eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 142143144145146 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
Online Durum: Offline
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2016 saat 13:56
5-10 olarak devam etmeli fiyatlar millet taraftara hasret bizde taraftar var tabiki de bi güzellik yapılmalı çecremde kombine almış kim varsa diyor 5-10 olsun tıklım tıklım olsun stad   
Anadolu Yıldızı
Yukarı
KIZILCIKLI SEKO Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: bolu
  Alıntı KIZILCIKLI SEKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2016 saat 14:13
Alıntı yapılan meliheses

bilet fiyatlarını düşürmek kombine alanlara haksızlık olur.

Kendi görüşündür saygı duyarım benim anlatmak istediğim bu bir sevda işidir, keşke herkesin maddi durumu iyi olsa da kombine alabilse fakat bizim işçimizde, memurumuzda, ticaret adamımızda olduğu gibi bir o kadar da işsiz taraftarımız var. Bu bana göre işsiz ve durumu kötü olan arkadaşlarımıza resmen maça sen gelme senin izlemeye hakkın yok demek oluyor. Bana ters gelir. Çoğu kombine alan taraftarımızda bu duruma karşı çıkacağını zannetmiyorum çünkü kombine alan kendi çapında kulübe katkı yapmış oluyor ha dersen ki ben kombinemi aldım diğerleri beni ilgilendirmez o herkesin kendi sorunu.
KIZILCIKLI
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2016 saat 14:20
Alıntı yapılan meliheses

fiyatların düşürülmesinden bahsediyorsunuz ama passo.com dan bakıyorum. insanlar hala kombine alıyorlar. günde 40- 50 kombine satılıyor. maç günü yaklaştıkça sayı daha da artacaktır.

Passolig sayısından mı bahsediyorsunuz yoksa kombine mi ? Ne kadar kombine satıldığını görebiliyor musunuz ?
Her zaman her yerde
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2016 saat 14:36
Alıntı yapılan meliheses

Bu nasıl bir yaklaşım... paran sevdadan öteyse kalbine söz geçirmen dileğiyle
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2016 saat 14:44
Alıntı yapılan KIZILCIKLI SEKO

Alıntı yapılan meliheses

Kendi görüşündür saygı duyarım benim anlatmak istediğim bu bir sevda işidir, keşke herkesin maddi durumu iyi olsa da kombine alabilse fakat bizim işçimizde, memurumuzda, ticaret adamımızda olduğu gibi bir o kadar da işsiz taraftarımız var. Bu bana göre işsiz ve durumu kötü olan arkadaşlarımıza resmen maça sen gelme senin izlemeye hakkın yok demek oluyor. Bana ters gelir. Çoğu kombine alan taraftarımızda bu duruma karşı çıkacağını zannetmiyorum çünkü kombine alan kendi çapında kulübe katkı yapmış oluyor ha dersen ki ben kombinemi aldım diğerleri beni ilgilendirmez o herkesin kendi sorunu.

bilet fiyatlarının düşürülmesinin kombine alanlara haksızlık olması benim kendi görüşüm değil. kendi görüşüm değil. somut olan durum bu. gerçek olan bu. fiyatlar düşrülürse kombine alanlara haksızlık yapılmış olur. NET. kişisel görüşle alakası yok.

hee, kombine alanlar fiyatların düşrülmesine karşı gelirler mi? gelmezler mi? bilemem . kimisi karşı gelebilir. kimisi de gelemez. ama neden haksızlık olacağını açıklayayım

diyelimki maraton biletleri bundan sonra 10 lira olacak

sahamızda 11 maç var.

11 x 10 = 110 lira . her maça bilet alıp gelen kişi 110 lira verir.

kombine alan kişi maratona 210 lira verdi. 11 maça gelse 210 lira vermiş . arada 100 lira fark var.

kombine almanın mantığı nedir. 1 yıllık maçları peşin alırsan sana indirim yapıyorum. biletli gelenlere göre daha uyguna maçları izleyeceksin demek. ama biletli gelen adam kombineliden daha ucuza sezon boyu maç izleyecekse , bu kombine alan adamları resmen keriz yerine koymaktır. yapılan işin mantığına da aykırıdır.

yani kombine alanın haksızlığa uğrayacağı benim kişisel görüşüm falan değil. durum bu
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2016 saat 14:48
durumu kötü olmanın ölçüsü nedir? o da ayrı bir konu. 5 lira olsun deniyor da . eminim 5 lirayı veremeyecek insanlar da vardır. o zaman ne yapalım 1 lira mı olsun. o zaman parasız olsun.

85 lira tüm sezonu izlemek hem de modern bir stadda geyet makul bir fiyat. her şeyin bir değeri var.

ayrıca biletler satışa çıkar çıkmaz büyük çoğunluk kale arkasına 2 kat pahalı olan maraton tribününe yüklendi. maraton biletleri 2 saatte bitti. maraton bittikten sonra millet kale arkasına almaya başladı. bu da şunu gösterdi ki , bir çoğu için ilk öncelik biletin fiyatı değilmiş. yoksa herkes 5 lira olan kale arkasını bitirirdi
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2016 saat 15:24
Alıntı yapılan meliheses

Alıntı yapılan KIZILCIKLI SEKO

Alıntı yapılan meliheses

bilet fiyatlarının düşürülmesinin kombine alanlara haksızlık olması benim kendi görüşüm değil. kendi görüşüm değil. somut olan durum bu. gerçek olan bu. fiyatlar düşrülürse kombine alanlara haksızlık yapılmış olur. NET. kişisel görüşle alakası yok.

hee, kombine alanlar fiyatların düşrülmesine karşı gelirler mi? gelmezler mi? bilemem . kimisi karşı gelebilir. kimisi de gelemez. ama neden haksızlık olacağını açıklayayım

diyelimki maraton biletleri bundan sonra 10 lira olacak

sahamızda 11 maç var.

11 x 10 = 110 lira . her maça bilet alıp gelen kişi 110 lira verir.

kombine alan kişi maratona 210 lira verdi. 11 maça gelse 210 lira vermiş . arada 100 lira fark var.

kombine almanın mantığı nedir. 1 yıllık maçları peşin alırsan sana indirim yapıyorum. biletli gelenlere göre daha uyguna maçları izleyeceksin demek. ama biletli gelen adam kombineliden daha ucuza sezon boyu maç izleyecekse , bu kombine alan adamları resmen keriz yerine koymaktır. yapılan işin mantığına da aykırıdır.

yani kombine alanın haksızlığa uğrayacağı benim kişisel görüşüm falan değil. durum bu

kombine sahiplerine birer orjinal forma versinler maç biletleride 5-10 tl den devam etsin
Yukarı
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

baran
Yer: İstanbul
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2016 saat 15:51
boşverin bu sene o hesapları yapacağımız sene değil bence , önemli olan şu bataklıkdan biran önce çıkmak , bunun içinde ne olursa olsun taraftarımıza ihtiyacımız var . biletler ister 5-10 olsun isterse 3-6 olsun (kombine almış biri olarak ben) rahatsız olmam .Yeter ki Şampiyon olalım bu batakdan çıkalım .
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!
Yukarı
KIZILCIKLI SEKO Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: bolu
  Alıntı KIZILCIKLI SEKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2016 saat 15:56
Alıntı yapılan meliheses

durumu kötü olmanın ölçüsü nedir? o da ayrı bir konu. 5 lira olsun deniyor da . eminim 5 lirayı veremeyecek insanlar da vardır. o zaman ne yapalım 1 lira mı olsun. o zaman parasız olsun.

85 lira tüm sezonu izlemek hem de modern bir stadda geyet makul bir fiyat. her şeyin bir değeri var.

ayrıca biletler satışa çıkar çıkmaz büyük çoğunluk kale arkasına 2 kat pahalı olan maraton tribününe yüklendi. maraton biletleri 2 saatte bitti. maraton bittikten sonra millet kale arkasına almaya başladı. bu da şunu gösterdi ki , bir çoğu için ilk öncelik biletin fiyatı değilmiş. yoksa herkes 5 lira olan kale arkasını bitirirdi

Tamam bak sen ne güzel hesaplamışsın her şeyi, sıkıntı nedir benim kişisel görüşüm budur beni bağlar kimseyi bağlamaz.
KIZILCIKLI
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2016 saat 15:56
Parası sevdasının önüne geçmiş...

Bu armanın paha biçilmez olmasını anlayamayan...

Her kim olursa olsun BİZDEN değildir .
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 142143144145146 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,301 saniyede hazırlanmıştır