eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 134135136137138 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Erayovic26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Erayovic26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2016 saat 22:43
Alıntı yapılan es_ilker_es

Bilet fiyatları bu şekilde devam etmeli. 15-30 tl olursa sıkıntı. Ben kombine almış biri olarak 5-10 tl ideladir diyorum. Kimse de demesin kombine alanlar zararda falan diye. Bunları aşalım tribünü dolduralım.

Bilet fiyatlarının bence çok etkisi var bizim tribünlerimizde.Kombine alarak kazık yemiş olsam da sorun etmeyeceğim abi dediğin gibi 5 10 lira olsun dolu tribünlere oynayalım kombinenin parasıyla da takıma destek olmuş olduk hiç sorun değil.
EsEs
Yukarı
ESserdengeçti Liste gör
Yazar

Fatih
  Alıntı ESserdengeçti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2016 saat 22:57
Alıntı yapılan Erayovic26

Alıntı yapılan es_ilker_es

Bilet fiyatları bu şekilde devam etmeli. 15-30 tl olursa sıkıntı. Ben kombine almış biri olarak 5-10 tl ideladir diyorum. Kimse de demesin kombine alanlar zararda falan diye. Bunları aşalım tribünü dolduralım.

Bilet fiyatlarının bence çok etkisi var bizim tribünlerimizde.Kombine alarak kazık yemiş olsam da sorun etmeyeceğim abi dediğin gibi 5 10 lira olsun dolu tribünlere oynayalım kombinenin parasıyla da takıma destek olmuş olduk hiç sorun değil.

Bende Kombine bilet almış biri olarak bilet fiyatlarının 5-10 TL olarak devam etmesi gerektiğini düşünüyorum.
Kendi adıma bir istek olmamakla birlikte kombine almış olan taraftarlara yönetim Mağazadan bir taraftar forması hediyesi gibi bir jest yaparak onlarında gönlünü alacak şekilde bu fiyatlara çekebilir bilet fiyatlarını.
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 01:43
Alıntı yapılan eseslifirat

Bİletler 5-10-25 tl olmalı. Kombine fiyatları revize edilerek tekrar satışa sunulmalı . Ayrıca üst katlar kesinlikle kombineye açılmamalı. Alt maraton bittikten sonra üst kat açılmalı. Kale arkaları için de aynı uygulama devam etmeli. Alt katlar bitmeden kesinlikle üst katlar açılmamalı.

Anadolu Yıldızı
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 02:49
Bilet fiyatlari profesyonelce belirlenmeli. Mesleki altyapim gereği bu konuda ahkam kesebilirim.

1-Eğer bir tribünün(kale arkalari) dolmaya başlaması icin bir diğerinin(maraton) biletlerinin tukenmesi gerekiyorsa burada fiyatlandirma hatasi vardir.

2- En çok tutulan, tamamen dolan tribunler değil boş kalan tribunler ozendirilmeli.

3- En optimal fiyatlandırmada ortalama bir seyirci maraton-kale arkasi ve vip tribününun fiyat performansina bakip hangisine gireceğine dair kararsiz kalmali.

4- En optimal satış adedi-gelir düşünülerek hareket edilmeli.

- Buradan hareketle Maraton kesinlikle 10 tl olmamali. Bu hem vip hem de kale arkasindaki sayiyi etkiliyor. En çok tutulan yer ve 30 tl olsa yine baya dolacaktir. Bence 30 tl olarak devam etmeli.
Kulübün buradan bugünlük zarari 10 bin * 20 tl 200 bin lira.

- Kale arkalari hem dolmuyor hem de maraton varken kimse kale arkasindan bilet satin almıyor. 5 tl oldukça uygun. Mesela 1 tl yapsak bu sefer de kimse maratona 30 vermez orasi bos kalir. 30-5 tl lik durumda çoğu renktaş kararsiz kalir kale arkasina mi girsem maratona mi diye. Hatta çoğunluk kale arkasini tercih eder ki zaten bu da bizim amacladigimiz bir sey çünkü kale arkalari kontenjani maratonun iki kati. Kisacasi en optimum 5 tl lik kale arkalari.

- Vip tribunu dolmuyor ve maraton varken bilet satılmıyor. Ama digerlerinden farkli bir ozelligi vip tribunun ortalarinin(R-M-I) full cekip kenarlarinin dolmamasi. Çözüm 4. Bir bilet kategorisi olusturulmali R-M-I bolumleri icin. Buralar 75 tl iken kenarda kalan bolumler 50 tl olmali. 2 bin * 25 tl den 50 bin de buradan zarar etti kulüp. Maraton 30 iken 50 tl lik vip eşiyle kiz arkadasiyla rahatca mac izlemek isteyen ve tribün gruplariyla izlemek istemeyen insanlari cezbeder buraya girerler. Kenarlari begenmezlerse 75 liraya ortadan izlerler.

Kisacasi bence 5-30-50-75 tl lik tribün hem adet hem de gelir adina bizim için en ideali.

Eğer adet odakli dusunuluyorsa 2-10-25-40

Bilet basina gelir odakli dusunuluyorsa 10-40-75-100 olmali

We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 09:31
Bence batı tribününü protokol ve basını ateşli taraftardan uzak tutmak için yüksek fiyata satılıyor.
Şimdi görüyoruz ki 36.000 paso ile kale arkası üstler boş kalıyor. Bence Doğu Batı alt üst aynı fiyat olsun 10 TL. Alt üst dolsun. Rahat maç seyredecek grup localara yönlendirilsin.
VIP batı tribünde sınırlanıp koltukları değişsin tel örgüyle sınırlansın.
Bu durumda 20-25 bin taraftarla doğu batı alt üst ve kuzey güney altlar ful çeker.
Kuzey güney üstleri ise büyük pankartlar bayraklar ile suslensin
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
ymutlu Liste gör
Deneyimli Yazar

yalçın mutlu
Yer: Turkey
  Alıntı ymutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 10:23
Yönetim ve şehir bir kampanya yapıp, patronlardan üst kale arkasına kombine toplamalı. üst kale arkası liselerden milli eğitim destekli kombine dağıtılarak liseli es es li 4000 rakam hedef olmalı.
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 10:41
marataon 15 kale arkaları 5 böyle devam bu sene ,zaten içeride seyredeceğimiz maç sayısı belli.bu seneyi bu sekilde gözden çıkaralım.inş.çıktığımızda doğru düzgün bir pazarlama stratejisi belirlenir.sana bu ligden kutulmak için stadda taraftar lazım.dün gördük taraftarın takımı nasıl taşıdığını
Yukarı
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

baran
Yer: İstanbul
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 10:48
doğu maraton alt kısımdan ( nefer) aldığım kombinemi devretmek istiyorum. ilgilenen arkadaşlar mesaj atabilir.
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 11:54
Güncel passolig sayımız 39.477 olmuş.
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
esyagızes Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esyagızes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 12:04
kale arkası 5 tl maraton 10 tl fazlası sayımızı düşürür.yönetim taraftarı stada çekecek fiyatlar uygulamalı.bir evden 4-5 kişi maça gelebilmeli.....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 134135136137138 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır