eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 15.Hafta Eskişehirspor - Denizlispor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 65>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Elbruz Liste gör
Yazar

Engin
Yer: Afyonkarahisar
Online Durum: Offline
  Alıntı Elbruz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2016 saat 00:04
Alıntı yapılan latilES

Taraftarda da tık yok.

Maçı ben de şehir dışında tv'de seyretsem aynısını söylerdim belki ama kazın ayağı öyle değil, ben de Afyon Şuhut'ta yaşıyorum tabi iki adım yer ama millet bu stada bu fiyatlarla şehir içinden gelmiyor. Ben 65 yaşında babamı da alıp geldim maça, böyle şahane bir ortamda bu kadar salak saçma bir oyun ve ilk yarıda yenen iki gol görünce bizim de tribünde bağırasımız gelmiyor. Yine de ikinci yarı artık geri çevirelemeyecek dakikalarda stat çok inledi, 70-80. dakikalarda bile tüm tribünler VIP dahil tezahürattaydı. Sahadakiler ve asıl kenardaki bir zahmet hakkını verecek bunların. Bırak 1. ligi süper ligde böyle destek bu tribün Anadoluda yok. Anadolu diyorum İstanbulluların sayısı çok güç ellerinde onları kıyasa sokmuyorum o sayı güç bizde olsa oluru belli.
Yukarı
joeblack1973 Liste gör
Yazar

cuneyt
  Alıntı joeblack1973 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2016 saat 00:11
Alıntı yapılan akahraman57

Alıntı yapılan joeblack1973

Takım Erkan'ı istemiyor, bugün alenen belli oldu

sacmalik

İlerde görürsün
Yukarı
argonath Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı argonath Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2016 saat 00:22
devre arası alınabilirse iyi bir stoper ihtiyacı var takımın.uğur inceman'la bu lig biraz zor biter.
bugun dönen topların nerdeyse hiç birini alamadık.denizli her kaptığı boş topla bize hücum yapıp,takımın geriye çok boş koşmasını sağladı.
bizim zaten ortadan hücum yapma özelliğimiz hiç yok.sadece erkan ve Ofoedu'ya bakıyoruz bişeyler yapsınlar diye.erkan'da bu maç etkisiz olunca mağlubiyet kaçınılmaz oldu.ofoedu'yu beğendim.
maç 0-2 olunca bizde dedik acaba semih 3 haftadır yok acaba takımı bozan omu diye ama 40.dk da niye çıkardığını anlayamayadık.en azından devreyi bekleyebilirdi.yerine giren axel meye ise tam bir hayal kırıklığı.
Yukarı
ESYILMAZES Liste gör
Yazar

Ayhan
Yer: Turkey
  Alıntı ESYILMAZES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2016 saat 00:36
Hala kendime gelemedim. Galip gelebilsek lider olacağımız haftada yenilerek 5.sırada kapattık haftayı. Şaka gibi. Büyük bir avantaj kaybettik. Artık seri galibiyetler alsak bile üstümüzdeki 4 takımın teker teker puan kaybetmelerini bekleyeceğiz. Hiç olmadı bu. Bizim artık öne geçip yavaş yavaş arayı açmamız lazım ki böyle sonuçlara karşı ligin son haftalarında toleransımız olsun. Rakiplerle puan puana gidersek böyle sürpriz sonuçlar bizim için çok yıkıcı olur. Bizim taraftarımız kaldıramaz artık bunu.
Bazı arkadaşlar hakem iyiydi,normaldi demiş. Maçın başlarında bana hiç de öyle gelmedi. Bir çok ortada pozisyonu Denizliye verdi. Hakemin iyi gözükmesinin nedeni maç 2-0 olup iş işten geçtikten sonra bariz şekilde Denizlinin hakkı olan bir çok pozisyonda faul bile vermedi, verdiklerini de bize verdi. Eyyamcılık yaptı yani.
Hakemlerden sonra başka bir handikapımız yani engelimizde de rakiplerin bize karşı düşmana karşı gibi oynuyor olmasıdır. Bunu bir çok maçta gözlemledim. Üst sıralardaki bir çok takımın rakibi normal bir şekilde oynuyorken aynı rakip bizim maçta tabiri caizse eşşek gibi koşuyor. Denizlili futbolcular her hangi bir maçtan önce toplanarak yemin ettiler mi acaba da bizim maçtan önce ediyorlar. Maç başlamadan önce futbolcular ne zaman yemin ederler. -Maç takım için aşırı derecede önemlidir, mesela kazanırsan lider olacaksındır,küme düşmeyeceksindir gibi. Denizli gibi orta sıralardaki bir takım için bizim maç neden bu kadar önemli oluyorda maçtan önce yuvarlak yapıp yemin ediyorlar acaba.
Dostumuz az düşmanımız, çekemeyenimiz fazla bizim. Futbolcular bunun da bilincinde olmalı. Futbolcuları bu konuda uyarmak ta bir nevi teknik direktörün işi sanırım.
Neyse kusura bakmayın biraz fazla uzattım yazıyı. Daha yazacak çok şey var da,neyse artık. Hoşçakalın.(Bu sonuçla ne kadar hoş kalabileceksek artık)
ESESLİYİZ
Yukarı
heisenberg_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cullen Bohannan
Yer: torino
  Alıntı heisenberg_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2016 saat 00:54
karşımızdaki rakipler maç seçiyorlar erkan zengin boffin uğur inceman hürriyet gibi süper lig deneyimi olan oyunculara karşı oynayınca kendilerini ispat etmek için var gücüyle mücadele ediyorlar koşuyorlar bakın görün aynı denizli haftaya evinde belki de berabere kalacak bizim takımda maalasef bazen rakibini küçümsüyor hor görüyor bunun sonunda da böyle sonuçlarla karşılaşıyoruz
Yukarı
latilES Liste gör
Yazar

Levent
Yer: İZMİR
  Alıntı latilES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2016 saat 00:54
Alıntı yapılan Elbruz

Alıntı yapılan latilES

Taraftarda da tık yok.
Maçı ben de şehir dışında tv'de seyretsem aynısını söylerdim belki ama kazın ayağı öyle değil, ben de Afyon Şuhut'ta yaşıyorum tabi iki adım yer ama millet bu stada bu fiyatlarla şehir içinden gelmiyor. Ben 65 yaşında babamı da alıp geldim maça, böyle şahane bir ortamda bu kadar salak saçma bir oyun ve ilk yarıda yenen iki gol görünce bizim de tribünde bağırasımız gelmiyor. Yine de ikinci yarı artık geri çevirelemeyecek dakikalarda stat çok inledi, 70-80. dakikalarda bile tüm tribünler VIP dahil tezahürattaydı. Sahadakiler ve asıl kenardaki bir zahmet hakkını verecek bunların. Bırak 1. ligi süper ligde böyle destek bu tribün Anadoluda yok. Anadolu diyorum İstanbulluların sayısı çok güç ellerinde onları kıyasa sokmuyorum o sayı güç bizde olsa oluru belli.

Engin kardeşim sen beni yanlış anlamışsın. Taraftarımız bugün de her zaman ki gibi muhteşemdi. Ben maç sonunda Alpay istifa diye tezahürat edilir diye düşünmüştüm ama hiç tepki yoktu.(varsa da tv den duyulmadı) Bunun için taraftarda da tık yok dedim.
Sen ES Kİ Efkarımız dağılSın.
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2016 saat 01:46

Alıntı yapılan akahraman57

Takım Erkan'ı istemiyor, bugün alenen belli oldu

sacmalik

İlerde görürsün

Neye dayanarak söylüyorsun bunu?
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2016 saat 08:32
Kimse kusura bakmasın da futbol tarihinin hiç bir anında, hiç bir teknik direktör dün Alpay'ın yaptığı değişikliği yapmamıştır. En ihtiyaç olduğu anlarda zaten zayıf olan ortasahayı boşaltarak maçı 20 dakika erken bitirdi. Kimseye suç bulmayın. Buraya kadar futbolcuların çabası ve taraftarın desteğiyle geldik. Hocanın takıma etkisinin olmadığı neredeyse her detayda kendini gösteriyor. Böyle kriz zamanlarında olayı lehimize çevirebilecek vasat ya da daha üst bir teknik direktörümüz olsaydı bu maç en kötü 2-2 biterdi. Yenilsek dahi böyle anlamsız bir şey izlemezdik. Maalesef takımın başında hoca yok. Hocasız süper lige çıkıp yine değişik bir şey başaracağız sanırım.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
janerr Liste gör
Yazar

Caner
Yer: açık tribün
  Alıntı janerr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2016 saat 09:16
Ağız tadıyla rahat rahat süper lige çıktığımız nerede görülmüş? yine her maç final maçı olur, toplar direkten döner, hakemler hakkımızı yer. play-off'ta çıkarız. ya da bu sene çıkamayız, seneye küme düşeriz.
Geçen gün 6-0 kazandık, "oh, uzun zamandır ilk kez rahat rahat es-es maçı izledik, bu sene güzelce çıkarız" diye sevinirken 2 gün sonra "Eskişehirspor yok olmasın, puanları silinecek" muhabbetiyle yine kabusa döndü ortam... Alpay iyi hoş ama Eskişehirspor teknik direktörlük öğrenilecek yer değil, en azından böyle önemli bir sezonda değil. Ucuza mal edilmiş olabilir ama bedeli ağır olacak gibi.
taa uzak yollardan koştum geldim senin kollarına...
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2016 saat 09:24
dün bir kez daha şahit olduk.bireysel işlerle bu takım bir yere gidemeyecek.denizlispor kontra ve hızlı çıkmayı kafasına koymuş erkanı kitlemis ,taktiksel olarak defans ve orta sahayı kalabalık tutmuş e bizde genelde yan pas ve etkisiz kanat bindirmeleriyle bu işi yapamayınca 20 bin kişi önünde mağlup olmayıda tatmış olduk.inanın dün hiç bir şey yapmadık.bir ramazanın yokluğunu bu kadar arayacağım aklıma gelmezdi.isim isim bakınca tabiki çok değerli adamlar var fakat bakın hala makine  düzeninde her hafta belli bir standart üstünde oynayan takım şablonu olan bir ekip olamadık.maçlar oynanmadan puanlar gelmiyor.ne oynadığımız belli değil.orta sahada hiç bir dönen topu alamadaık.hürriyetle nereye kadar dayanacaksın.zaten dün okadar yoruldu ki resmen bütün yük onun üzerine kalmış.kafasını kaldırıp diökine oynayan arkaya toop atan bir tene adam yok.bir de şu kesinki ilkeride fizikli top taşıyan top saklayan faul alacak sağlam bir forvete iöhtiyaç var.bir sakatlıkta yan toplar her top kalede inanılmaz tehlikeli oluyor.yıllardır bunu aşamadık.top boffeni geçtimi gol oluyor bu kadar basit.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 65>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır