eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 15.Hafta Eskişehirspor - Denizlispor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 65>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 13:25
Alıntı yapılan enes1965

Batı Alt tribünü 50 lira yerine 25-30 lira olsa maraton dolduktan sonra batı tribününe bilet alanda daha çok olur sayı artar diye düşünüyorum.Sırf kale arkası kaldı diye gelmeyenler olabilir.

Abi kim kale arkası kaldı diye gelmez ki ne kadar saçma kale arkasından izlemek cok daha zevkli bence trtde veriyor macı oradan izlesinler
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 13:30
Alıntı yapılan marcus

Alıntı yapılan enes1965

Batı Alt tribünü 50 lira yerine 25-30 lira olsa maraton dolduktan sonra batı tribününe bilet alanda daha çok olur sayı artar diye düşünüyorum.Sırf kale arkası kaldı diye gelmeyenler olabilir.

Abi kim kale arkası kaldı diye gelmez ki ne kadar saçma kale arkasından izlemek cok daha zevkli bence trtde veriyor macı oradan izlesinler

Herkes senin benim gibi fanatik değil kardeşim.Nolursa olsun bahane üretmeden maça giden kemik taraftar dışında birde diğerleri var bunu gözardı etmemek lazım.Bu dediğim bahaneyi söyleyende en az 3-4 kişi duydum etrafımda.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
malcomx Liste gör
Deneyimli Yazar

ALİ KIRŞAN
Yer: eskişehir
  Alıntı malcomx Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 13:30
Sayin Murat Diri maraton türbununu çok iyi organize ediyorsun nacizane tavsiyem üst katlara sesin gitmesi için megafon kullanırsanız çok iyi olur
BİZ ASLANIN KRAL OLMADIĞI, KARTALIN YUVA YAPAMADIĞI ,KANARYANIN UÇAMADIĞI YERDEYİZ BİZ ESKİŞEHİRDEYİZ.
Yukarı
malcomx Liste gör
Deneyimli Yazar

ALİ KIRŞAN
  Alıntı malcomx Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 13:31
Stadın doluluk oranını nereden görebiliyoruz
BİZ ASLANIN KRAL OLMADIĞI, KARTALIN YUVA YAPAMADIĞI ,KANARYANIN UÇAMADIĞI YERDEYİZ BİZ ESKİŞEHİRDEYİZ.
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 13:36
Batı Maraton 50 TL, Doğu Maraton 10 TL olmamalı!

Batı'nın fiyatı düşürülmeli, Doğu'nun fiyatı da artmalı!

Doğu Maraton 20 TLde olsa, herkesin zaten ilk tercihi Doğu Maraton tribünü olur ve yine ilk dolacak tribun Doğu alt ve üst katları olacaktır.

Bu bilet fiyatlarını hangi aklı selim hazırlıyor. Lütfen şu işe bir el atsın.
Yukarı
sines26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
  Alıntı sines26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 13:39
Alıntı yapılan malcomx

Stadın doluluk oranını nereden görebiliyoruz

https://www.passo.com.tr/tr/clubs/eskisehirspor/ticket.aspx?fixture=e7fda77a-f6c0-e611-b827-00155d143628
Yukarı
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 14:17
Batı maraton 25 tl, doğu maraton 10 TL olmalı. Ben doğu maratonda olmak istemem, çünkü kimse oturmuyor. Ben de oturmam gerekiyor sıhhi nedenlerle. O zaman batı maraton 50 TL olduğu için mecburen kale arkasını tercih ediyorum. Bu nedenle de kale arkası kombine aldım. Bilet alarak maça gelsem daha az ödeyeceğim halde (Şehir dışında olduğumdan)kulübüme destek olsun diye kombine aldım.Batı maraton makul fiyatta olsa oraya daha fazla ödeyebilirdim.
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 14:20
Alıntı yapılan Çınar

Doğu Maraton 20 TLde olsa, herkesin zaten ilk tercihi Doğu Maraton tribünü olur ve yine ilk dolacak tribun Doğu alt ve üst katları olacaktır.

bilet fiyatını niye artırsınlar? böyle gayet güzel. sanki statlar taraftardan dolup taşıyor.

Türkiye'de şöyle bir algı var bizim biletlerimiz pahalı olursa biz daha iyiyiz. diğer takım 5 tlden satıp doldurunca sizinki çok ucuz doldurun bir zahmet vb. pahalı bilet ve kombinelere taraftarlar tepki göstermelidir. ucuz olsun statlar dolsun. gerçi passolig sisteminin olduğu ortamda senede 1-2 maç anca dolar statlar ama neyse.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 14:25
Alıntı yapılan pelitahmet

Ben ailecek geliyorum maça ne kadar sinir olsamda hanıma da passo lig almak zorunda kaldım. Bu maçta full doldurmamız lazım stadı. Herkes koltuğunda olsun lütfen, çoğu kişi bu yüzden maça gelmekten soğuyor.

Doğru söylüyorsun kardeşim. Özellikle çoluk çocuk gelecekler ve yaşlı ve hastalar için oturmak ve kendi yeri önemlidir.
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 14:27
Alıntı yapılan ULTRAS_ESES

Alıntı yapılan Çınar

bilet fiyatını niye artırsınlar? böyle gayet güzel. sanki statlar taraftardan dolup taşıyor.

Türkiye'de şöyle bir algı var bizim biletlerimiz pahalı olursa biz daha iyiyiz. diğer takım 5 tlden satıp doldurunca sizinki çok ucuz doldurun bir zahmet vb. pahalı bilet ve kombinelere taraftarlar tepki göstermelidir. ucuz olsun statlar dolsun. gerçi passolig sisteminin olduğu ortamda senede 1-2 maç anca dolar statlar ama neyse.

Yazdıklarımı bence bir daha okuyun derim.
Sanırım anlamamışsınız.

Doğu Maraton 20 TLde olsa ilk dolacak tribün yine Doğu Maraton alt ve üst katlarıdır.
Nefer olsun veya olmasın farketmez. İlk bu 2 kat dolar.

Batı Maraton fiyatı da çok yüksek. Bu tribünün fiyatı da düşürülmeli.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 65>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,781 saniyede hazırlanmıştır