eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 15.Hafta Eskişehirspor - Denizlispor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 65>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
private_boy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı private_boy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 15:45
Alıntı yapılan slayer_26

Alıntı yapılan private_boy

merhaba renkdaşlar, sizlere bir şey soracağım.. benim kombinem var ancak qr kodu arızalı olduğu için turnikeleri görmüyordu ben de yeni kart çıkardım durumumu izah ettim aynı kartı gönderdiler (numarası ve hatta qr kodu bile aynı sanki)... şimdi Denizlispor maçına yeni kartımla gitsem içinde otomatik olarak kombinem yüklü olur mu? müşteri hizmetlerine sordum bununla ilgili bilgim yok dediler... sıkıntıya düşer miyim sizce?

eski kartın bire bir kopyası ise içerisindeki bilgiler otomatik olarak saklı kalacak yada aktarılacaktır diye düşünüyorum, ama passolig yapısını hepimiz cok iyi biliyoruz ki hiç birseyin garantisi yok o yüzden bunu siteden yada passolig gişelerinden kontrol ettirmen daha sağlıklı olacaktır.

teşekkür ederim. evet kopyası zaten ama yeterli açıklama da yapmıyorlar. işbilmez kişileri oraya oturtup insanları tereddüte düşürüyorlar...
Rabbim; şampiyonluk görmeden alma bu canı...
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 15:48

Alıntı yapılan slayer_26

merhaba renkdaşlar, sizlere bir şey soracağım.. benim kombinem var ancak qr kodu arızalı olduğu için turnikeleri görmüyordu ben de yeni kart çıkardım durumumu izah ettim aynı kartı gönderdiler (numarası ve hatta qr kodu bile aynı sanki)... şimdi Denizlispor maçına yeni kartımla gitsem içinde otomatik olarak kombinem yüklü olur mu? müşteri hizmetlerine sordum bununla ilgili bilgim yok dediler... sıkıntıya düşer miyim sizce?

eski kartın bire bir kopyası ise içerisindeki bilgiler otomatik olarak saklı kalacak yada aktarılacaktır diye düşünüyorum, ama passolig yapısını hepimiz cok iyi biliyoruz ki hiç birseyin garantisi yok o yüzden bunu siteden yada passolig gişelerinden kontrol ettirmen daha sağlıklı olacaktır.

teşekkür ederim. evet kopyası zaten ama yeterli açıklama da yapmıyorlar. işbilmez kişileri oraya oturtup insanları tereddüte düşürüyorlar...

Aynısı bana oldu. Sistemleri öyle. Değişiklik yapamıyor. Yeni kart eski numaralarla geldi. Mersin maçında sorun cikmadi
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 15:51
Geçici kartı maça gelmeden Ankarada 19 Mayıs stadyumu paso gisesinden alabilirmiyiz bilen varmı acaba.
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
malcomx Liste gör
Deneyimli Yazar

ALİ KIRŞAN
Yer: eskişehir
  Alıntı malcomx Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 15:56
Alıntı yapılan polat26

10 dk önce bakmıştım şimdi tekrar baktım üç blok daha bitti sadece 231. ve 232. blokta kaldı 500 civarı

Arkadaşım passo dan hangi bölümden bakıyoruz izah edersen sevinirum
BİZ ASLANIN KRAL OLMADIĞI, KARTALIN YUVA YAPAMADIĞI ,KANARYANIN UÇAMADIĞI YERDEYİZ BİZ ESKİŞEHİRDEYİZ.
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 16:18
Alıntı yapılan malcomx

Alıntı yapılan polat26

10 dk önce bakmıştım şimdi tekrar baktım üç blok daha bitti sadece 231. ve 232. blokta kaldı 500 civarı

Arkadaşım passo dan hangi bölümden bakıyoruz izah edersen sevinirum

Bu adresten üyeliğinizle giriş yapın.
https://www.passo.com.tr

Daha sonra eskişehirspor denizlispor maçını bulup satın al kısmına tıklayın. Açılan sayfada koltuk seçimi çıkacak. Maraton için 2. kategori seçin blok kısmından da açık olan bloklardan ne kadar boş koltuk olduğu görülebiliyor.
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 16:21
Kimi tutsunlar Erkan ? Ofi ? Semih ? Bruno ? 25 bin çıldırmış taraftar ???
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 17:05
Maraton üst son 300 bilet 1 saate dolar tamamen.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
ouzhannov26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ouzhannov26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 17:47
Maraton üstte 300 civarı bilet kalmış. Yalnız kale arkaları Altes yarıya yakın. Efeler yarıdan az. Batı alt(1.kategori) ise 600 civarı bilet satılmış. Şuan 11bin lerdeyiz. Cumartesiye kadar 20bin olacağı kanaatindeyim.
Uyutmadı sevdan bizi geceleri Eskişehir.. ki 3 - 4
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 19:28
Alıntı yapılan poyraz963

Geçici kartı maça gelmeden Ankarada 19 Mayıs stadyumu paso gisesinden alabilirmiyiz bilen varmı acaba.

Abi internet işlerini beceren birinden rica etsen 10 dk sürer.Kart adresine gelir.Müracatta bulunduğun için maç günü gişelerden tek girişlik biletini alırsın.Kart henüz sana ulaşmamış olsa bile...Sevgiler...
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 19:35
Bu tek kullanimlik pasolig kartini maç günü sadece yeni stadimizdaki giselerden mi tedarik edebiliriz?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 65>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır