eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 126127128129130 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2016 saat 01:27
pasalig sitesinden biletlerim seçeneğinden biletini kontrol edebilirsiniz muhtemelen olmuştur ama. 7 yaş ve üzeri cocuklar için pasolig gereklidir.
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
Yer: Eskişehir
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2016 saat 01:39
Alıntı yapılan meliheses

Alıntı yapılan CK_26

Alıntı yapılan aerdem26

Alıntı yapılan gündüzlerli2626

[QUOTE=aerdem26]MARATON ÜSTTE SON 165 BİLET
Yarim saatte 80 den fazla bilet satilmis, Cok güzel...
Biletler su gibi akıyor şimdi tekrar saydım 23 bilet daha satılmış. Umarım bu sezon boyunca böyle devam eder açılış maçı için olmaz.

Uzulerek soyleyebilirim ki acilis maci icin boyle cunku bir cok insan sehir disindan geliyor benim gibi mesela ben Agridan geliyorum her hafta Agridan gelmek zordur

Yazimi defalarca okudum cogunluk kelimesini göremedim neyse bir cok dedim bunuda gurbetciler Eskisehirdekilerden daha cok anlaminda demedim
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2016 saat 01:41
babama internetten pasolig ve bilet aldım ..yarın bu açılcak diğer paso lig gişelerinden tek kartlık pasokart alabilrmiyiz
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
crazykarakas Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Rasim Karakas
Yer: Rheinberg/Alm.
  Alıntı crazykarakas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2016 saat 01:43
Maraton alt kombinem var!
Stadın bu kadar geç belli olmasından dolayı maça gelemiyorum
Aktarma yapmak istiyorum
Yukarı
birisi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer faruk korkmaz
Yer: istanbul-üsküda
  Alıntı birisi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2016 saat 01:50
Bizim taraftar abartmayi seviyor. Yok 20 bin bilet satilmis. Abartmayalim arkadaşlar. Maraton alt üst taş catlasin 10 bin kişilik. Vipten ve kale arkasından doğru düzgün satılan bilet yok. Açın passo.com'a bakın. Tahminimce 13-14 bin anca satıldı... He pazar gününe kadar kale arkaları da dolar ama vip sanmam. 23 bin taraftar bekliyorum
kibirle işimiz olmaz bizim... bu yüzden istanbul takımı tutmayız...
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2016 saat 02:03
kimsenin abarttığı birşey yok.
sence her taraf biletmi dolu?yani bilet sıkıntısı yok buyuran gelsinmi diyorsun?
tamam günahın boynuna.
şu an itibariyle nerede ne kadar boş yer var anlat.
Sevdalılar ona göre hareket etsinler.hadi buyur.vebalini yüklen buyur.
Yukarı
kekillist Liste gör
Yazar

bulut yılmaz
Yer: istanbul
  Alıntı kekillist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2016 saat 02:30
Kimsenin abarttığı yok. Yarın akşamdan itibaren millet bilet aktaran var mı bilet bulamadım muhabbetine girecek. Saat 5 gibi vip hariç boş yer kalmaz. Yıllarını tribünde geçirmiş abiler kardeşler elini çabuk tutsun. Siz dururken daha stadın yanından geçmemiş insanlar sırf yeni stadı merakindan sizin yerinizi kapmasın.
Yukarı
polat26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Recep POLAT
Yer: Turkey
  Alıntı polat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2016 saat 06:18
Dün 7 saat pasolig kuyruğunda bekledim. Bu sırada 70-75 yaşında dedeler 55-60 yaşında teyzeler baston değneğiyle pasolig ve bilet almaya gelenler vardı.
Yukarı
selfesteem87 Liste gör
Usta Yazar

ONUR
Yer: istanbul
  Alıntı selfesteem87 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2016 saat 07:15
Eskişehir önemli maçlarında 13-14.000 oynuyordu.(stad kapasitesi sebebiyle). Şimdi şehir dışından gelenler var bizim gibi. Göreceksiniz bizim millet son dk yı, kuyruğa girmeyi sever. Bu stad vip hariç dolacaktır.
Yukarı
hacım Liste gör
Deneyimli Yazar

Musa
Yer: ES ES
  Alıntı hacım Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2016 saat 08:59
Arkadaşlar çevremde tanık olduğum için burada da uyarmak istedim,
İnternet üzerinden yeni passolig başvurusu yapanların doğal olarak maça kadar kartları eline ulaşamayacak bazı arkadaşlar telefonuna gelen bilet bilgilerini görevliye gösterip girebileceklerini düşünüyorlar YANLIŞ, bu şekilde maça GİREMEZSİNİZ.
Bu şekilde düşünen arkadaşlar lütfen TEK GEÇİŞLİK KARTLARINI gişelerden temin etsinler, maça girişte sorun yaşamasınlar.
Hiç Durmadan Sonsuzadek ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 126127128129130 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır