eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 135136137138139 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 12:04
malatya maçında 22650 kişi varmış. kaynak : transfermarkt

maraton 10 kale arkası 5 liraydı. ama çoğunluk kale arkası yerine maratona yüklendi. aynı şey kombinede de oldu. 85 liralık kale arkası yerine 210 liraya maraton kombinessi daha çok satıldı. 54 liraya numaralı tribünde yaklaşık 3000 kişi vardı.

o yüzden fiyatlar seyirci sayısını ne kadar etkiler? etkiliyor? düşünmek lazım.

bir de şu durum var. adam 210 lira verip kombine almış. şimdi sen maraton biletini 10 lira yaparsan. kombine alanlar haksızlığa uğramış olur. o yüzden bir daha 10 lira olamaz zaten.

maratonda izlemek isteyenlerin kombine alması daha akıllıca olur
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 12:22
Alıntı yapılan since65

Taraftar sayımızı yeterli görmeyen arkadaşlar haksızlık ediyor. Maça iki gün kalana kadar stadın açılacağı belirsizken,kısa süre içersinde gece yarılarına kadar kuyruklarda beklemek zahmetine katlanarak 20 bin kişi stadı doldurmak hiç küçümsenecek bir olay değil.

Vehbi abim, iyisin güzelsinde, o güzel atmosferin ve galibiyetin sarhoslugunu üzerimizden attiktan sonra bir özelestiri yapmamiz lazim. Twenty6 rumuzlu arkadasimiz hakli, paso kesinlikle neden gösterilemez. Pasosuz maca girilemeyecegi bir kac yildir zaten belli, maca iki gün önce ortaya cikan bir zimbirti degilki. Sen Pasonu al bekle, illaki macimiz oynanacak, mac belirlenince bilet yüklemesi hic te zor bir olay degil. Millet 50 60 bin bileti bir iki günde tüketirken biz 3 günde 20 bini ancak satabildik. Aslinda bos yerleri görünce bende hayal kirikligina ugradim. Birde bir cok kisinin ilk acilik maci olmasindan dolayi stada geldikleri ve bir dahada bu sezon hic ugramayacaklarini hesap edersek (bunlardan bir cok kisi var), arti acilis maci oldugundan uzaktan gelen taraftarlarimizida göz önüne alirsak, diger maclarimizda sayimiz dahada asagilarda olabilir. Simdi yönetime cok is düsüyor, bir türlü kampanyalarala (okullar, liseler, fabrikalar) bu bosluklari en az rakama düsürmek. Ortalama 20 bine oynasak yinede basari olur. Bizim kapasitemiz bu kadar ve bu stad bize biraz büyük geldi, bu dün belli oldu. Insallah önümüzdeki maclarda stad full cekerde biz yanilmis oluruz.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

baran
Yer: İstanbul
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 12:25
ben şahsım adına maratondan kombine aldığım için bin pişman oldum , maçta herşey mükemmeldi ama aklıma gelen başıma geldi , maraton alt da bir kısım genç çocuklar defalarca uyarmamıza rağmen koltulara basıp arkada ayakda dikilen insanların maç izlemesini engellediler. üstüne bide yaşlı adamlara git nerde izlersen izle gibi terbiyesizce laflarda bulundular. adam bende bağırıyorum oturmuyorum ama siz koltuklara basıyosunuz dedi ve bu tribün bedavada olsa bir daha asla gelmicem dedi. aynı şeyleri bende söyledim. o yüzden zaten kombinemi devredip kale arkasından alıcam , bir daha asla o tribüne girmem .!
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 12:52
maraton orta kısımda yığılma olduğu için sorun olmuş olabilir. bence biletinizi değistirmeyin kenarlara geçin
ES-ES
Yukarı
mrtcn Liste gör
Yazar

murat
Yer: urfa
  Alıntı mrtcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 13:07
Alıntı yapılan baran_esk

ben şahsım adına maratondan kombine aldığım için bin pişman oldum , maçta herşey mükemmeldi ama aklıma gelen başıma geldi , maraton alt da bir kısım genç çocuklar defalarca uyarmamıza rağmen koltulara basıp arkada ayakda dikilen insanların maç izlemesini engellediler. üstüne bide yaşlı adamlara git nerde izlersen izle gibi terbiyesizce laflarda bulundular. adam bende bağırıyorum oturmuyorum ama siz koltuklara basıyosunuz dedi ve bu tribün bedavada olsa bir daha asla gelmicem dedi. aynı şeyleri bende söyledim. o yüzden zaten kombinemi devredip kale arkasından alıcam , bir daha asla o tribüne girmem .!

bu olacakları defalarca söyledik. ilk maç ve 10 tl diye o maratona yığıldı millet. bu çocuklar böyle devam ederse zaten yavaş yavaş erir orası.
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 13:12
Bu yıl şampiyon olduk olduk olamadık gerisini düşünemiyorum. O yüzden herşey de fedakarlık yapmak zorundayız.. biz bu renklere , formaya , Armaya aşıksak ki fazlasıyla öyle oldugumuzu düşünüyorum. Fedakar olmalıyız... hem başkan hem yönetim de aynı şekilde olmalı. 15-30 olursa bu sayıyı kesnlkle yakalayamayız bir daha. 5-10-25 yazmış bazı abilerimiz burada katılıyorum bu şekilde olmalı bilet fiyatları.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 13:18
Bende bunu anlamıyorum.. Bu turubun isi böyle.. Siz Türkiye'de yaşamıyor muydunuz da haberiniz yoktu böyle olacağından.. Ben doğru veya yanlış diye tartismiyorum.. Söylemek istediğim şey bunun bir Türkiye gerçeği olması ve hiçbir zaman değişmeyeceği.. Bunu ön görmeden kombine alıp sonra burada ağlamak anlamsız.. Madem rahatsız olacaksınız ya gider sağ ve sol tarafta oturursunuz ya da üst turubune geçersiniz.. Yok ben turubune gelmem yok bilmem ne demenin anlamı yok.. Maça gelmeyi Eses'e lütuf olarak goren zaten gelmesin..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

baran
Yer: İstanbul
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 13:27
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Bende bunu anlamıyorum.. Bu turubun isi böyle.. Siz Türkiye'de yaşamıyor muydunuz da haberiniz yoktu böyle olacağından.. Ben doğru veya yanlış diye tartismiyorum.. Söylemek istediğim şey bunun bir Türkiye gerçeği olması ve hiçbir zaman değişmeyeceği.. Bunu ön görmeden kombine alıp sonra burada ağlamak anlamsız.. Madem rahatsız olacaksınız ya gider sağ ve sol tarafta oturursunuz ya da üst turubune geçersiniz.. Yok ben turubune gelmem yok bilmem ne demenin anlamı yok.. Maça gelmeyi Eses'e lütuf olarak goren zaten gelmesin..
Ağladığımız yok kardeşim ,ben oraya oturayım rahat rahat maç izleyeyim diye girmedim . ama bu tarz saygısızca anlamsızca davranışlarla karşılaşacağımı ön göremedim malasef , koltuklara basma demek suç mu , hepimiz ayakta olalım sesimiz kısılınacaya kadar bağıralım ama şu koltuklara basmayın demek suç mu ,ne demek gider sağ tarafa ya da üst gruba geçerseniz bu çözüm mü bu nu söyleye söyleye soğutmaya başladınız insanları tribünlerden
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 13:37
Valla kombine aldik buna ragmen fiyatları dusursunler seyirci sayimizi yukarida tutalım. Esesime helali hoş olsun.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 14:13
 kalan 11 maçta tribünlerin dolu olması için  bu sene için bilet fiyatları
 KALE ARKALARI:         5TL
 MARATON:                 10TL
VİP: 101-111-201.BLOK    15TL
        102-110-202.BLOK    20TL
        103-109-203.BLOK    25TL
        104-108.       BLOK    30TL
 105-106-107-204.BLOK    50TL OLMALI VE BÜTÜN TRİBÜNLER SATIŞA AÇILMALI insanlara dayatma yapmazsan zorla bir yerlere otutturmazsan bilet fiyatlarınıda milletin alım gücünde tutarsan EĞER Kİ BU ESKİŞEHİR'DE BU STADI DOLDURMAZSA BUDA BİZİM UTANCIMIZ OLSUN bu taraftar hafta arası KONYA'YA 35 BİN KİŞİ GİTTİ dayatma yapmayın bırakın açın bütün tribünleri herkes istediği yere otursun 
                          BURASI  ESKİŞEHİR BAŞKA ŞEHİRLERLE KARIŞTIRILMASIN
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 135136137138139 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır