eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 11.Hafta Eskişehirspor - Y. Malatyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 89>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2016 saat 18:18
Maraton üstteydim. Alt tarafla biraz kopuk olduk ses bakımından ancak galibiyet müthişti.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2016 saat 18:23
Alıntı yapılan mrtcn

Alıntı yapılan grezores

maçın istatistikleri hiç iç açıcı değil kötü oynuyoruz.

napalım aldığımız 3 puanı geri mi verelim?? maçı izledin değil mi? 45 dakika 10 kişi oynadık!!

3 puanı geri verelim demedim. ne yapalım diye sormuşsunuz daha iyi oynayalım maçı da izledim. 10 kişi kalmadan önce bile tüm istatistiklerde malatya öndeydi.
Yukarı
heisenberg_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cullen Bohannan
Yer: torino
  Alıntı heisenberg_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2016 saat 18:24
stad güzel led reklam panoları gelirse ayrı bir hava katar bir de kale arkalarının en üstü bittiği noktalara tel örgülere uzun güzel pankartlar asılabilir kolonlarda siyaha boyansa güzel olur gibi
Yukarı
mrtcn Liste gör
Yazar

murat
Yer: urfa
  Alıntı mrtcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2016 saat 18:39
Alıntı yapılan grezores

Alıntı yapılan mrtcn

Alıntı yapılan grezores

maçın istatistikleri hiç iç açıcı değil kötü oynuyoruz.

napalım aldığımız 3 puanı geri mi verelim?? maçı izledin değil mi? 45 dakika 10 kişi oynadık!!

3 puanı geri verelim demedim. ne yapalım diye sormuşsunuz daha iyi oynayalım maçı da izledim. 10 kişi kalmadan önce bile tüm istatistiklerde malatya öndeydi.

hocam kırmızı karttan öte golü erken bulduk, erken gol atılan maçlarda genelde açık aranarak oynanır, genelde top karşı rakipte olur, sonuçta bir barcelona veya b.münih değiliz. ayrıca karşıdaki takım beğensek de beğenmesek de lider takımdı. bence böyle maçlarda sadece sonuca bakmak lazım.
Yukarı
mrtcn Liste gör
Yazar

murat
Yer: urfa
  Alıntı mrtcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2016 saat 18:41
ayrıca maçı ben de izledim. ilk yarı malatyanın ciddi bir atağını veya ciddi bir şutunu görmedim. hele ilk golü yiyene kadar 11 kişi kendi ceza alanı çevrelerindeydiler.
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Turkey
  Alıntı es-be-eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2016 saat 18:47
Takım ligin en iyi oyunlarından birini oynadı. Kalite olarak bu ligin üstünde olduğumuz açık. Bu hafta Alpay Hoca da taktik ve oyun hazırlığı açısından farkını ortaya koydu. Bana göre 3 değişiklik de çok yerindeydi. Acaba son dakikalarda korkulu rüya görür müyüz derken önce orta sahayı güçlendirdi, sonra da tamamen oyunun kontrolünü eline aldı. Sonra da 2. gol geldi zaten.
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2016 saat 18:49
maç full olarak nete düşünce bizde izleyelim bakalım malum tribünde bagırmaktan golleri zor gördük :)
Anadolu Yıldızı
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2016 saat 18:50
Alıntı yapılan mrtcn

ayrıca maçı ben de izledim. ilk yarı malatyanın ciddi bir atağını veya ciddi bir şutunu görmedim. hele ilk golü yiyene kadar 11 kişi kendi ceza alanı çevrelerindeydiler.

İlk yarı Boffin kurtarış yapmadı.
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2016 saat 18:51
İşte bu es,es im hepinizi tüm takımı yönetimi teknik heyeti ve taraftarı tebrik ediyorum.
Alpay hocamızın değişiklikleri tam olması gerekendir ve takımın gardonın düşmesini topu ileride tutarak engelledi ve 2. Gol Rabbine şükürler olsun.Artık Alpay hocaya güveniyorum şampiyonluk yolundaki takımı kendine layık futbol oynattı
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
esyagızes Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esyagızes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2016 saat 18:53
çok iyiyiz şansız işler olmasa şimdiden uzak ara yapmıştık.kulube psikolog lazım.kulubede oturmalı davranışları yönlendirmeli.rakipler çamura yatıyor dikkatli olmak lazım....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 89>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır