eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 21.Hafta Elazığspor 0 - 0 Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2017 saat 12:01
Alıntı yapılan billybay

Alıntı yapılan erkaneses2626

Alıntı yapılan billybay

Arkadaşlar bir şey soracağım.
Ben Trabzonsporluyum ve epeydir bu foruma üyeyim ve takip ediyorum.

Alpay hoca gitti mi ? Gönderildi mi?

Bak arkadasım biz sizin formda üye olsak emın ol yemedıgımız kufur kalmazdı ama burada öle bısey olmaz sen terbıyenı bozmadıkca. Soruna gelırsek gönderıldı sebebıde siyası degıl tamamen sportıftır.

Ben bu foruma 10 yıldır üyeyim ! Hocam benim derdim çirkeflik değil! farkındaysan insanca soru sordum ve hatta sosyal medyada Eskişehire ve Eskişehirspora yapılan hakaretleri sindiremiyorum dedim.Üzülüyorum dedim

Ben cirkeflik yapıyorsun demedım zaten trabzonsporla alıp veremedıgımızde yok bizim. Sorunada insanxa cevap verdım bende yanlıs bısey yok yanı bunda.
sadece eses
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2017 saat 13:36
Konu dışına cıkmayalım lütfen . Ne olur bu hafta 3 puan ıle donermıyız . Ülkemizde genelde T.D degıslıgınden sonra takımlar ınanılmaz bır hava yakalayıp cıkısa gecıyor zaten 14 hafta kalmış 4-5 maclık serı bızı şampiyonluğa goturur
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2017 saat 17:13
Bu maçı alalım haftaya stadda zor yer bulunur söyleyeyim.
Yukarı
Mer Liste gör
Usta Yazar

Mertcan
Yer: İst - Plovdiv
  Alıntı Mer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2017 saat 17:22
Yeni bir hava var takımda inşallah rüzgarı arkamıza alıp, bir seri yakalarız.
Yukarı
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

baran
Yer: İstanbul
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2017 saat 17:28
az önce bir fotograf gördüm antremandan takım çok neşeli gözüküyodu ,inşallah güzel bir hava yakalarız 3-4 maç seri yaparsak zaten gerisi gelicek
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2017 saat 17:41
bu maçı yenelim ümraniye maçı pazar olsun kapalı gişe oynayıp onu da yenelim o gazla yürürüz.
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Turkey
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2017 saat 21:17
Arkadaşlar Kaşarın çok olduğu yerde ki neşeye aldanmamak gerekir. Biz yine de temkinli olalım. Futbolcu kardeşlerim bilsinler ki Taraftar sıranın ne zaman kime geleceğini çok iyi bilir ve gereğini yapar.
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2017 saat 21:55

Sanırım en mantıklı 11 böyle olur..
Sol bekte Tarık çok aksıyor.. Dinlendirmek lazım biraz.. Gerçi Erkan onu yedek bıraktırmaz ama bilmiyorum nasıl olur.. Mustafa Hoca radikal değişikliklere gitmeyecektir daha ilk haftadan.. Lakin o da görecektir sol bekte bir problem olduğunu.. Daha sağlam bir defans için sol bekte Kaan veya Bilal stoperde Hakan oynamalıdır..

Orta sahada Uğur ve Hürriyet oynarsa dakika 60'tan sonra, soluğu kesilecektir orta sahanın.. O zaman da Dorukhan, Hasan veya Aykut rotasyonda kullanılabilir..

Forvette Semih veya Bruno farketmez ama tahminimce Semih'i oynatır Hoca..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2017 saat 22:09
Kaan i oynatırdi mo bilmiyorum ama yani kendisine zarar vermek isteyen tekn direktör kaan meye yi oynatsın.
kaan oyun sistemine takım oyununa yakışmıyor faydadan çok zarar veriyor.
Takım Elazığ galibiyetiyle havayı yakalar ve sonra sistem m Denizli nin istediği gibi oynanmaya başlar.
takimimiza başarılar inşallah seri yakalariz inancım sonsuz
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2017 saat 22:13
Kaan solbekte Tarık'tan daha iyiydi oynadığı maçlarda.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır