eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Online Durum: Offline
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 00:14
Artık mesajlar hakareti, küfürü bırakın tehditlere dönüşmeye başladı...

Tehdit çok büyük suçtur arkadaşlar lütfen mesajlarımıza dikkat edelim ayrıca forumu okurken dikkatimi çeken şey, forumda  takımla, kulüple v.s. ile ilgili fikir tartışmalarında gözükmeyen foruma bile doğru dürüst girmeyen üyeler küfür ve hakarette resmen sıraya girmişler herkes forumda bir ileri bir geri sallıyor...

Tekrar ediyorum eleştirin, hatalarını söyleyin akıllı ve mantıklı cümlelerle yerden yere vurun ama hakaret,küfür ve tehdit kullanmayın...Bu tarz mesaj yazanların üyelikleri hem kendi sağlıkları hemde forum huzuru için uyarısız iptal edilecektir...

Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
unies26 Liste gör
Yazar

Seçkin Seçil
  Alıntı unies26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 00:17

Ekmeğini yediği formayı ayaklar altına almak bu kadar basit olmamalı...Angry

Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 00:20
 Burada seni gördükten sonra MEHMET AKİF ten kendisi için söylediğim her kelime her cümle için özür diliyorum.
S.nalbant
Yukarı
esme_deli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erol
Yer: Turkey
  Alıntı esme_deli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 00:24
Ya arkadaşlar bırakın yazmayın ya kendimize yazık ediyoruz.Sinirden çıldıracağım ama yapacak birşey yok.Yarın yönetim bu futbolcuyu yolladı yolladı.Yok yollamadı yönetim için gittikçe kötüleşen görüşlerim tamamen yıkılacak.
İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 00:32
 Emreciğim ben sana kızmıyorum kime kızıyorum biliyormusun seni yetiştirip futbolcu diye bu camialara sokanlara kızıyorum yoksa senin suçun yok bu işlerde senin yaptığın işi yapacak 100 tane kasap tanıyorum ben.
S.nalbant
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 00:34
 emre sen  varya,gözümde;porsukda yüzen kazlar kadar  değerin yok.Olamazsın.Hatta ve hatta  onlar kadar top bile oynayamazsın.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
ibo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İBRAHİM
  Alıntı ibo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 00:53
tesislere gidip kibar bir dille uyarmak ve kendisini özür dilemeye davet etmek mantıklı olur.
körfezin kırmızı şimşekleriyiz...
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 01:53
Alıntı yapılan ibo26

tesislere gidip kibar bir dille uyarmak ve kendisini özür dilemeye davet etmek mantıklı olur.

Katılıyorum. O anki öfkeyle bence ne yaptığının farkında değildi.

Gördüğü kırmızı karta gelince; bir kırmızı kart da hakem hak etmişti. Dakika 90+4, Mustafa'ya nizami bir faul yapılmış ama hakem faulü vermemiş. Tüm takımın itiraz ettiği bu pozisyon yüzünden sanırım Emre, hakeme küfür etti. Haliyle sarı kartı gördü ama o pozisyonda hakeme sövmeyenimiz yoktur, hakem de bir sarı-kırmızı kart hak etti... Bi anlamda bizim hakkımızı savunmak isterken öfkesinin kurbanı oldu. Futbolcuyu anlamak gerekir, o kadar maç iyi başarım sergileyemedikten sonra bu tür bunalımlara karşı anlayışla yaklaşmak gerekir.

Oyununa gelince, maçın başından beri hakemle uğraşmasa daha rahat ve verimli bir oyun oynayabilirdi. Yine aynı basit hataları yaptı ama tüm takımın bu tür hatalarına alıştık artık. Formayı kaptırması ise işten bile değil.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 04:11
Alıntı yapılan esgun

Zaten baştan yanlış yapıldı bunu adam !!!!!!!!!! diye getirdiler bakın nasıl mukavele yapmışlar. ES ES bu sene Süper lige çıkamazsa bonservisi ile serbest kalır.
Kontratinda kazancini garanti altina almis olabilir ama bugun yaptigi hareket buyuk bir disiplin sucu idi ve bu sucu kameralarin karsisinda/milyonlarin gozu onunde isledi. Kovulmasi icin tum sartlari kendi eli ile hazirladi. Bu dakikadan sonra tum kozlar kulubun eline gecmis olmali, sozlesmesi feshedilse bile tazminat alamayacak durumda olmali.
Kimsenin isini kaybetmesi beni mutlu etmez, aksine uzer ama Emre'nin de bu formayi cok severek giydigini sanmiyorum. Bu noktadan sonra ayrilik her iki taraf icin de en hayirli cozum olacak galiba.
Mete
Yukarı
murattan26es Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
  Alıntı murattan26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 04:55
Alıntı yapılan alyans999

Burada seni gördükten sonra MEHMET AKİF ten kendisi için söylediğim her kelime her cümle için özür diliyorum.
keşke m.akif kadar olabilseydi m.akif hiç yoktan elinden geleni yapmaya çalışıyordu,emre gibi kaşarlaşmış bir futbolcu zaten es es ime yakışmazdı yine yönetimin hatalarından buraya gelmiştir, sezon başında takımı metin diyadin yapmadık ki yönetimin takımı
seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır