eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 138139140141142 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 22:43
Bencede kendimizi diğer takımlarla karşılaştırmamalıyız. Madem biz diğer takım taraftarlarından farklıyız madem Anadolu Efsanesiyiz o zaman o stat bu sene dolacak başka çaresi yok.Yukarıda da dediğim gibi bu iş yine bize düşüyor. Yapılacak iş aslında çok ama çok basit. Herkes 1 kişiyi tutup kolundan maça getirse o stat dolar.

Ben Mersin maçına 3 kişi getiriyorum, haydi sizlerde Es Es için şu çok basit görevi yapın.
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 23:28
Alıntı yapılan oğuz26

10-12 bin ortalamaya oynarsak çok kötü. Koskoca stad her maçta boş gibi görünür. Bence acilen herkesin o stada adam toplaması lazım. Yapılmayacak bir şeysi yok, herkes çevresinden bir iki kişiyi maça götürmeye ikna edecek,gerekiyorsa pasolig kartını çıkarıp eline verecek. Birazda bizim bir şeyler yapmamız lazım.
Sorulduğunda esesliyim diyen ama maçlara gitmeyen 4 arkadaşıma passolig aldırdm ve onlara yeni stadyumu daha oynanmadan öve öve anlatarak :D ve hiç bilet kuyruğuna girmeden her hafta internetten biletlerimizide alırız vb. hoşlarına gidecek kelimeler ettim sonuç olarak malatya maçına beraber gittik :) Herkes maça gitmeyen bi arkadaşını ikna etse gerekirse biletinide alsın stadyum full dolar..
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
Yer: Turkey
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 23:55
Yönetim bi delilik yapıp da bilet fiyatlarını yükseltmezse, bu maçtaki rakamın pek altında kalmayız diye düşünüyorum. Bu maçta biletler çok geç satışa çıktığı için daha fazla kart teminini olmadı ve pek çok kişi de sıra beklemek istemedi. Bilet fiyatları artmazsa, kart satışlarının artması ve biletlerin daha erken piyasaya sunulması ile daha fazla seyirciye bile ulaşabiliriz.
Yukarı
esyagızes Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esyagızes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2016 saat 00:32
Alıntı yapılan OZELES

Yönetim bi delilik yapıp da bilet fiyatlarını yükseltmezse, bu maçtaki rakamın pek altında kalmayız diye düşünüyorum. Bu maçta biletler çok geç satışa çıktığı için daha fazla kart teminini olmadı ve pek çok kişi de sıra beklemek istemedi. Bilet fiyatları artmazsa, kart satışlarının artması ve biletlerin daha erken piyasaya sunulması ile daha fazla seyirciye bile ulaşabiliriz.

Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2016 saat 03:30
abiler eleştirileriniz güzel hoşta biraz fazla gibi sanki. maratonun orta kısımlarında aşırı yoğunluk oldu üstlerden bi dünya adam girdi farkettiyseniz bütün merdiven boşlukları bile full doldu. maratonun orta kısmında illaki koltuklara çıkan oldu, olacaktır. belki bireysel küfür duydunuz, duyacaksınız. herkesi kendiniz gibi görmeyi ve herkesi kendiniz gibi yapmaya çalışmayı bırakmalısınız. bakın size bir örnek veriyim. facebook sayfasından gözgöz tv ye girip son paylaşımlarını ve yorumlarını okuyun. adamların her maçı kendi aralarında kavga, her maç çıkışlarında silahla, sallamayla birbirini vuruyorlar. semtçilik almış başını gitmiş. hapçılar, üfürücüler, aşırı alkollüler her maç olay yapıyor insanlar illah etmiş durumda. bizde bunların hangisini gördünüz. düşüncelerini saygıyla karşılıyorum ama çok abartıyorsunuz bence. tek sorunumuz koltuk üstüne basmak olsun. inanın tribün kültürü olan her takımın ama ayırt etmeksizin her takımın öyle tribünsel sorunları var ki bizimkiler deve de kulak kalır. tek bir toplu küfür yok, tek bir olay yok, tek bir taşkınlık yok, gelen herkes yüzünde gülücüklerle ayrıldı stattan bilmiyorum başka maçı mı izledik ama eleştirilecek hiç birşey yok kanımca ortada. hee siz ingiltere gibi herkes otursun, gol olunca yeaaah diye bağırırız sadece diyorsanız o dediğiniz şuanda mümkün değil. bu kadar büyütmeyin. yeni statta o kadar özlemle, hasretle beklediğimiz maçı resmi rakamlara göre 22bin küsür kişiyle oynadık. pasolig ne hikmetse her zaman 2-3 bin aşağı rakam veriyor. üç aşağı beş yukarı 25 bin gibi bir ortalamayla oynadık ve takım iyi gitmesse bu sayıyı tekrar zor yakalarız diye düşünüyorum. bilet fiyatları illaki artıcaktır.15-30 gibi bir fiyat bekliyorum. takım kötü giderse belki 10-20 olur ilerliyen zamanda. keşke 5-10 olsa kombineli olarak hiç gocunmam bedava olsa gocunmam yeter ki bir renktaşım fazla girsin o stata. bize düşen o takıma taraftar çekmektir. bakınız o kızdığınız cocuklar son hafta bu soğukta ne zorluklarla o pankartları yaptılar bu maça yetiştirmek için, ceplerinden para koyup davul aldılar, bez aldılar, boya aldılar. daha statta bir dünya boşluk yer var pankart asıcak, daha çok işimiz var. her zaman diyorum eleştiri yapılır ama acımasız olmasın lütfen. burası taraftar forumu her zaman şu lafımın arkasındayım burada sadece eleştiri var, oda yapıcı eleştiri değil malesef. ben bu forumun bi kere buluşup deplasman organizasyonu yaptığını görmedim, forumdan bi tane pankart çıktığını görmedim, bi tane beste cıktığını görmedim, tükenmiş nefeslere bestesi tartışıldı onu da buraya yazan yine nefer tribünlerinden bir kardeşimizdir. buyrun fikir koyun pankart yapalım beraber, para koyalım flama yapalım, bayrak yapalım. bi deplasmana otobüs yapalım. ama ne yazık ki yok. o beğenmediğiniz insanlar uğraşıyor bazı şeylerle gücenmeyin ama doğrular bunlar. sivastan galibiyet ile dönersek 15 bin ortama ile oynarız gibi geliyor. maç cuma günü sayıyı etkiliyebilir. hakkımızda hayırlısı olsun stat güzel ama sanki bize şuanlık biraz büyük. herşey bize bağlı bu stat bizi vezir de yapar rezilde.
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
mecekes Liste gör
Yazar

ali boydağ
Yer: ankara
  Alıntı mecekes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2016 saat 04:19
Sevgili hakan klaqe26 bu forumdan ne bir beste ne bir pankart ne bir organizasyon çıkmadı diyerek bir yerlere paye çıkarma derdinde olmasan dahi bunun yanlış olduğunu söyleyebilirim sana. Facebook ve Twitter olmadığı zamanlarda bu forumda koreo parası toplandığını unutmuşsun. Bu forumda ordunun Derinçay ilkokuluna kütüphane kurulduğunu da unutmuşsun. Ayrıca Van ulupamir köyü ilkokulu öğrencilerine forma ve kırtasiye yardımı da bu forumdan başlatıldı. Eğer bandoeses yetkilileri ile konuşursan bu forumdan almış oldukları besteleri de öğrenirsin. Her neyse kimseyi kötülemek değil niyetim ama eski faal günlerin anısına forumun işe yaramaz gösterilmesi doğrusu beni üzdü.
https://youtu.be/X94o7R9yDqI

https://youtu.be/LEByP3QsSwg

https://youtu.be/N3eyqV0yQBE

http://i.hizliresim.com/AnYGj0.jpg

http://i.hizliresim.com/R16Gj1.png
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2016 saat 08:15
Bu forumdan neler çıktı neler sen daha 16 17 yaşındayken klaqe26 kardeşim bu forum süper lige çıkmadan önce de vardı sen hatirlamassin bu şehirde Es-es sevgisini ayakta tutmayla uğraştı forumdakiler 2. Lig b kategorisindeyken futbolcular biraz motive olsun diye mektuplar yazıldı şehre Es-es amblemli yapiskanlar bastırıldı küçük lere formalar yaptırıldı daha neler neler yapıldı git bir 2000 li yılların başlıklarını oku biz superligdeyken sevmedik bu takımı şimdi Facebook kullanılıyor olabilir ama kimse bu forumdakiler in yaptıklarını da kucumseyemez buradaki abilerinin eskiden yaptıkları sayesinde hala ayakta Es-es sevgisi belki de
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
sines26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
Yer: eskişehir
  Alıntı sines26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2016 saat 08:27
koltukların üstüne çıkmaya bencede hiç gerek yoktu.. koltukların üstüne çıkanları tespit edip zarar vermekten passo kartına direk engeli koyacaksın bir sonraki maç için maça bırak koltuğun tepesine çıkmayı stada girerken bile ayakkabılarını çıkarıp terlikle girersiniz.maalesef bizim taraftarımız laftan anlamıyor illa yaptırım uygulayacaksın.. örnek stadlarda artık küfürün bitmesi, yüzlerce uyarı yapıldı bakıldı uyulmuyor yaptırımlar başlayınca stadlarda toplu küfür olayı bitti.
adamlar beğenirsin beğenmezsin bize hayallerimizin ötesinde bir stad sundular ama biz maç günü bir teşekkürü bile çok gördük bari KORUMASINI BİLELİM.!!!
Yukarı
Dorlion Liste gör
Yazar

erhan
  Alıntı Dorlion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2016 saat 10:23
Yazıktır günahtır. Koltuklarin ustune çıkılırmi ya. Gőya takıma destek veriliyor. Küfür yüzünden zaten trilyonlarca ceza alınıyor. Stada bari zarar vermeyin. O koltuklari temizlemek icin kac kisi gunlerce calisti. Emege yazik. Birde statta su cekirdegi yasaklasinlar. Kicaman stadi temizlemek kolay mi.
We will manage together.
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2016 saat 10:36
Alıntı yapılan kLaqE26

burası taraftar forumu her zaman şu lafımın arkasındayım burada sadece eleştiri var, oda yapıcı eleştiri değil malesef. ben bu forumun bi kere buluşup deplasman organizasyonu yaptığını görmedim, forumdan bi tane pankart çıktığını görmedim, bi tane beste cıktığını görmedim, tükenmiş nefeslere bestesi tartışıldı onu da buraya yazan yine nefer tribünlerinden bir kardeşimizdir. buyrun fikir koyun pankart yapalım beraber, para koyalım flama yapalım, bayrak yapalım. bi deplasmana otobüs yapalım. ama ne yazık ki yok. o beğenmediğiniz insanlar uğraşıyor bazı şeylerle gücenmeyin ama doğrular bunlar. sivastan galibiyet ile dönersek 15 bin ortama ile oynarız gibi geliyor. maç cuma günü sayıyı etkiliyebilir. hakkımızda hayırlısı olsun stat güzel ama sanki bize şuanlık biraz büyük. herşey bize bağlı bu stat bizi vezir de yapar rezilde.

FORUMDAKİLERİN NE YAPTIĞNI KONU BAŞLIKLARINDAN BAKABİLİRSİN http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_topics.asp?FID=1&PN=1
 beste olayına gelince besteleri tribün gurupları önce kendi arasında söyler sonra stada öğretir bu forumda tam 400 küsür sayfalık beste sayfası var
http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=179&PN=12
 buradan besteleri çekip çıkaracak tribünlere söylettirecek tribün guruplarıdır mesela bir tane İLKER SAYGI kardeşimizin yaptığı tribünlerle karşılıklı söylenebilir
https://www.youtube.com/watch?v=qo7ltgs3bRg
es-be-eses EMRE kardeşimizin önerdiği https://www.youtube.com/watch?v=vBy4fi7xXNk bu parçaya beste yapılabilirdi
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 138139140141142 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır