eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lig_a Liste gör
Usta Yazar

tuna
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı lig_a Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2017 saat 18:01
biri murat diri.yi uyarsun.. kafasına göre milleti topluca küfrettirmesin
- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2017 saat 18:43
124. blok giriyor mu şimdi.?
Belki Bir Gün!
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2017 saat 18:45
Alıntı yapılan StS

124. blok giriyor mu şimdi.?

Evet, giriyor.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
ESES 26 ESES Liste gör
Yazar

Can
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESES 26 ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2017 saat 18:51
227.blok'unn cezası kalkdımı şimdi,varmı bilgisi olan arkadaşım ?
bu alemde ES ES imi tek geçerim
Yukarı
Yıldıztepeli Liste gör
Deneyimli Yazar

Nihat
Yer: Eskişehirspor
  Alıntı Yıldıztepeli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2017 saat 19:02
232 cezalı değildi cezalı sanırım blokeli olunca bilet alınıyor mu
BİR HASRETTİR BİR İNTİKAM
İHANETTEN GERİ KALAN İSTEMEM ARTIK GERİYE DÖNME DÖNERSEN BİLE BU STADTA SÖNME

Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2017 saat 19:21
Alıntı yapılan ESES 26 ESES

227.blok'unn cezası kalkdımı şimdi,varmı bilgisi olan arkadaşım ?

Benimde 227. Blokdu kalkmis ceza
Eskişehir
Yukarı
SELCUK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Mustafa
Yer: EStanbul
  Alıntı SELCUK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2017 saat 20:50
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Alıntı yapılan x camoka x

Alıntı yapılan cavki

Alıntı yapılan hozkan73

Arkadaşlar önemli bir noktaya dikkat çekmek istiyorum. Maç başlamadan 1 saat önce maça geldim. Numaralı yerimde bir başkası oturuyordu. Bilet numarasını sordum kenarlarda olduğunu söyledi. Ama ben önce geldim dedi. Önce gelmen, benim yerimde oturmanı mı gerektiriyor dediğimde o bölgede bulunan diğer kişiler erken gelseydin dediler. Şimdi soruyorum; benim yerimde oturup küfredenler benim maça gitmemi engellediler. Ama kendileri Adana Demirspor maçına da gidecekler. Bu davranış biçimi doğru mu? Bu stat da önce gelenler istedikleri yere oturmaları mı, yoksa herkes kendi numarasında oturması mı doğru?

Evet adam göbeğini kaşıya kaşıya gelecek ...
tekrar en guzel yere çöreklenip (aslında çöreklenmek buna söylencek en hafif kelime) küfrünü yine edecek...

cezayı kim çekecek...

bu yeri aylar öncesinde seçerek kombine alan adam... aylar öncesi alması bişey ifade etmiyor arkadas 10 dakika once giren haklı oluyor...

Sonra gel kombine al diye kampanya yap... hem sezonluk komibe parası ver hemde rezil ol...

peki arkadaşlar bilet aldığımız koltuğun bize ait olduğunu nasıl ispat edeceğiz. Yerimizde oturan yok kardeşim bura benim dese ne yapacağız

Telefona gelen mesajda yazıyor tüm bilet bilgileri..
Kombine bilet içinde kombineyi ilk aldığınızda mesaj geliyordur herhalde yada passolig sitesinden bir çıktı alıp cebinde gezdirecek her kimse.. Veya ekranın fotoğrafını çekecek.. Oda olmadı cep telefonundan hemen girip siteye açacak biletinin detayları var zaten..

En basiti gelen bilet bilgileri mesajını silmemek sanırım..

Bütün mesele burada herkes kendi yerine oturmalı, yoksa niye kombine alalım. Kombinem var ve ne zaman yerimde başkası var. Sürekli tartışıp yer kavgası yapıyorum. Bu konuda stadyum yetkilileri harekete geçmeli
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
Mkhitarian Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Mkhitarian Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2017 saat 21:01
Alıntı yapılan SELCUK26

Alıntı yapılan e^3_Nicola

Alıntı yapılan x camoka x

Alıntı yapılan cavki

Alıntı yapılan hozkan73

Arkadaşlar önemli bir noktaya dikkat çekmek istiyorum. Maç başlamadan 1 saat önce maça geldim. Numaralı yerimde bir başkası oturuyordu. Bilet numarasını sordum kenarlarda olduğunu söyledi. Ama ben önce geldim dedi. Önce gelmen, benim yerimde oturmanı mı gerektiriyor dediğimde o bölgede bulunan diğer kişiler erken gelseydin dediler. Şimdi soruyorum; benim yerimde oturup küfredenler benim maça gitmemi engellediler. Ama kendileri Adana Demirspor maçına da gidecekler. Bu davranış biçimi doğru mu? Bu stat da önce gelenler istedikleri yere oturmaları mı, yoksa herkes kendi numarasında oturması mı doğru?

Evet adam göbeğini kaşıya kaşıya gelecek ...
tekrar en guzel yere çöreklenip (aslında çöreklenmek buna söylencek en hafif kelime) küfrünü yine edecek...

cezayı kim çekecek...

bu yeri aylar öncesinde seçerek kombine alan adam... aylar öncesi alması bişey ifade etmiyor arkadas 10 dakika once giren haklı oluyor...

Sonra gel kombine al diye kampanya yap... hem sezonluk komibe parası ver hemde rezil ol...

peki arkadaşlar bilet aldığımız koltuğun bize ait olduğunu nasıl ispat edeceğiz. Yerimizde oturan yok kardeşim bura benim dese ne yapacağız

Telefona gelen mesajda yazıyor tüm bilet bilgileri..
Kombine bilet içinde kombineyi ilk aldığınızda mesaj geliyordur herhalde yada passolig sitesinden bir çıktı alıp cebinde gezdirecek her kimse.. Veya ekranın fotoğrafını çekecek.. Oda olmadı cep telefonundan hemen girip siteye açacak biletinin detayları var zaten..

En basiti gelen bilet bilgileri mesajını silmemek sanırım..

Bütün mesele burada herkes kendi yerine oturmalı, yoksa niye kombine alalım. Kombinem var ve ne zaman yerimde başkası var. Sürekli tartışıp yer kavgası yapıyorum. Bu konuda stadyum yetkilileri harekete geçmeli

Yıllar önce bir istanbul takımının maçına gitmiştik arkadaşlarla. Farkında olmadan başkasının yerini işgal etmişiz. Adam bizi hiç uyarmadan stad yetkililerine söylemiş. Özel güvenlik gelip bizi resmen dövercesine kendi yerimize göndermişti. Eski stadımızdan gelen "isteyen istedigi yere oturur" mantıgı yüzünden bu numaralı koltuk kültürüne bizim insanımız yıllarca alışamıcak gibi, burda en büyük görev stad çalışanlarına düşüyor.
Sadece ESKİŞEHİRSPOR !
Yukarı
kavies Liste gör
Yazar

Abdullah Saraç
Yer: Eskişehir
  Alıntı kavies Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2017 saat 21:30
Yani asıl küfredenler serbest etmeyen cezalı. Allah bildiği gibi yapsın bunları
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2017 saat 21:50
Tahminim, Milli maçtaki taraftar performansından dolayı biraz teşekkür bağlamında indirim yapıldı. Küfürlü toplu tezahüratları bitmesi ve herkesin kendi koltuğunda oturmasını da sağlamak gerek.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır