eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 15.Hafta Eskişehirspor - Denizlispor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 65>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2016 saat 22:16
''Bazen olmayınca olmuyor'' denilebilecek maçlardan biriydi.Ancak bu yıl bizim ne şanssızlığa ne hakem hatasına ne teknik direktör hatasına tahammülümüz yok.Öyle yada böyle süper lige çıkmak zorundayız.Malesef bu maçta çok kritik bir 3 puan kaybı oldu bizim için.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
Yer: Turkey
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2016 saat 23:10
Maçta yaptığı hareketler dolayısı ile Denizlinin kalecisinede söylenecek çok şey var ama işte tıkayacaksın 2-3 tane bakbakalım sonra götünü başını oynatabiliyormu ....
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2016 saat 23:13
Birde Malatya maçında bu atmosferde bizi burda kimse yenemez diye düşünüyordum...
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2016 saat 23:18
Hiç ummadık bir rakip karşısında evimizde facia yaşadık.
Aslında biraz şans ve son vuruşlar iyi olsa rahatta kazanabilirdik.Teknik taktik hatalarda sebep oldu bu yenilgiye. Bu kadar ofansif bi kadroyla baslanilmamasi gerekirdi. Ofedeo yu ayrıca beğendim bugün.Çok sular akar bu ligin altından daha
Yukarı
demir26 Liste gör
Yeni Yazar

halit
Yer: eskişehir
  Alıntı demir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2016 saat 23:19
beyler kimse kimseyi kandırmasın bugun denizli kalecesi yerine hangimiz olsaydık o olmayınca olmuyor dediğiniz şutları tutar veya çıkarırıdık etkisiz ruhsuz bi takım vardı hürriyet ve ofi dışında sahada var olduğunun farkında olmayan 9 adamla maç yaptık
bulutlar birleşmeden ŞİMŞEKLER çakmaz
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2016 saat 23:22
Bugün ne oldu, ne bitti hiçbir şey anlamadım. Şimdi özetleri izledim. Denizlispor resmen Real Madrid'in deplasman maçlarında oynadığı futbolu oynamış. Nasıl bir hırs, nasıl bir azim? Leandro Kappel denilen adamı 2. yarıda bizim takıma transfer edelim. Meye'den bir farkı olmaz.
Alpay Özalan gidecek diye de hiç heveslenmeyelim. Üst üste 3 mağlubiyet daha almadan gitmez.
Ne yapıp, edip Gaziantep'den 3 puan çıkarmak zorundayız. Onlar Real Madrid gibi oynuyorsa, bizim futbolcuların da Barcelona gibi oynaması lazım.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
Kudret222 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Kudret222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2016 saat 23:23
Beyler. Alkışlayın Denizli'yi. Deplasmanda nasıl futbol oynanır, gösterdiler. Bu maç nasıl kaybedilir, aklım almıyor. Artık ne yapıp edip bu maçı alacaksın. İlk dakikalardaki şaşkın tavuk gibi oyunumuzu affedemiyorum. Mahalle takımı gibi, panik halinde ne yaptığını bilmeyen oyuncular... Ve bu rezil durumu sene başından beri her maç seyrettim, bir türlü halledemedik. Sonra yenilen 2. gol... Futbol derslerinde eğitim olarak kullanılabilir, frikik sonrası nasıl kendi kalene gol yersin diye. Hakem düdüğü çalmış, topun önündeki iki adam hala topa aval aval bakıyorlar. Ne yapacaklarına karar verememişler. Sonra Hakan topu kornere bırakıyor. Ya böyle saçmalık olur mu? Top 18'in içinde önüne gelmiş, ne demek kornere bırakmak. Böyle bir geri zekalılık olur mu? Artık kanser mi olursun, verem mi, sen karar ver. Futbolcular motivasyonsuz. Hiç bir rakibi küçümsemeyeceksin. Bu nasıl bir lakaytlık? Yapılan ortaların hiç birisi bizim oyuncularla buluşmadı. Yahu hiç mi çalışmıyorsunuz, ortaları futbolcuların üzerine atmaya? Çaylak kaleciyi kahraman yaptınız. Bruno berbat oynadı. Tarık Çamdal, tamam fiziği zayıf. Be adam bari birazcık aklını kullanarak oynasana. Dümdüz oynuyor. Hiç iyi olmadı, bu mağlubiyet. Takımın her geçen iyiye doğru gittiğini varsayıyorduk. Tamam kaza olur yenilirsin, anlarız da. Bu maçı veren bir takım, her zaman yine verebilir. Yani her takım bizi evinde yenebilir. Eee o zaman nerede kaldı bu işin banko maçları. Evinde banko maç alamazsan, nasıl çıkacaksın? Yani bizim işi şansa bırakacak lüksümüz var mı? Nasıl kaybedersin bu maçı? Açıkçası beni karamsarlığa itti bu maç. Hiç iyi olmadı...
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2016 saat 23:30
Alıntı yapılan Frigyalı_26

Birde Malatya maçında bu atmosferde bizi burda kimse yenemez diye düşünüyordum...

Bu lig böyle işte.. kimin kimi nerede ve nasıl yeneceği belli olmuyor .
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
ender_26_esk Liste gör
Usta Yazar

ENDER YATIR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ender_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2016 saat 23:31
Şu statta o kadar taraftarın önünde hala yediremiyorum bu kadar rezil bir oyunu.Adamlar biraz becerikli olsa maç 6-0 olacak bu nasıl bir rezilliktir.Kendi sahamızda kimseye maç vermeyiz diyoruz sahadaki oyuna bak.Millet buz gibi havada geliyor , 2-0 geriye düşüyoruz ona rağmen 3. golü yiyene kadar da maçın döneceğine inanıp boğaz patlatıyor ama takımca berbat bir oyun.Bir dahaki iç saha maçında malesef bu sayıyı da yakalayamayız.Elinde lider olma şansı varken 5. sırada bitiriyoruz haftayı.Şu göztepeyi de lider yaptık ya helal olsun.
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2016 saat 23:32
Alıntı yapılan Kudret222

Beyler. Alkışlayın Denizli'yi. Deplasmanda nasıl futbol oynanır, gösterdiler. Bu maç nasıl kaybedilir, aklım almıyor. Artık ne yapıp edip bu maçı alacaksın. İlk dakikalardaki şaşkın tavuk gibi oyunumuzu affedemiyorum. Mahalle takımı gibi, panik halinde ne yaptığını bilmeyen oyuncular... Ve bu rezil durumu sene başından beri her maç seyrettim, bir türlü halledemedik. Sonra yenilen 2. gol... Futbol derslerinde eğitim olarak kullanılabilir, frikik sonrası nasıl kendi kalene gol yersin diye. Hakem düdüğü çalmış, topun önündeki iki adam hala topa aval aval bakıyorlar. Ne yapacaklarına karar verememişler. Sonra Hakan topu kornere bırakıyor. Ya böyle saçmalık olur mu? Top 18'in içinde önüne gelmiş, ne demek kornere bırakmak. Böyle bir geri zekalılık olur mu? Artık kanser mi olursun, verem mi, sen karar ver. Futbolcular motivasyonsuz. Hiç bir rakibi küçümsemeyeceksin. Bu nasıl bir lakaytlık? Yapılan ortaların hiç birisi bizim oyuncularla buluşmadı. Yahu hiç mi çalışmıyorsunuz, ortaları futbolcuların üzerine atmaya? Çaylak kaleciyi kahraman yaptınız. Bruno berbat oynadı. Tarık Çamdal, tamam fiziği zayıf. Be adam bari birazcık aklını kullanarak oynasana. Dümdüz oynuyor. Hiç iyi olmadı, bu mağlubiyet. Takımın her geçen iyiye doğru gittiğini varsayıyorduk. Tamam kaza olur yenilirsin, anlarız da. Bu maçı veren bir takım, her zaman yine verebilir. Yani her takım bizi evinde yenebilir. Eee o zaman nerede kaldı bu işin banko maçları. Evinde banko maç alamazsan, nasıl çıkacaksın? Yani bizim işi şansa bırakacak lüksümüz var mı? Nasıl kaybedersin bu maçı? Açıkçası beni karamsarlığa itti bu maç. Hiç iyi olmadı...

Aynen nasıl kaybedilir bu maç sayın Alpay hocam bu Denizlisporu hiçmi analiz etmedin adamlar inanılmaz kontraatak futbol oynuyorlar neden buna bir formül düşünmedin? Ayrıca geçen hafta galip geldiğin Samsun maçındada az kalsın puan kaybedecektin...Hocam her hafta aynı senaryo tamam efendisin iyi kalplisin ama futbolda duygusallığa yer yok yol yakınken lütfen istifanı ver...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 65>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır