eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
arifff73 Liste gör
Yazar

arif kara
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı arifff73 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2017 saat 15:11
Arkadaşlar kimse kusura bakmasın. Benim yerimde farklı yerde bileti olan insanlar oturdu ben uyardığımda birçok kişi ilk gelen oturur dedi. Maraton üstte benim yerimde oturup farklı yerden bilet alanlar küfrettikleri için ben küfretmediğim halde maça gidemiyorum ama onlar küfrettikleri halde maça gidebilecekler. Bundan sonra kimse kusura bakmasın benim yerimde kimse oturamaz. İsterse sabah 5 te gelsin.
Yukarı
hozkan73 Liste gör
Yeni Yazar

Hüseyin ÖZKAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı hozkan73 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2017 saat 15:28
Benim yerimde başkaları oturup küfredecek. O bölgede oturanlar önce gelen istediği yere oturur diyecek. Ondan sonra ben başkası küfretti diye maça giremeyeceğim küfreden ise bileti yasaksız yerde olduğu için diğer maçada girecek. Böyle bir dünya yok arkadaşlar. Bundan sonra kimse kusura bakmasın sabahın 5 inde de gelse benim yerime oturma hakkı kimsede olamaz. Başkalarının yerinde oturanları, niye diğer taraftarlar da savunur anlamakta güçlük çekiyorum.
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2017 saat 15:31
federasyonun ya da pfdk nın nesini savunuyosunuz kardeşim verdikleri kararların hepsi saçma onlarca kamera koyuyosunuz stada kimin küfrettiğini veya kimin sahaya yabancı madde attığını tespit etmezsen ne faydası var o kameraların?? passolig sistemi bana göre uygulandığı taktirde iyi bir sistem ama uygulama yok ki sen ceza verdiğin bloklardaki insanların hepsine tek tek baktın mı küfretti diye rezil bir federasyonumuz var alayı iş bilmeyen bedavadan para kazanan iktidara yakın kimseler katılıyorum herkes yerinde otursun ama yerinde otursan ne olacak senin oturduğun bloktakiler küfredince sende ceza alıyosun
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme
Yukarı
hozkan73 Liste gör
Yeni Yazar

Hüseyin ÖZKAN
  Alıntı hozkan73 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2017 saat 15:51
Arkadaşlar önemli bir noktaya dikkat çekmek istiyorum. Maç başlamadan 1 saat önce maça geldim. Numaralı yerimde bir başkası oturuyordu. Bilet numarasını sordum kenarlarda olduğunu söyledi. Ama ben önce geldim dedi. Önce gelmen, benim yerimde oturmanı mı gerektiriyor dediğimde o bölgede bulunan diğer kişiler erken gelseydin dediler. Şimdi soruyorum; benim yerimde oturup küfredenler benim maça gitmemi engellediler. Ama kendileri Adana Demirspor maçına da gidecekler. Bu davranış biçimi doğru mu? Bu stat da önce gelenler istedikleri yere oturmaları mı, yoksa herkes kendi numarasında oturması mı doğru?
Yukarı
hozkan73 Liste gör
Yeni Yazar

Hüseyin ÖZKAN
  Alıntı hozkan73 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2017 saat 15:57
Arkadaşlar önemli bir noktaya dikkat çekmek istiyorum. Maç başlamadan 1 saat önce stada geldim. Oturmam gereken koltukta bir başkası oturuyordu. Oturduğunuz yer bana ait dediğimde ben önce geldim dedi. Sizin maça önce gelmeniz benim yerimde oturma hakkı mı doğuruyor dediğimde o bölgede buluna başka kişilerde önce gelen istediği yere oturur dediler. Şimdi soruyorum; benim yerimde oturup küfredenler yüzünden ben küfretmediğim halde diğer maça gidemiyorum ama onlar diğer maça da gidebilecekler, bu hak mıdır? Maça önce gelenler istedikleri yere mi oturacaklar yoksa herkes kendi bilet numarasında mı oturacak? Yorumlarınızı bekliyorum.
Yukarı
cavki Liste gör
Deneyimli Yazar

Tahsin CAVKAYTAR
Yer: Istanbul
  Alıntı cavki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2017 saat 16:18
Alıntı yapılan hozkan73

Arkadaşlar önemli bir noktaya dikkat çekmek istiyorum. Maç başlamadan 1 saat önce maça geldim. Numaralı yerimde bir başkası oturuyordu. Bilet numarasını sordum kenarlarda olduğunu söyledi. Ama ben önce geldim dedi. Önce gelmen, benim yerimde oturmanı mı gerektiriyor dediğimde o bölgede bulunan diğer kişiler erken gelseydin dediler. Şimdi soruyorum; benim yerimde oturup küfredenler benim maça gitmemi engellediler. Ama kendileri Adana Demirspor maçına da gidecekler. Bu davranış biçimi doğru mu? Bu stat da önce gelenler istedikleri yere oturmaları mı, yoksa herkes kendi numarasında oturması mı doğru?

Evet adam göbeğini kaşıya kaşıya gelecek ...
tekrar en guzel yere çöreklenip (aslında çöreklenmek buna söylencek en hafif kelime) küfrünü yine edecek...

cezayı kim çekecek...

bu yeri aylar öncesinde seçerek kombine alan adam... aylar öncesi alması bişey ifade etmiyor arkadas 10 dakika once giren haklı oluyor...

Sonra gel kombine al diye kampanya yap... hem sezonluk komibe parası ver hemde rezil ol...

Sen sevdadan otesin ESESim..
Yukarı
ESserdengeçti Liste gör
Yazar

Fatih
  Alıntı ESserdengeçti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2017 saat 17:00
Biz küfürlü tezahürattan ceza aldık peki Göztepe seyircileri ceza aldı mı ? bilen var mı ? maç esnasında ettikleri küfürleri hepimiz duyduk. bilen veya öğrenebilecek biri varsa cevap verebilir mi?
Yukarı
lig_a Liste gör
Usta Yazar

tuna
Yer: Turkey
  Alıntı lig_a Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2017 saat 17:18
Alıntı yapılan ESserdengeçti

Biz küfürlü tezahürattan ceza aldık peki Göztepe seyircileri ceza aldı mı ? bilen var mı ? maç esnasında ettikleri küfürleri hepimiz duyduk. bilen veya öğrenebilecek biri varsa cevap verebilir mi?

15bintl + oradaki taraftarların dğier deplasmanı girişi yasaklandı.. olan yine bize oldu küfür etmemeliydik
- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³
Yukarı
daS// Liste gör
Deneyimli Yazar

safa
Yer: istanbul
  Alıntı daS// Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2017 saat 17:23
herkes önce yerine sonra ağzına sahip çıkarsa böyle şeyler olmaz.
tabi ki bu sadece bireysel olarak kalırsa işe yaramıyor.
herkes, işin doğrusu için çevresine de destek olmalı.
öyle kafama göre şuraya oturayım şöyle söveyim olmaz.

şu kadar basit medeni konuları halledemiyor oluşumuz komik resmen. daha hala koltuklara basılıyor gerçi. ne diyelim.

-

3es3ki2eski1es
Yukarı
KIZILCIKLI SEKO Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: bolu
  Alıntı KIZILCIKLI SEKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2017 saat 19:23
Maç bitmiş bizim taraftar küfür etmiş ceza alıyoruz, adamlar özellikle son 10 dakika devamlı küfür ettiler aynı cezayı aldılar.Yine diyorum keşke onlar küfür ettikleri zaman aynı şekilde veya daha ağır şekilde küfretseydik. Gelmiş biride benim daha önceki yazıma karşılık yok 50 60 birşeyler yazıyor o kadar iyi türkçe konuşamıyorum ama sizin gibi entel ayaklarına girmem. Forum sanki profesör dolu bırakın bu ayakları. Hakedene herzaman hakettiği gibi davrandım ve çok mutluyum. Yok federasyonu savunanlar, yok taraftara dangalak diyenlermi ararsın hepsi burada . İnsanların yüzüne söyleyemediklerinizi burada söylemeyin,cesaretiniz varsa yüzlerine söyleyin burda kendinizi tatmin etmeyin.
KIZILCIKLI
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır