eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 167168169170171 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
twenty6 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı twenty6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2016 saat 20:10
bu maç için minimum 20 bin olacağız diye düşünüyorum. hava şartlarından dolayı belki 25 bini görmeyebiliriz. keşke hava şartları malatya maçındaki gibi olsaydı o zaman işte şölen havasında geçer 25 bini geçerdik hazır takımda havaya girmişken. ama bazı renkdaşların dediği gibi stadı doldurmamız passolig kart sayımızla alakalı yani şu an 42 bin gibi bir sayımız mevcut. lig bitimine kadar 50 bini geçer, 55 bini zorlarız diye düşünüyorum. Allah nasip eder de gelecek yıl süper ligde oynadığımız zaman maç seçmezsek eğer ortalama 25 bin kişiye oynayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.
Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2016 saat 20:19
Kemik tayfa yani sürekli gelen 16-17 Bin kişi oluruz orası kesin... kötü bir rakam degil.. hava şartı ve sonuçlar ne olursa olsun 16-17 Bin kesin oluruz... maçın önemi veya diğer etkenler de eklenirse 22-25 Bin bu sayı ise oldukça iyi. 1000 kişi de olsa 100 Bin kişi de olsak Es-Esim izlenmeye, desteklenmeye her şart ve her halükarda değer.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2016 saat 20:28
Alıntı yapılan ouzhannov26

1 saat önce saydım. 3.950kisilik kuzey kale arkasında 1804 kişilik, Yine 3950 kişilik güney kale arkasında 750 kişilik yer kalmış onlarda yarın aksama biter kale arkaları üst açılır.
1.kategori(vip)den 987 kişi bilet almış.
Saydıgım rakamlara kombineler dahildir.

O zaman su ana kadar ki taraftar sayisi 15333 oluyor
Yukarı
skipper Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: istanbul
  Alıntı skipper Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2016 saat 20:52
16 bin şuan banko. Benim tahminim 18-20 bine oynarız ki bence güzel bir rakam.
Tapmadık Asla Paraya Pula
Ne De Kahpe Bizans'a...
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2016 saat 20:58
soruyorum cevap alamıyorum.
havada bir 5.500 kombine lafı geçiyor.bu gerçek mi değil mi?
üst taraflar kombineye açılmadan bu rakama ulaşılması mümkünmüdür?
eğer mümkün olduysa 10.000 nin altında bilet satılmış demektir ki üzücüdür.

eğer 15.333 sayısında sözü edilen kombine sayısı yoksa sevindiricidir.25.-30 bine yol açık demektir.
anlayan bilen birisi bu açmazımdan kurtarsın beni.
Yukarı
Takkalı Liste gör
Yazar

ibrahim
Yer: eskişehir
  Alıntı Takkalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2016 saat 21:04
Alıntı yapılan kartES

soruyorum cevap alamıyorum.
havada bir 5.500 kombine lafı geçiyor.bu gerçek mi değil mi?
üst taraflar kombineye açılmadan bu rakama ulaşılması mümkünmüdür?
eğer mümkün olduysa 10.000 nin altında bilet satılmış demektir ki üzücüdür.

eğer 15.333 sayısında sözü edilen kombine sayısı yoksa sevindiricidir.25.-30 bine yol açık demektir.
anlayan bilen birisi bu açmazımdan kurtarsın beni.

5500 kombineyi Halil Ünal kendisi açıkladı, yani doğru..
Bir defa değil, bin defa ES ES ES Kİ Kİ Kİ
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2016 saat 21:12
o zaman,bu maça ilgi yok demektir.
bu kombineler nerelerden satılmış?
benim bildiğim 2.000 civarı bir rakam.
niye maç biletleri satışa çıkarken alt taraflar dolmadan üstler açılmaz dayatması yapılıyor?5.500 kombine alt tarafların % kaçı demektir?
üst taraf kombineleri niye açılmıyor?
hani anlamak için soruyorum.
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2016 saat 21:26
Soruların cevapları defalarca verildi. Maça ilgi var . Altlardan satılmış. Yanlış biliyorsunuz . Seyirci bütünlüğü olsun diye. O kadar matematiğim yok. Başkana sorun.
Yukarı
Erayovic26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray
  Alıntı Erayovic26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2016 saat 21:39
Alıntı yapılan kartES

o zaman,bu maça ilgi yok demektir.
bu kombineler nerelerden satılmış?
benim bildiğim 2.000 civarı bir rakam.
niye maç biletleri satışa çıkarken alt taraflar dolmadan üstler açılmaz dayatması yapılıyor?5.500 kombine alt tarafların % kaçı demektir?
üst taraf kombineleri niye açılmıyor?
hani anlamak için soruyorum.
Erkan amca benim duyduğum maraton alt 2000 kombine satılmıştı tam sayısını bilmiyorum.(Maraton alt biletlerinin hemen bitmesinin nedeni de bu yani az bilet çıkıyor.)
Diğer kale arkası alt ve vıp bölümleriyle toplam; halil ağanın dediğine göre 5500 var demekki.
Bu konu daha önce çok tartışıldı forumun gücü yetersiz kaldı üst katların açılmasında.Bende üstlerin açılmasını isteyenlerdendim öyle olmayınca maraton alttan alma kararı aldım.Pişmanda olmadım.Çünkü stadı dolduramıyoruz ve bütünlük açısından önce altların dolması ayrıca tezahurat bakımından daha da iyi olmuş.
Senin anlayamadığın bir şey yok bence anlatmak istediğin bir şey var ki oda mağdem bu kadar esip gürlediniz toplamda 5500 kombinemi satabildiniz..
Bence rakamlara göre serzenişte bulunman gayet doğal.Bunun için kendi fikrimi söyleyeyim; alt üst muhabbetinde taraftarların 2 düşünce farklılığının giderilmesi için maraton üstler için kombine açılabilir.Bunuda şu yüzden diyorum en azından bu sene maraton alt her maç dolar ve maraton üstkat nasolsa açılır..Oyüzden maraton üstler kombineye açılabilir diye düşünüyorum.
Umarım yardımcı olmuşumdur.Alt üst muhabbetinin devam etmesi bize bir yararı olmayacak, şuan tribünler güzel gidiyor.Artık süperligde konuşuruz bu dertlerimizi ve ona göre başka planlar uygularız.
EsEs
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2016 saat 21:59
çok şeker bir şekilde düşüncelerimin %80'nini ifade ederek cevap vermişsin.
teşekkür ediyor gözlerinden öpüyorum.
ben ESKİŞEHİRSPOR taraftarıyım.bayılırım TARAFTAR'ıma.
son Samsun maçından sonra yaptığım yoruma bak.çok şey anlatır.
kısmetse G.Antep maçı gidiş geliş cebimde.
ama samimiyet istiyorum.rakamlarla oynandığında rahatsız oluyorum.
Mersin maçında 228 Bloktan yer aldım,231'den anca seyredebildim.Samsun ha keza.
şikayet etmem.gider vazifemi yaparım.beni kahreden RAKAMLAR ve sen ya burada seyredeceksin ya da seyrettirmem HA boş tehditleridir.

mükemmel açıklamışsın;altlar dolar,sonra ZATEN üstler açılır.evet bu potansiyel bunu yapar zaten.ben bir uyarıda bulunmaya gayret ettim.benim çevremde KOMBİNE'siz kimse yokken şimdi KOMBİNELİ kimse yok.bu dikkate değer bir mesajdır diye umuyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 167168169170171 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,797 saniyede hazırlanmıştır