla baktığı tribün oluruz.
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2017 saat 18:48
Bu arada bilet satışları biraz hızlanmış. Maraton ya ful olur ya da bir iki blok boşluk kalır. Güney kale arkasının %80'ni kuzey kale arkasının %50'si dolu olacak gibi.
Yukarı
Yıldıztepeli Liste gör
Deneyimli Yazar

Nihat
Yer: Eskişehirspor
  Alıntı Yıldıztepeli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2017 saat 21:23
Alıntı yapılan oğuz26

Statta küfür duyduğumuz an ıslıklamalıyız gerekirse küfür edenlere tepki göstermeliyiz. Küfür etmekle Eskişehir tribünü büyümez aksine küfür etmezsek daha çok sempati duyarlar, milletin gıptayla baktığı tribün oluruz.
çok doğru tespit süper ligteyken milyonlar ödedik cezalar için ne geçti koca sıfır hakeme sövdük senelerce o hakemler maçımızı yönetti
BİR HASRETTİR BİR İNTİKAM
İHANETTEN GERİ KALAN İSTEMEM ARTIK GERİYE DÖNME DÖNERSEN BİLE BU STADTA SÖNME

Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2017 saat 22:11
Göztepe maçından ciddi sayıda cezalı var (biri de benim ) ve cumartesi olması da  olmusuz oldu . 15 binlerde kalacağız gibi . ADS bu sene bekleneni veremesede kaliteli ayakları var Tiago,Sercan ve özellikle Pote gibi dikkatli olmak lazım . Nedense bu maçtan çekiniyorum . Şu önümüzdeki 3 maçtan güzel bir neticeyle çıkarsak % 90 gireririz ilk 2'ye .
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2017 saat 23:10
Çok önemli bir maç bu maçtan 3 puan alırsak önümüz açık. Haftaya Malatya'ya yenilsek bile Sivas'ı evimizde yenersek 2.liği almış oluruz. Sivas bence Elazığ ve Ümraniye maçlarından birinde puan kaybedecek. O yüzden bu maçtan mutlak 3 puan almak çok çok önemli. Taraftarımız sakın maç seçmeye kalkmasın. Adana Demirspor taraftarı kendine ayrılan yeri dolduracak çok köklü bir camia ve maçın önemi büyük. Böyle bir maçı es geçmek gerçekten taraftarımıza yakışmaz. Cezalı olmayan,işi olmayan herkes maçta olmalı bu maçı küfür etmeden ettirmeden kazandırmalı.

Bu arada cezalı olan arkadaşlar bilet alırken uyarı veriyor mu bilet alıp da cezalı olan renktaşlarımız olabilir maça girişte üzülmesinler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır