eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 27.Hafta Eskişehirspor - Adana Demirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sines26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı sines26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2017 saat 10:53
epeydir maçımızı yönetmemiş sanırım. sıkıntı olacağını düşünmüyorum.
Yukarı
ESserdengeçti Liste gör
Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESserdengeçti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2017 saat 10:59
Alıntı yapılan ati26

kimsenin tartışmasına gerek yok,
itiraf ediyorum küfürü ben başlattım.
pişman da değilim, ancak aldığımız cezaya çok üzüldüm.
maç bittikten sonra gözlemcinin böyle bir rapor yazacağını
ve ceza alacağımızı düşünemedik, umarım böyle bir durum tekrar etmez.

Siz ceza aldınız mı? (bir sürü insanın ceza almasında büyük katkınız var ve pişman değilsiniz. en azından pişmanım bu bize ders olsun tekrarı olmasın diyebilmeliyiz diye düşünüyorum.) Bu arada küfür etmedim. cezalı da değilim.
Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
  Alıntı eseslifirat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2017 saat 11:05
Ceza tribünleri çok kötü vurdu. Maksimum 10 bin kişiye oynayacağız. Maraton üstün yarısından çoğu boş neredeyse. Güney kale arkası alt bi nebze dolu. Kuzey kale arkası alt da boş.
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
Yer: Turkey
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2017 saat 11:31
    Mevcut ceza kadar olası ceza da korkuttu milleti demekki. Olur da ADS maçında da ceza alınırsa Sivas maçına da girememek var. Çok büyük bir kitle Sivas maçını bekliyor şu anda ve bunu riske atmak istemiyorlar gibi.
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2017 saat 11:48
Alıntı yapılan OZELES

Mevcut ceza kadar olası ceza da korkuttu milleti demekki. Olur da ADS maçında da ceza alınırsa Sivas maçına da girememek var. Çok büyük bir kitle Sivas maçını bekliyor şu anda ve bunu riske atmak istemiyorlar gibi.

Boyle dusunulmemesi lazim. Ads macinda da ihtiyac var büyük taraftara.

Sahsen bu maca gidebilmek icin hafta icinden yıllık izin kullandim. Gelemeyen kardeslerimizin yerini gelebilecek herkes doldurmali.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2017 saat 11:51
Varan 1 artık superlig yolunda ilk sinav.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2017 saat 12:04
renktaslarim bende passolig kartı var
internetten kredi kartı ile yükleyebilirmiyim?

stadda kırmızı yazan koltuklarda yada bir üst tarafında bilet almak istiyorum hangi koltuklar oluyor numaralari nedir ?

bilgi veren renktaslarima teşekkür ederim

saygilar
Yukarı
Elbruz Liste gör
Yazar

Engin
Yer: Afyonkarahisar
  Alıntı Elbruz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2017 saat 12:21
Kişisel bilgilerinizle passo.com.tr'den üyelik açın, kredi kartınızla passolig kart hesabınıza parayı yükleyin, sonra bilet satın alma işlemini buradan yapabilirsiniz. KIRMIZI yazan koltuklar maraton alt orası dolu ama oradan kombinesi olup maça gitmeyecek olan bilet transferi yapabilir.

Kendiniz maraton üste alabilirsiniz, 2. kategori 222-232 bloklar arası maraton üsttür. 222 sol kenar 232 sağ kenardır. Yerinizi seçip alabilirsiniz yalnız seçtiğiniz yerde oturabilmek için en az bir saat önce tribüne girmeniz lazım. Gerçi bu maç tenha olacak çok da sıkıntı olmaz kenarlarına yakın alsanız.
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2017 saat 12:24
Acaba tribünlerin cezalı olduğunu duyup kendisinin de cezalı olduğunu, cezanın genel olduğunu sanan bir kitle mi var? Göztepeyi yenmişsin, ardından deplasmanda bandırmayı yenmişsin, önün açılmış ama rağbet çok az
ES-ES
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2017 saat 12:34
Alıntı yapılan ersin2626

Alıntı yapılan OZELES

Boyle dusunulmemesi lazim. Ads macinda da ihtiyac var büyük taraftara.

Sahsen bu maca gidebilmek icin hafta icinden yıllık izin kullandim. Gelemeyen kardeslerimizin yerini gelebilecek herkes doldurmali.

Haklısınız. Her maçın ayrı bir önemi var. Fakat sanki  görüntü böyleymiş gibi geldi bana.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır