eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cavki Liste gör
Deneyimli Yazar

Tahsin CAVKAYTAR
Yer: Istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı cavki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2017 saat 23:13
Alıntı yapılan kavies

Yani asıl küfredenler serbest etmeyen cezalı. Allah bildiği gibi yapsın bunları

kenar tribunlere kesmisler cezayı...
Aslına bakılırsa maraton alt tribunde kenar bloklar maçı seyrederken bos duruyordu cunku bu bloklara bilet alan arkadasların cogu ortalarda dikilmekte idi... cezayı onlar cekiyor gibi duruyor....

Sözün özü bundan sonra küfür etme, satın aldıgın koltuga otur, koltuk ustunde tepinme..

Sen sevdadan otesin ESESim..
Yukarı
bravoes Liste gör
Deneyimli Yazar

erdogan
Yer: eskısehır
  Alıntı bravoes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2017 saat 10:38
Cezalar ilk açıklandığında 222 num.blok yoktu ve ben yerimde maç izledim,küfür de etmedim yerime kimse oturmasın mantığıyla da kenardan yer aldım, bu anlayışa yazıklar olsun diyorum insanı zorla illagal işlere yollara sevk edecekler
karanlık gecelerımın yıldızı sensın
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2017 saat 11:21
Alıntı yapılan kavies

Alakası yok. Cezalar ilk açıklandığında 227. blok cezalıydı. Bir kere bile küfür etmedim bırakın küfürü koydukmu denen rezil besteyi bile söylemedim. ama ne hikmetse 227. blok ceza almıştı şimdi ise kaldırılmış. Hem adalet hem adaletsizlik olmuş. Olaya tek taraflı bakmamak lazım
Eskişehir
Yukarı
kavies Liste gör
Yazar

Abdullah Saraç
Yer: Eskişehir
  Alıntı kavies Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2017 saat 12:04
Alıntı yapılan 26

Alıntı yapılan kavies

Alakası yok. Cezalar ilk açıklandığında 227. blok cezalıydı. Bir kere bile küfür etmedim bırakın küfürü koydukmu denen rezil besteyi bile söylemedim. ama ne hikmetse 227. blok ceza almıştı şimdi ise kaldırılmış. Hem adalet hem adaletsizlik olmuş. Olaya tek taraflı bakmamak lazım

Çok alakası var. ben 127. blokta ve yerimde oturdum.Her maç yerimde oturuyorum. maç bitiminde de hemen çıktım. değil maçta normal zamanda bile küfür etmem.Küfür edildiğinden bile sonradan haberim oldu. Ceza ilk açıklandığında da adil değildi şimdi hiç değil resmen pazarlık usulü kayırma yapmışlar gruplar girsin diye. Üst taraf için değil söylediklerim alt orta için geçerli. Resmen ben ve benim gibilerin hakkını gasp ettiler
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2017 saat 13:04
Gerçek küfür edenlere ceza verilmemiş. Etmeyenlere ceza verilmiş.
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2017 saat 13:07
Hiç bir başarı cezasız kalmaz taraftarımızın milli maçta sergilediği üstün başarıda bu şekilde cezalandırılmış oldu.
önce eses sonra eses
Yukarı
flaneur2016 Liste gör
Deneyimli Yazar

aydın tufan
  Alıntı flaneur2016 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2017 saat 14:17
kendi cezamızı kendimiz kestik kurallar açık küfür edersen bloke olur kartın eze eze galip gelmişsin zaten ne küfür ediyorsun kutla galibiyetini
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2017 saat 15:18
Alıntı yapılan atlantis_es

Gerçek küfür edenlere ceza verilmemiş. Etmeyenlere ceza verilmiş.

başkan menfaatleri gereği PFDK ya itiraz etmiş cezalı olması gerekenleri affettirip

masum olan taraftara ceza aldırmış...

Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2017 saat 17:33
efsane başkanımıza teşekkür edelim nefer'in cezasını kaldırmış fatura masum insanlara kesilmiş
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2017 saat 18:05
Eskişehirspor, yönetimi Göztepe maçının ardından taraftarlara verilen 1 maç men cezasına itiraz etmişti. 

Bugün toplanan Tahkim Kurulu itirazı incelemeye alsa da ceza da herhangi bir değişiklik yapmayarak cezayı onadı. 

Tahkim Kurulu TFF'nin resmi sitesinden yaptığı yazılı açıklamada, "Eskişehir Spor Kulübü'nün, PFDK'nın 23.03.2017 tarih ve E.2016-2017/849 - K.2016-2017/986 kararına itirazı incelendi. Yapılan müzakere neticesinde; - Eskişehir Spor Kulübü'nün, taraftarlarının neden olduğu çirkinve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı FDT'nin 53/2. maddesi uyarınca ihtar cezası ile cezalandırılmasında sübut, hukuki niteleme ve cezanın tayini bakımından bir isabetsizlik bulunmadığı anlaşıldığından, başvurunun reddi ile cezanın onanmasına, oybirliği ile, - Müsabaka temsilcisi tarafından sunulan ek rapor uyarınca sehven yapılan hatanın düzeltilmesi suretiyle; FDT'nin 53/3. ve53/4. maddeleri uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan Maraton Doğu Alt Tribün 120,121,127,128; Maraton Doğu Üst Tribün 222,223,226,229,231,232; Güney Kale Arkası Üst Tribün 233,234 nolu bloklarına giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişlerinin engellenmesine, oybirliği ile karar verilmiştir" ifadelerine yer verdi.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,488 saniyede hazırlanmıştır