eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 136137138139140 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
slayer_26 Liste gör
Yazar

Metin
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı slayer_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 14:24
Alıntı yapılan baran_esk

Alıntı yapılan e^3_Nicola

Bende bunu anlamıyorum.. Bu turubun isi böyle.. Siz Türkiye'de yaşamıyor muydunuz da haberiniz yoktu böyle olacağından.. Ben doğru veya yanlış diye tartismiyorum.. Söylemek istediğim şey bunun bir Türkiye gerçeği olması ve hiçbir zaman değişmeyeceği.. Bunu ön görmeden kombine alıp sonra burada ağlamak anlamsız.. Madem rahatsız olacaksınız ya gider sağ ve sol tarafta oturursunuz ya da üst turubune geçersiniz.. Yok ben turubune gelmem yok bilmem ne demenin anlamı yok.. Maça gelmeyi Eses'e lütuf olarak goren zaten gelmesin..
Ağladığımız yok kardeşim ,ben oraya oturayım rahat rahat maç izleyeyim diye girmedim . ama bu tarz saygısızca anlamsızca davranışlarla karşılaşacağımı ön göremedim malasef , koltuklara basma demek suç mu , hepimiz ayakta olalım sesimiz kısılınacaya kadar bağıralım ama şu koltuklara basmayın demek suç mu ,ne demek gider sağ tarafa ya da üst gruba geçerseniz bu çözüm mü bu nu söyleye söyleye soğutmaya başladınız insanları tribünlerden

Artık tüm gençler bu şekilde davranış sergiliyor 20 25 yaş arasına geldiğinde bu durum kaçınılmaz oluyor, boşver abi sen kimseye burda bunun yanlış olduğunu anlatamazsın, sen yine devir işlemi yapma zaten yukarıda da denildiği gibi maraton fiyatı artınca bu şekilde gençler eriyip gider sende kenarda rahatça maçını izlersin destek olursun, tribünün en güzel yeri de birbirini tanımadığın kişilerle omuz omuza olmak ve gelen golden sonra tanımadıgın biriyle aynı sevinci yaşamaktır mesela dün ilk golden sonra yanımda ki yaşlı amca ile birbirimize sarılmış hoplayıp zıplıyorduk :D tribün olmak böyle güzel iste...
Yukarı
mecekes Liste gör
Yazar

ali boydağ
Yer: ankara
  Alıntı mecekes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 14:26
Sen tribünleri gruplara pay et. Ondan sonra gruplar atarımlı koyarımlı cümleler ile güya tribüne gelme dercesine davetler bunların olacağının işareti değilmi idi. Kale arkasının birisini ver bu 3 gruba Nalet olsun tüm o kale arkası gelirini de ver ve şehir bu ızdırabdan kurtulsun.
Yukarı
cavki Liste gör
Deneyimli Yazar

Tahsin CAVKAYTAR
Yer: Istanbul
  Alıntı cavki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 14:34

Bende bunu anlamıyorum.. Bu turubun isi böyle.. Siz Türkiye'de yaşamıyor muydunuz da haberiniz yoktu böyle olacağından.. Ben doğru veya yanlış diye tartismiyorum.. Söylemek istediğim şey bunun bir Türkiye gerçeği olması ve hiçbir zaman değişmeyeceği.. Bunu ön görmeden kombine alıp sonra burada ağlamak anlamsız.. Madem rahatsız olacaksınız ya gider sağ ve sol tarafta oturursunuz ya da üst turubune geçersiniz.. Yok ben turubune gelmem yok bilmem ne demenin anlamı yok.. Maça gelmeyi Eses'e lütuf olarak goren zaten gelmesin..

Turkiye gerçeğinden bahsederken seyirci ortalaması 7 8 binin ustunde olan takımları baz almak lazım... Bu takımlarda biletinde hangi koltuk yazıyorsa gider oraya oturursun...
maca gidecek adam biletini buna göre alıyor...

ben maca kombinemi secip alacam ekstra para vereceğim.. ama sectiğim yere oturamayacaksam neden kombine alıyorum ki????

Sen sevdadan otesin ESESim..
Yukarı
selfesteem87 Liste gör
Usta Yazar

ONUR
Yer: istanbul
  Alıntı selfesteem87 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 14:38
Koltukların üstüne basan sığırlar oldukça o maraton neferin geçen seneki hali gibi 1000 kişiye oynar.
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 14:57
Şimdi sanırım daha net anlaşılıyordur kimsenin maraton alttan kombine almak istemeyişini... Maraton üst kombineye açılırsa hemen biter...
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

baran
Yer: İstanbul
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 15:01
Alıntı yapılan slayer_26

Alıntı yapılan baran_esk

Ağladığımız yok kardeşim ,ben oraya oturayım rahat rahat maç izleyeyim diye girmedim . ama bu tarz saygısızca anlamsızca davranışlarla karşılaşacağımı ön göremedim malasef , koltuklara basma demek suç mu , hepimiz ayakta olalım sesimiz kısılınacaya kadar bağıralım ama şu koltuklara basmayın demek suç mu ,ne demek gider sağ tarafa ya da üst gruba geçerseniz bu çözüm mü bu nu söyleye söyleye soğutmaya başladınız insanları tribünlerden

Artık tüm gençler bu şekilde davranış sergiliyor 20 25 yaş arasına geldiğinde bu durum kaçınılmaz oluyor, boşver abi sen kimseye burda bunun yanlış olduğunu anlatamazsın, sen yine devir işlemi yapma zaten yukarıda da denildiği gibi maraton fiyatı artınca bu şekilde gençler eriyip gider sende kenarda rahatça maçını izlersin destek olursun, tribünün en güzel yeri de birbirini tanımadığın kişilerle omuz omuza olmak ve gelen golden sonra tanımadıgın biriyle aynı sevinci yaşamaktır mesela dün ilk golden sonra yanımda ki yaşlı amca ile birbirimize sarılmış hoplayıp zıplıyorduk :D tribün olmak böyle güzel iste...
Tribün olmak süper hele ki Eskişehirsporumuz, güzel kardeşim dediğin gibi tanımadığın insanlarla omuz omuza mükemmel birşey ... Üzüldüğümüz nokta bu gençlerin bu kadar bilinçsizce ve saygısızca yetişmesi .. inşallah düzelir demekden başka birşey gelmiyor elimizden
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 15:36
yaşadıgımız yer türkiye ama forum ahalisi kendini isviçreli zannediyor yazık yani 1 tane kavga yok olay yok hani maça gitmesek bizi de kandıracaklar eyyy artık eskisi gibi ipsiz sapsız adamlar yok tribünde.. Aile terbiyesi almış okumuş etmiş kendini geliştişmiş bi ton adam sayarım abilerim tabikide tribünun tam ortası dolu olacak TIKLIM TIKLIM Olacak az ileride rahatça maç izleyen amcalarda vardı hepsinin keyfi yerinde babamda dahil buna

herkezin görüşüne saygılıyım ama tribün giderek işinde gücünde kendini geliştirmiş daha çok adamı kendine çekiyor geçmişi ne cabuk unutur bizim milletimiz bizimde liseli zamanımız oldu onları hem idare edecegiz hem örnek olacagız davranışlarla yoksa yeni stada alıştıkça daha da oturacak tribün sistemi kısaca dün staddan mutsuz çıkan var mı merak ediyorum bizim milletimiz hep kaosla beslenir koas yoksa kendi yaratmayı da sever muhabbet bundan ibaret. mersin maçında da temiz tribün için oradayız sonra ki haftalarda da inş
Anadolu Yıldızı
Yukarı
eses_erkann Liste gör
Deneyimli Yazar

ERKAN
Yer: Turkey
  Alıntı eses_erkann Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 15:45
Daha alt tribün üst muhabbetini bitiremediniz
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 15:52
biz değil siz devam ettiriyorsunuz... Açın stadyumun her yerini millet istediği yere otursun... Birlik beraberlik diyorsanız önce tribün gruplarını bir araya getirin...
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
  Alıntı eseslifirat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 16:14
Dünkü maçta görüldü ki üst katları açmak saçmalık ve intihar. Yönetimi bu kararından dolayı tebrik ediyorum.
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 136137138139140 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır