eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 15.Hafta Eskişehirspor - Denizlispor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 62636465>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2016 saat 12:46
Maç biteli epey zaman oldu ancak hala kendimize gelemedik, ancak G.antep'i yenersek bu iş olacak gibi duruyor. Moraller berbat
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
Elbruz Liste gör
Yazar

Engin
Yer: Afyonkarahisar
  Alıntı Elbruz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2016 saat 21:26
Alıntı yapılan erkaneses2626

birde şunu eklıcem kale arkalarının ustlerı dolmayan maclarda bence yukardan ust katın asagısına kadar bı perde ınebılır. kırmızı bı perde ustunde eskısehırspor falan yazan. böylelıkle o bosluklarda gözukmez daha guzel bır göruntu olur.

Böyle birşey yapılması çok güzel olur ancak biraz da kabullenme ve kusuru kapatma gibi olur sanki. Gördük ki stat çok büyük ve doldurması hakikaten zor, kabul edelim biz burayı ancak ya sezon sonuna doğru şampiyonluğu kovalıyor olursak güzel havalarda doldururuz ya da süper lige çıkarsak İstanbul maçlarında doldururuz. Yani eski stada 10 bin kişi gelse neredeyse full çakıyordu bunda 20 bin kişiyle üstler bomboş. Başta ben piksel koltuk dizaynına karşıydım ama şimdi keşke en azından üstler öyle yapılsaymış diyorum ki siyah kırmızı güzel de dururdu. Kıpkırmızı ve boş çok göze çarpıyor.

Yukarı
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
Yer: Turkey
  Alıntı oneman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2016 saat 21:52
Alıntı yapılan Elbruz

Alıntı yapılan erkaneses2626

birde şunu eklıcem kale arkalarının ustlerı dolmayan maclarda bence yukardan ust katın asagısına kadar bı perde ınebılır. kırmızı bı perde ustunde eskısehırspor falan yazan. böylelıkle o bosluklarda gözukmez daha guzel bır göruntu olur.

<div ="msg">
   Böyle birşey yapılması çok güzel olur ancak biraz da kabullenme ve kusuru kapatma gibi olur sanki. Gördük ki stat çok büyük ve
doldurması hakikaten zor, kabul edelim biz burayı ancak ya sezon sonuna
doğru şampiyonluğu kovalıyor olursak güzel havalarda doldururuz ya da
süper lige çıkarsak İstanbul maçlarında doldururuz. Yani eski stada 10
bin kişi gelse neredeyse full çakıyordu bunda 20 bin kişiyle üstler
bomboş. Başta ben piksel koltuk dizaynına karşıydım ama şimdi keşke en
azından üstler öyle yapılsaymış diyorum ki siyah kırmızı güzel de
dururdu. Kıpkırmızı ve boş çok göze çarpıyor.

Ben şu anda bile 20 bin olduğumuzu sanmıyorum. Şu anda göz kararı oranladığımda taş çatlasa 15 bini anca görüyoruz gibi..
Her Zaman ESES
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2016 saat 22:24
Olur mu hocam 18-19 bin vardir maraton 9 guney 4 kuzey 4 vip bin toplam18 bin kaba taslak hesap.
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2016 saat 23:51
18bin seyirciye oynadık 15 bin demek tarih okumuş sözelci söylemidir :)
Anadolu Yıldızı
Yukarı
ESserdengeçti Liste gör
Yazar

Fatih
  Alıntı ESserdengeçti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2016 saat 11:14
Sürekli kaç kişi bilet aldı kaç kişi maçı izledi konuşuluyor.Oynanmış maçın bile seyirci sayısı belli olmuyor mu ? tam sayıyı öğrenemiyor muyuz acaba. klüpte yada federasyondan bi yerlerde bu veri vardır. neden açıklanmıyor.? her şeyin elektronik olduğu şu zamanda daha maç başlarken stada kaç kişi girmiş sayısı verilebilir.
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2016 saat 12:19
cok uzulkdugum maclardan bırı oldu :(
Yukarı
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
  Alıntı oneman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2016 saat 15:39
Halâ kafamda, bu maçı nasıl verdik?
Her Zaman ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2016 saat 17:08
Alıntı yapılan oneman

Lider olacaktık 5.olduk psikolojik olarak yikildik bütün suç benim gözümde hocanın adamlar uzun sağlı sollu beceriksiz ortalar bir şut yok adam gibi ayrıca adam bir kornerde gol attı biz 20 kornerde bir halt yapamadık sinirlerim hala çok bozuk
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
alabucak Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
  Alıntı alabucak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2016 saat 19:54
Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan oneman

Lider olacaktık 5.olduk psikolojik olarak yikildik bütün suç benim gözümde hocanın adamlar uzun sağlı sollu beceriksiz ortalar bir şut yok adam gibi ayrıca adam bir kornerde gol attı biz 20 kornerde bir halt yapamadık sinirlerim hala çok bozuk
biryerde iyi oldu yoksa lig tatile girerken takıma takviye yapilmazdı
ŞİMŞEK
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 62636465>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,718 saniyede hazırlanmıştır