eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 15.Hafta Eskişehirspor - Denizlispor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 65>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 09:08
Denizlispor'da deplasman masrafini DHN Insaat firmasinin sahibi Hamit Arslan ustlendi:
http://denizlisporhaber.com/futbol/denizlispor/deplasman-masrafini-muteahhit-arslan-ustlendi
Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
Yer: Turkey
  Alıntı Malikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 09:38
Bloke sıkıntısını nasıl aşacağız anlatırsanız seviniriz arkadaşlar. Ayrıca bu blokeli halde passolig kartına başkası üzerinden maç yükleyip girmek mümkün mü ? Sorun yaşarmıyız.
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
ymutlu Liste gör
Deneyimli Yazar

yalçın mutlu
  Alıntı ymutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 10:00
Maraton üst 3 blok kalmış, kale arkaları alt yarım. sayılır.
Yukarı
malcomx Liste gör
Deneyimli Yazar

ALİ KIRŞAN
Yer: eskişehir
  Alıntı malcomx Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 10:08
Arkadaslar bloke sıkıntısı için en önemli husus cep telefona gelen doğrulama kodunu maaselef 8rakam girilmekle oluyor doğrulama kodu için gelen 4 rakam girilmelidir
BİZ ASLANIN KRAL OLMADIĞI, KARTALIN YUVA YAPAMADIĞI ,KANARYANIN UÇAMADIĞI YERDEYİZ BİZ ESKİŞEHİRDEYİZ.
Yukarı
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

baran
Yer: İstanbul
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 10:23
arkadaşlar babama ve amcama kart başvurusu yaptım.ama kartlar daha gelmedi tek maçlık geçiş kartını sadece maç günü mü alabiliyoduk ?
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 10:33
hergün alabilirsin maç gününe bırakma bence kalabalık olur gişeler
DSİ Es Es
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
Yer: Eskişehir
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 10:45
Alıntı yapılan baran_esk

arkadaşlar babama ve amcama kart başvurusu yaptım.ama kartlar daha gelmedi tek maçlık geçiş kartını sadece maç günü mü alabiliyoduk ?

Hocam ben de iş arkadaşlarim icin basvurdum. Biletleri de yuklettim mac gunu stadin orda giselerden tek kullanimlik kart cikaracagiz bildigim kadariyla. Ama onun dışında baska bir yerden tek kullanimlik kart cikiyor mu ve mac gunu cok sira olur mu bende merak ediyorum.
Yukarı
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

baran
Yer: İstanbul
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 10:59
Alıntı yapılan cresadur

hergün alabilirsin maç gününe bırakma bence kalabalık olur gişeler
eyvallah kardeşim tşk ederim . maç gününe bırakmak istemiyodum bende bu güzel oldu
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!
Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
  Alıntı yusuf_69 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 11:27
Alıntı yapılan Malikan

Bloke sıkıntısını nasıl aşacağız anlatırsanız seviniriz arkadaşlar. Ayrıca bu blokeli halde passolig kartına başkası üzerinden maç yükleyip girmek mümkün mü ? Sorun yaşarmıyız.

Benim de cebe gelen 4 rakam yerine, 4 rakam ve B002 gibi bir kod ile beraber mesajı yazınca passo sayfasına, doğrulama hatası nedeniyle kartım bloke oldu...

0850 li (0850 724 33 44) numarayı aramalarım ve uzun uğraşlarım sonucu "gerçek kişi" olan müşteri temsilcisine ulaşabildim.. Ancak o "gercek kişi" kaldırabiliyor kart blokesini..
yoksa 0850 li (0850 724 33 44)servis numarası menülerinden asla bloke kaldıramıyorsunuz..
Şimdi önemli nokta; o "gerçek kişi"ye ancak şu şekilde ulaşılıyor..
0850 li (0850 724 33 44) o numara aranıyor.. ve 1. adım Kart Bilgileri menüsü, 2. Adım, e-posta yenileme... işte bu ikinci adımda "gerçek kişi" yardımcı oluyor ve blokeyi kaldırıyor..
önemli; cebinize gelen doğrulama mesajının sadece ilk 4 rakamını girin passo sayfasına..
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 11:52
bilet satışları yavaşladı sanırım stadyum dolmayacak...
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 65>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır