eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2017 saat 23:42
Maraton üstten bilet aldıydım o blok ceza yemiş ama maça gidemediydim bende cezalımıyım
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2017 saat 23:43
Maraton üstten bilet aldıydım,o blok ceza almış gidemedim maça bende cezalımıyım?
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
heisenberg_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cullen Bohannan
Yer: torino
  Alıntı heisenberg_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2017 saat 00:12
yönetimin yerinde olsam adana Demirspor maçında uygulanabiliyorsa 1 maçlığına passolig sistemini kaldırır cezası çok büyük meblağ değilse ne kadarsa ödemeyi kabul ederim yanılmıyorsam Fenerbahçe böyle bir şey yapmıştı
Maç için kağıt bilet bastırıp satarım Tff ye de güzel kapak olur
Yukarı
ferdi26 Liste gör
Yeni Yazar

Ferdi.
  Alıntı ferdi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2017 saat 00:26
Hocam biletler satışa çıktığında bilet almaya çalış vermezse cezalısın. O değilde bandoda maratondaydı :(
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2017 saat 01:09
Alıntı yapılan jack_sparrow

Maraton üstten bilet aldıydım o blok ceza yemiş ama maça gidemediydim bende cezalımıyım

Değilsiniz. Ceza almanız için stadyum turnikelerinden geçmiş olmanız gerekir.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
MKemal Liste gör
Deneyimli Yazar

M. Kemal ÇAMKERTEN
Yer: İzmit / KOCAELİ
  Alıntı MKemal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2017 saat 02:21
Bir taraftarımız küfürü savunarak, 50-60 yaşlarındaki abilerimiz,amcalarımız sakın bana cevap vermesinler demiş !...

Dil ve yazılım metodolijisinde ; iki rakamsal değer arasında tire işareti varsa, sınır belli demektir. Yani 50 ila 60 demektir, bir başka deyişle 50 ile 60'ın arasını ifade eder bu anlatım.

Bende 60'ın üstünde olduğuma göre fikrimi ifade edebilirim öyle ise, küfür gerek ahlaki gerek dinsel olarak ve de insani olarak ta iğrenç bir davranış biçimidir.

Ceza almamızın suçu sadece ve sadece Tribün yöneticileri ile ES-ES Bandosudur bence.

Neden mi ?... Göztepe taraftarının ezikliklerinin ifadesi olarak mutlaka çıldıracakları ve tahrikte bulunacakları belli idi. O zaman ES-ES Bando anında ya Espana yada başka bir besteyi girerek Rakibin sesini bastırması ve tribünü yönlendirmesi, Tribün Lideri denilen şahışlarında buna yardımcı olarak provakasyonu önlemesi gerekirdi. Bu taktirde Göztepelilerin sesleri duyulmayacağı gibi,küfüre meraklı bir kısım arkadaşlarımızın sesi de bastırılırdı.

Neyse sadece geçmiş olsun değil, örnek te olsun diyorum. Gençlerimizin bağırıp çağırarak,kabadayılıkla, küfür ederek netice alınmayacağını öğrenmeleri lazım...

en eski ES (19.HAZİRAN.1965 - 13 yaşından bu yana)
Yukarı
MKemal Liste gör
Deneyimli Yazar

M. Kemal ÇAMKERTEN
Yer: İzmit / KOCAELİ
  Alıntı MKemal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2017 saat 02:38
Bir önceki yorumuma ek yapmak istiyorum.

1965'de yani 13 yaşımda Amigo Orhan'ın müridi oldum.

O dönemde böyle bir hatanın olması mümkün değildi. Duruma derhal müdahale edilir, Sloganlar ile provokasyon anında bastırılırdı...

Tribün Liderlerinin bir kaç fırın ekmek yiyip, ayrıca Orhan Abimizden de ders almaları gerekir...
en eski ES (19.HAZİRAN.1965 - 13 yaşından bu yana)
Yukarı
daS// Liste gör
Deneyimli Yazar

safa
Yer: istanbul
  Alıntı daS// Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2017 saat 02:48
ben bu blok cezaları genel olarak olumlu buluyorum. tabi, bir grup kendini bilmez yüzünden diğer taraftarların haksızlığa uğraması kabul edilebilir birşey değil.

ama, bizim millet laftan anlamıyor renkdaş. bunu sen de biliyorsun. sopadan anlıyor, cezadan anlıyor. o ağız yanacak yani önce. yoksa empati, diyalog, özveri gibi kavramlar kafalarımızda tam çalışmıyor.
sokakta adam arabayı yanlış yere park ederken asla vicdani bir sıkıntı yaşamıyor. hatta hak olarak görüyor, kafasını kullandığını düşünüyor mesela. ne zaman bir ceza kesilsin, ancak ozaman kafaya dank ediyor.

bu nahoş tezahüratları yapanlar da aynı rahatlıkta. ' kulüp ceza almış bana ne? '
çatır çatır vereceksin cezayı. kart blokesi, blok kapatma, tribün cezası, seyircisiz. bu cezalar acıtacak ki adam biraz bilinçlensin. kendi algısı kısıtlıysa, çevredekiler kendi haklarını korumak için bu kişileri uyarsın, hatta sustursun. böyle böyle, yani tatlı dille, güzel sözle anlatılamayanı afedersiniz söke söke anlatacaksın.

spor karşılaşmalarında kötü tezahürat istemiyoruz. kendini bilmezler yüzünden suçsuz seyircinin ceza almasını da.
ama siz de biliyorsunuz ki; kötü şeylere azcık tolerans gösterildiğinde, o kötü her tarafı kaplıyor. bu sebeplerden, ben bu sert cezaları destekliyorum. caydırıcılığı sebebiyle.

-

3es3ki2eski1es
Yukarı
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
Yer: Turkey
  Alıntı oneman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2017 saat 08:03
Alıntı yapılan ferdi26

Hocam biletler satışa çıktığında bilet almaya çalış vermezse cezalısın. O değilde bandoda maratondaydı :(

Bandonun yedekleri var bildiğim kadarıyla, onlar idare edebilirler..
Her Zaman ESES
Yukarı
flaneur2016 Liste gör
Deneyimli Yazar

aydın tufan
  Alıntı flaneur2016 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2017 saat 09:46
Alıntı yapılan heisenberg_26

yönetimin yerinde olsam adana Demirspor maçında uygulanabiliyorsa 1 maçlığına passolig sistemini kaldırır cezası çok büyük meblağ değilse ne kadarsa ödemeyi kabul ederim yanılmıyorsam Fenerbahçe böyle bir şey yapmıştı
Maç için kağıt bilet bastırıp satarım Tff ye de güzel kapak olur

hala bile bile küfür edenleri değilde federasyonu suçlayıp olmayacak hayaller peşinde koşulacağına zamanında küfür etmeden o stadtan çıksaydı herkes böyle saçma sapan konuşmalara gerek olmayacaktı
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır