eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 27.Hafta Eskişehirspor - Adana Demirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2017 saat 17:32
Ben cezalı olduğum için gidemiyorum ama bu maça gidecek bütün taraftarımız çok dikkatli olmalı.Olası gerginlikte Adana Demirsporlu taraftarların küfürüne karşılık verilmemeli.Sonraki maçımız Sivasla ve sezonun belkide en önemli maçı.O maçta cezalı taraftarımız olmazsa taraftar rekoru kıracağımızı ve taraftarın gücüyle maçı alacağımız unutulmamalı!!!
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2017 saat 17:40
Alıntı yapılan enes1965

Ben cezalı olduğum için gidemiyorum ama bu maça gidecek bütün taraftarımız çok dikkatli olmalı.Olası gerginlikte Adana Demirsporlu taraftarların küfürüne karşılık verilmemeli.Sonraki maçımız Sivasla ve sezonun belkide en önemli maçı.O maçta cezalı taraftarımız olmazsa taraftar rekoru kıracağımızı ve taraftarın gücüyle maçı alacağımız unutulmamalı!!!

Ne küfürü ya ? Adamlarla beraber yiyip beraber içeceğiz orada nasıl ağırlandığımızı unuttunuz galiba ? Normal maçlarımızda bile maratona kale arkasına ADS atkısı formasıyla giren tonlarca adam var. Her maç görüyorum.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2017 saat 17:50
cezalı olup maraton alta gıdemıcek kombınelı arkadaslar varsa arkadasıma bılet transferı yapabılır mı altta bilet alamadık bodrumdan gelıyor bu mac için kendısı. özelden yazarsanız sevınırım.
sadece eses
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2017 saat 17:56
Alıntı yapılan Curva_Eses

Alıntı yapılan enes1965

Ne küfürü ya ? Adamlarla beraber yiyip beraber içeceğiz orada nasıl ağırlandığımızı unuttunuz galiba ? Normal maçlarımızda bile maratona kale arkasına ADS atkısı formasıyla giren tonlarca adam var. Her maç görüyorum.

Harika bir taraftar profili.
Kutluyorum Mert ve Mert gibi gerçek taraftarlarımızı.ClapClap
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2017 saat 18:18
Maraton altta cezalı arkadaşlardan öğrenci yeğenim için aktarım yapabilecek var mı?
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2017 saat 18:39
üstten alta geçiş oluyor mu hala maratonda?
sadece eses
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2017 saat 18:47
adanademirspor ligin rahat takımlarından. bu maçta istekli olmalıyız. istekli oynarsak maçı rahat alırız.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2017 saat 20:44
Maraton üstte satışlar çok yavaş. Anlaşılan ceza epey etkileyecek. Rahat 6-7 bin cezalı vardır.
Yukarı
Elbruz Liste gör
Yazar

Engin
Yer: Afyonkarahisar
  Alıntı Elbruz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2017 saat 21:42
Ceza affı bana vurmadı Ermm 229 ortada öyle kabak gibi duruyor, yanda 228 affedildi, 229 kaldı, ve 231-232 de başta verilmeyen cezayı aldı. Asıl küfrü başlatan alt tribündekiler gidebilsin diye belki şimdi çoğunluğunun günahı olmayan daha fazla sayıda taraftara ceza verildi. Ki öyle olmuştur çünkü güney üstü de kattılar "SEHVEN" verdikleri ilk cezayı düzeltince!
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2017 saat 21:56
Hakeme falan sinirlenip sakın küfür etmeyin. Maç sonunda da ders almışızdır maç sonu olsa bile küfür etmeyin. Çok kritik bir maç Ads pozisyon bulan bir takım taraftarı kendilerine ayrılan yeri dolduracaktır. Eskişehir'de olan herkes seferberlik edip maça gitmeli dostluk ortamını bozmadan sahaya etki etmeli. 10-12bin civarında olsak yeterli. İlk maçta çok güzel ağırlandık biz de onları güzel ağırlayalım.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır