eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 11.Hafta Eskişehirspor - Y. Malatyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6263646566 89>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
onderby26 Liste gör
Yazar

Ali Önder Biliroğlu
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı onderby26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2016 saat 22:48
Alıntı yapılan Android_26

Çok güzel yapmışsın teşekkürler.

Yalnız kuzey kale arkası üst açılmadı. Bir de Güney kale arkası üstte 236. bölüm dolmadı mı? Satışa açık değil şu an. Orasının dolmuş olması lazım.

Evet evet haklısınız, kuzey kale arkası açılmadığı için görüntüsünü alabileceğim bir koltuk görünümü yoktu. Güney kale arkası üstte 236. bölüm açılmıyorsa doludur diye düşündüm ama diğer bölümler boş olunca spekülasyon yapmak istemedim emin olamadığımdan :) Tekrar güncellerim, zira heryeri kırmızıya boyamak yetecek sanırım sabaha :)
Beklenen Gün Gelecekse, Çekilen Acılar Kutsaldır...

Biz €sKiS€hiRLiYiZ iste Farkımız...
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2016 saat 22:49
maraton alt üst ful ancak şekilde köşlerde yer var görünüyor.
ES-ES
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2016 saat 22:50
bu saatte gişeler açık mı yoksa artık sabaha mı kaldı
ES-ES
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
Yer: Eskişehir
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2016 saat 22:52
Yinede efsane denilen taraftara yakismayan bir profil malesef. En azindan kale arkalari ust taraflarda kırmızı olmaliydi
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2016 saat 22:54
yetişen alıyor ablaa :) 35 bilet kaldı güney kale arkası
Yukarı
ESESJUNİOR Liste gör
Yazar

kenan
  Alıntı ESESJUNİOR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2016 saat 22:57
Zoru hemen yaparız imkansız biraz zaman alır merak etmeyin yarın 14.30 a kadar biletlerin tümü satılır.
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2016 saat 22:57
Ali önder teşekkürler Eline koluna sağlık çok güzel olmuş
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
vörös és fekete Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı vörös és fekete Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2016 saat 22:57
Alıntı yapılan onderby26

An itibariyle Passo bilet sistemine göre tribünlerin yaklaşık görünümü (Passoya göre kırmızı ile işaretli koltuklar dolu koltuklardır)

Teşekkürler, ellerinize sağlık
Bütün stadı passo.com.tr'nin bu şekilde göstermesi zor olmasa gerek ama bizim taraftarımız çaresini buluyor.
...
Yukarı
onderby26 Liste gör
Yazar

Ali Önder Biliroğlu
  Alıntı onderby26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2016 saat 22:59
Mesajda yaklaşık olarak belirttim zaten bu çalışmayı. Maç saatindeki görüntüyü görmek için 16 saat daha bekleyemediğim için hep, keşke renktaşlarla omuz omuza olabilseydim...

Passoda dolu olan bloklar açılmadığından görüntülerini alamadım, onun için Şimşekler tribününü full gösteremedim, doluya en yakın görünümlerle tamamlamaya çalıştım. Yanlış anlaşılmalara yol açacaksa kaldırsammı mesajı acaba, sonra maratonda yer varmış demesin insanlar.

Maraton dolu, 1965 kale arkası tribünü alt bitti bitecek, Eses kale arkası tribününün alt kısmı hızla doluyor. Kale arkalarının üstleri de yarın maç saatine kadar hatrı sayılır biçimde dolar inşallah. Yarına %75 ve üzeri doluluk olacağının öngörüsüdür bu resim.
Beklenen Gün Gelecekse, Çekilen Acılar Kutsaldır...

Biz €sKiS€hiRLiYiZ iste Farkımız...
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2016 saat 23:02
Şu tip bayrakların ucuz işçiliği olanlarından dağıtacaklar mı acaba, malum kış daha gelmedi çoğunluk atkıyla gelmez. Espana yavan olmasın.

ANTİ-BİZANS
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6263646566 89>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır