eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 27.Hafta Eskişehirspor - Adana Demirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2017 saat 15:06
Alıntı yapılan sines26

Alıntı yapılan 26birkannn

Maraton alt bir kaç saate bitecek gibi :) ne ara aldınız yahu gurur duyuyorum :)

yarıdan fazlası kombine zaten. ama yinede satış hızı iyi. bugün maraton alt kadar biter diye düşünüyorum.

Orada kombinesi olanlar maca girebilecekmi? Ceza onlarada gecerli degilmi? Kombineler cezaliysa yarisi bosmu kalacak?
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
sines26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
Yer: eskişehir
  Alıntı sines26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2017 saat 15:06
Alıntı yapılan frk26

Insaallah tribünleri doldurup 3 puanı alırız bu maçta ceza malatya maçı hafta ici malatyada olması cook kötü oldu

bence tam isabet oldu, malatyalılar zaten dolduramadıkları tribünü hiç dolduremayacaklar ve baskı olmayacak :)
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2017 saat 15:07
Gidişattan anlaşılan deplasman tribünü kapalı gişe olacak.
Zaten herkesin beklediği bir şeydi. Bu ligde bu deplasman tribününü dolduracak 2-3 takım var.
Onlarda hakkını veriyor.

HAYDİ efsane taraftar.
Ceza falan dinlemiyoruz. Hava güzel, rakip güzel, takım iyi gidiyor, eee daha ne duruyorsun?
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2017 saat 15:09
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan sines26

Maraton alt bir kaç saate bitecek gibi :) ne ara aldınız yahu gurur duyuyorum :)

yarıdan fazlası kombine zaten. ama yinede satış hızı iyi. bugün maraton alt kadar biter diye düşünüyorum.

Orada kombinesi olanlar maca girebilecekmi? Ceza onlarada gecerli degilmi? Kombineler cezaliysa yarisi bosmu kalacak?

Bir önceki sayfada yazilmis. Maca giris yapmayan cezali olmuyormus. Bu güzel. Yinede kombinesi olupta ceza yiyenlerin biletleri satisa cikar insallah.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2017 saat 15:27
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan sines26

Bir önceki sayfada yazilmis. Maca giris yapmayan cezali olmuyormus. Bu güzel. Yinede kombinesi olupta ceza yiyenlerin biletleri satisa cikar insallah.

Kombinesi olupta cezalı olanlar, biletlerini aktarabiliyor sanırım. Buradan ve facebook'ta çeşitli sayfalardan irtibat kurulabilir.
Her zaman her yerde
Yukarı
Elbruz Liste gör
Yazar

Engin
Yer: Afyonkarahisar
  Alıntı Elbruz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2017 saat 15:34
Maraton altta zaten kemik blokların cezası kaldırıldı. Ondan ötürü çok sıkıntı olmaz, kombineli olup cezası olan da aktarsın artık.
Yukarı
sines26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
Yer: eskişehir
  Alıntı sines26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2017 saat 16:36
maraton üst 16:30 itibari ile satışa açılmıştır. maraton altta 50 civarında   bilet kaldı.
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2017 saat 16:41
Maalesef saçma sapan ceza yüzünden gidemiyorum sanırım 3 bin kişi kadar var cezalı birde inanın etrafımda bundan sonraki ilk iç saha maçımız olan Sivasspor maçına cezalı duruma düşmemek için bu maça gelmeyecek olanlar var Kafayı yedirdiler sonunda taraftara.
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme
Yukarı
Sergüzeşt Liste gör
Yazar

Serdar-ı ESES
Yer: Eskişehir
  Alıntı Sergüzeşt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2017 saat 16:50
şimdiden 1000 ADS taraftarı bilet aldı helal olsun. inşallah gö.tepeliler gibi maç sonuna doğru cıvıtıp dostluğumuza zarar verecek hareket yapmazlar. çünkü play-off dan ziyade düşme hattına daha yakınlar ve olası mağlubiyette tehlike çanları çalmaya başlayacağı için olumsuz tezahürat yapabilirler. böyle bir durumda lütfen kimse dikkate alıp karşılık vermesin ceza almayalım. sivas maçına ful çekmemiz lazım.
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
flaneur2016 Liste gör
Deneyimli Yazar

aydın tufan
  Alıntı flaneur2016 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2017 saat 17:15
Alıntı yapılan escalamity

Maalesef saçma sapan ceza yüzünden gidemiyorum sanırım 3 bin kişi kadar var cezalı birde inanın etrafımda bundan sonraki ilk iç saha maçımız olan Sivasspor maçına cezalı duruma düşmemek için bu maça gelmeyecek olanlar var Kafayı yedirdiler sonunda taraftara.

90 dakika bişi olmadı 90+5 teküfür edildi diye tutmuş raporu gözlemci etmiycez ettirmiycez ceza yerim diye maça gitmemektense
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır