eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 21.Hafta Elazığspor 0 - 0 Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gravityes Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Bursa
Online Durum: Offline
  Alıntı gravityes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2017 saat 02:51
elazığsporu kesinlikle hafife almamak lazım. iş icabı boluda bulunduğum haftasonu boluspor-elazığspor maçını tribünden izleme imkanım oldu. gözlemlerimi aktarayım. 194 boyunda bir forvetleri var haliyle yavaş bir oyuncu ama savunmayı çok yıpratıyor ve iyi toplar indiriyor. sağ kanatta tom hızlı bir oyuncu ve bizim savunmamızı zorlayacaktır önlem alınmalı. kesinlikle öne geçmemeleri lazım gerektiğinden daha fazla yatıyorlar,vakit geçiriyorlar ve kalecileri serdar kulbilge tam bir zaman çalma ustası. ve iyi kapanıyorlar ilk yarıda atacağımız bir gol bize galibiyeti getirir
Şampiyonluk çok uzak değil Eskişehiirr yeterki sen yürekten oynaa Eskişehiiirr
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2017 saat 03:43
Mustafa Denizli bu maç tribünden taktik verecekmiş. Belgeler yetişmemiş henüz. Takımın başında bu maçlık farklı bir isim olacakmış. (Kaynak: Akif Yer)
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2017 saat 12:52
Kritik 1 hafta olacak ligimizde.
Zirveye oynayan takımlar deplasmanda ve galip gelenler avantaj saglayacaktır elbette ancak bir de psikolojik acıdan ele almamız gerekir.
Kadro kalıtemız tartısılmaz , Manisa macındakı durumumuz ise içler acısı futbol bazında sahada ezildık resmen... kahrolduk....
Bizim kendimizi tekrardan hatırlatmak adına Elazığ deplasmanından güzel futbol ve KESİNLİKLE 3 puan ıle dönmemiz lazım... Bu psikolojik baskıyı Mustafa hoca ile az da olsa tekrar kazandık...
Ben artık zor maglup oluruz diyorum__ Nedeni ise ; Göztepe maçından sonra hepimizin öngördüğü gibi seri galibiyet ve çıkış yakalamamız__ Manisa maçını da öyle görüyorum soğuk dus etkisi yaratıp Mustafa hocayla şampiyonluğa ulasacagımızı düşünüyorum_

İnananları utandırmayın__      diyorum futbolcu karderslerimize ve bu sezon sürekli tekrarladıgım konuyu yineliyorum_____ rakiplerimizi küçümsemeyin_ ciddiyetsizliğe gerek yok___
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
Mer Liste gör
Usta Yazar

Mertcan
Yer: İst - Plovdiv
  Alıntı Mer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2017 saat 18:28
Alıntı yapılan esgun

Alpay ın fesih işlemleri yetişmediği için Takımı Elazığ karşısına Burhanettin Beadini nin çıkaracağı yazıyor.

Adam giderken salladı bize , gitti hala uğraşıyoruz ,bitmedi hala Alpay'ın laneti
Yukarı
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: TekirdağAlmanya
  Alıntı TrakEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2017 saat 19:05

Ş.Urfaspor 1-0 gö*tepe

Dk.34

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yukarı
esparta_ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Hatay
  Alıntı esparta_ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2017 saat 19:19
Ben hoca değişikliğinden sonra takımın yeni bir havaya gireceğini düşünüyorum bu hafta 3 puanı rahat alacağız bence
HATAY'IN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...AKDENİZ ESES (2020...) KARADENİZ ESES (2014-2019)...ESPARTA(2008-2012)
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2017 saat 19:37
rakiplerin maçlarını,sonuçlarını takip ediyor,puan cetvelini yutuyor, takım yapıyor,taktikler veriyoruz ama bir taraftan da dudağımızı ısırıp gerçeklerden kaçmaya çalışıyoruz.
mırıldanıyor,bilineni görüneni yazmıyoruz ya da az yazıyoruz.

yarınki maçı çok dikkatle izleyeceğim.şans,hakem,kadro vs vs olmayacak odak noktam.sahada patron kim?olacak baktığım.
"top benim.istediğim olursa OYNARIZ"mantığı mı devam edecek?
"tamam buraya kadar;artık top başkasının olması gereken olsun"mantığımı öne çıkacak?
Yukarı
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: TekirdağAlmanya
  Alıntı TrakEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2017 saat 20:31
Bu nasıl bir rezillik yahu.

Ş.Urfa 90. dakika da 2 gol yedi gö*tepeden

Urfa 2-2 sinancık

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
Yer: Turkey
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2017 saat 00:18
Mutlak kazanmamız gerekiyor artık jokerimiz kalmadı..Umarım futbolcularda bunun farkındadırlar..
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2017 saat 00:25
İddaa forumlarında herkes spor medyasının desteğiyle Eses alır diyor. Ben mi göremiyorum yoksa millet mi uyduruyor bu desteği. Medya bize çoğu zaman köstek oluyor çünkü
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır