eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 27.Hafta Eskişehirspor - Adana Demirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2017 saat 13:09
Alıntı yapılan Curva_Eses

Alıntı yapılan enes1965

Ben cezalı olduğum için gidemiyorum ama bu maça gidecek bütün taraftarımız çok dikkatli olmalı.Olası gerginlikte Adana Demirsporlu taraftarların küfürüne karşılık verilmemeli.Sonraki maçımız Sivasla ve sezonun belkide en önemli maçı.O maçta cezalı taraftarımız olmazsa taraftar rekoru kıracağımızı ve taraftarın gücüyle maçı alacağımız unutulmamalı!!!

Ne küfürü ya ? Adamlarla beraber yiyip beraber içeceğiz orada nasıl ağırlandığımızı unuttunuz galiba ? Normal maçlarımızda bile maratona kale arkasına ADS atkısı formasıyla giren tonlarca adam var. Her maç görüyorum.

Keşke herkes senin benim gibi olsa.Şuan benim cezalı olma sebebim de kendim küfür ettiğim için değil başkalarının küfür etmesi yüzünden.3-5 kişi çıkar küfür eder yine bunun yüzünden birsürü taraftarımız ceza alır.Benim anlatmak istediğim bu.Ben klübümün menfaaatlerini düşünürüm ayrıca deplasmana gelen Anadolu takımlarının taraftarlarına her kim olursa olsun saygım vardır küfür etmem ama herkes aynı düşüncede değil malesef.Deplasmana gelenlerinde bize karşı küfrü olursa klübün menfaatlerini düşünürüm duymazdan gelirim olur biter.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2017 saat 13:30
Şimdi herkes anlamıştır maraton alttan niye kombine alınmak istemediğini!!!
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2017 saat 13:35
Alıntı yapılan atlantis_es

Aylar sonra yine maraton alt - üst muhabbeti açmayı başardınız ama onda da yanılmışsınız. Çünkü maraton üstte cezalı.
Her zaman her yerde
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2017 saat 13:39
Biz Bilecik'ten geliyoruz.
önce eses sonra eses
Yukarı
Elbruz Liste gör
Yazar

Engin
Yer: Afyonkarahisar
  Alıntı Elbruz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2017 saat 13:47
Alıntı yapılan eseslifirat

Öyle saçmalık mı olur? Nasıl olsa kirlenecek diye temizlik yapmamak gibi bişey bu. Medeni gibi otur, takımını destekle , küfür etme, ettirme olsun bitsin.

Elimizde olan bişey olsa eyvallah da Göztepe maçında babam kardeşim ve ben medeni gibi oturduk küfür etmedik ve ceza aldık. İlk sorumluluk sahibi insanlar bunları yapmazsa ben ne yapabilirim?
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2017 saat 13:47
Alıntı yapılan RyL

Aylar sonra yine maraton alt - üst muhabbeti açmayı başardınız ama onda da yanılmışsınız. Çünkü maraton üstte cezalı.

Küfürü başlatan kimdi onuda yazsaydınız keşke.Birde ceza gerçekten küfür edenemi verildi? Bu arada bende maraton alttayım. Birde biz hatalıyız demeyi becerseniz.
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2017 saat 13:59

Alıntı yapılan RyL

Küfürü başlatan kimdi onuda yazsaydınız keşke.Birde ceza gerçekten küfür edenemi verildi? Bu arada bende maraton alttayım. Birde biz hatalıyız demeyi becerseniz.

Göztepe maçında maraton altta değildim. Hatta şimdiye kadar 1 defa maraton alta ve genellikle maraton üste girdim. Maraton alttaki hiç bir tribün grubundan da değilim. Onun için siz lafını üstüme alınmıyorum. Zaten siz- biz diye bir şey de yok. Eskişehirspor var.

Sadece bu maraton alt üst muhabbetleri çok sıkıcı aylar sonra. ısıtıp ısıtıp insanların önüne çıkarmaya çalışıyorsunuz Ben maraton üsttede çok küfüre şahit oldum. Maraton altta genellikle tribün grupları var, Ayrıca şunu da belirteyim Göztepe maçında maç esnasında da küfüre hazırlıklı kişiler vardı. Öne geçtikten sonra her yerden küfür edip yanlarındakini de buna katmaya çalışanlar vardı. Tribün gruplarının hiç bir küfürlü besteye girdiğini duymadım. Haksızlık yapıyorsunuz.

Ayrıca rakip taraftar çok tahrik etti ve maç sonu olunca insanlar bir şey olmaz diye küfür olayı oldu. Keşke olmasaydı ama bu bize ders oldu. Bundan sonra küfür olacağını düşünmüyorum. Ayrıca sadece tribün cezası için değil ahlaki yönden de yakışmıyor.

Ben her zaman bütünlükten yanayım. Stadda bulunan her tribünden takıma güzel bir destek var. Maraton alt - üst, kale arkası vs. bu tartışmaların içine giripte ortalığın karışmasına hiç gerek yok.
Her zaman her yerde
Yukarı
crazykarakas Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Rasim Karakas
Yer: Rheinberg/Alm.
  Alıntı crazykarakas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2017 saat 14:03
Alıntı yapılan erkaneses2626

bando esese tasarlanan kamyonla, bence mahalle mahalle dolasılıp pasolig cıkarabılır taraftarlara..

Çok güzel bir fikir 👍🏻👍🏻
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2017 saat 14:06
Alıntı yapılan RyL

Alıntı yapılan RyL

Göztepe maçında maraton altta değildim. Hatta şimdiye kadar 1 defa maraton alta ve genellikle maraton üste girdim. Maraton alttaki hiç bir tribün grubundan da değilim. Onun için siz lafını üstüme alınmıyorum. Zaten siz- biz diye bir şey de yok. Eskişehirspor var.

Sadece bu maraton alt üst muhabbetleri çok sıkıcı aylar sonra. ısıtıp ısıtıp insanların önüne çıkarmaya çalışıyorsunuz Ben maraton üsttede çok küfüre şahit oldum. Maraton altta genellikle tribün grupları var, Ayrıca şunu da belirteyim Göztepe maçında maç esnasında da küfüre hazırlıklı kişiler vardı. Öne geçtikten sonra her yerden küfür edip yanlarındakini de buna katmaya çalışanlar vardı. Tribün gruplarının hiç bir küfürlü besteye girdiğini duymadım. Haksızlık yapıyorsunuz.

Ayrıca rakip taraftar çok tahrik etti ve maç sonu olunca insanlar bir şey olmaz diye küfür olayı oldu. Keşke olmasaydı ama bu bize ders oldu. Bundan sonra küfür olacağını düşünmüyorum. Ayrıca sadece tribün cezası için değil ahlaki yönden de yakışmıyor.

Ben her zaman bütünlükten yanayım. Stadda bulunan her tribünden takıma güzel bir destek var. Maraton alt - üst, kale arkası vs. bu tartışmaların içine giripte ortalığın karışmasına hiç gerek yok.

Mevzunun tekrar buraya yazılmasının sebebi insanların aylar önceki çekincelerinde haklı çıkması.
Önemli olanda bunun birdaha olmaması. Stadyuma gelecek herbir kişi değerlidir.
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2017 saat 14:17

Mevzunun tekrar buraya yazılmasının sebebi insanların aylar önceki çekincelerinde haklı çıkması.

Neyze uzatmayacağım, siz böyle düşünün ama bence yanılıyorsunuz. Bu ceza aldığımız küfürleri duymadan maçtan çıktım ve bende cezalıyım. Ayrıca bu maçı maraton üstten izleyen abim ve ilk defa maça gelen yengemde cezalı. Neyse umarım bundan sonra olmaz
Her zaman her yerde
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır